Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια.. Αν έχετε κάποια απορία με τα τεστακι ανεβάστε φωτογραφία.. Να σας πούμε κ εμείς... 

Κορίτσια το πρώτο μου τεστακι στη 12η μέρα του κύκλου μου.. φαίνεται αρνητικό. Από κοντά όμως διακρίνω ελάχιστα κ μια ροζ γραμμουλα έτσι είναι πάντα ας πούμε το αποτύπωμα από κάτω?? 

IMG_20180831_154526.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δηλωνω κι εγω παρουσα!!! Εγώ και η @lactaki ειμαστε σε φαση που ξεκιναμε σημερα η μια και αυριο η αλλη τεστακια ωορρηξιας για πρωτη φορα!!!  

Οκ κι εγώ προσπάθειες τώρα. Ελπίζω να μας φέρει γούρι το θέμα αυτό.

Εσείς κορίτσια θα κάνετε προσπάθειες μέρα παρά μέρα ή κάθε μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ναι κι εγω διαβαζα οτι ειναι πολλα που πρεπει να λειτουργησουν ταυτοχρονα γιαυτο και θελει πολλη τυχη

καλη επιτυχια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το πρώτο μου τεστακι στη 12η μέρα του κύκλου μου.. φαίνεται αρνητικό. Από κοντά όμως διακρίνω ελάχιστα κ μια ροζ γραμμουλα έτσι είναι πάντα ας πούμε το αποτύπωμα από κάτω?? 

IMG_20180831_154526.jpg

Ναι αρνητικό είναι κοπέλα μου. Θα βλέπεις μέρα με την μέρα θα ψθλοκοκκινιζει η 2η γραμμούλα. Όταν φτάσει την πιο κόκκινη σου τότε μέσα σε 24 ώρες θα πρέπει να χεις επαφή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Εσύ νιώθεις κάτι διαφορετικό?? 

Οχι νομίζω οτι ολα οσα εχω ή δεν εχω αυτή τη στιγμή τα ειχα και παλαιότερα σαν "διαφορετικά" αλλά είχα αδιαθετήσει! Οπως και καποια απο αυτά οταν ειχα μεινει εγκυος το γιο μου υπήρχαν.

Οπως ας πουμε το στηθος μου δεν ειχε πρηστεί αρχικα οταν ειχα μεινει εγκυος αλλα αργότερα πολύ. Ομως και  καποιες περιοδοι μου εχουν περάσει χωρίς να εχω πρησμενο στηθος. 

Αυτη τη φορα ας πουμε οτι θα μπορουσα να θεωρήσω διαφορετικό τους πονους περιοδου και τα λευκά υγρά την 21 μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Οχι νομίζω οτι ολα οσα εχω ή δεν εχω αυτή τη στιγμή τα ειχα και παλαιότερα σαν "διαφορετικά" αλλά είχα αδιαθετήσει! Οπως και καποια απο αυτά οταν ειχα μεινει εγκυος το γιο μου υπήρχαν.

Οπως ας πουμε το στηθος μου δεν ειχε πρηστεί αρχικα οταν ειχα μεινει εγκυος αλλα αργότερα πολύ. Ομως και  καποιες περιοδοι μου εχουν περάσει χωρίς να εχω πρησμενο στηθος. 

Αυτη τη φορα ας πουμε οτι θα μπορουσα να θεωρήσω διαφορετικό τους πονους περιοδου και τα λευκά υγρά την 21 μερα.

Και εγώ το μόνο διαφορετικό ειδικά την ημέρα της ωορρηξιας πόνους πάρα πολύ μέχρι που πήρα κ ντεπον. Κ της επόμενες 3 ημέρες πονουσα περιμετρικά σε όλη την κοιλιά. Πρώτη φορά το πάθαινα... Και κάθε μέρα πονάει λίγο η μέση μου όταν κουράζομαι πολύ η η μήτρα μου... Αυτό κατά τα άλλα κάτι υγρακια αλλά όχι πολλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αρνητικό είναι κοπέλα μου. Θα βλέπεις μέρα με την μέρα θα ψθλοκοκκινιζει η 2η γραμμούλα. Όταν φτάσει την πιο κόκκινη σου τότε μέσα σε 24 ώρες θα πρέπει να χεις επαφή... 

Ωραία.. θα το παρακολουθω .. η εφαρμογή του κινητού μου πάντως λέει από αύριο θα ξεκινήσουν οι γόνιμες. Ευκαιρία να το τσεκαρω κιολας αν πάει καλά.. η γραμμες υπάρχουν δλδ τις βλέπεις από κάτω ας το πούμε αν ψιλοβγαλεις τα μάτια σου?? Γτι την δεύτερη γραμμή τη βλέπω φαίνεται ..στη φώτο δε φαίνεται αλλά από κοντά την βλέπω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η France είπε:

Οκ κι εγώ προσπάθειες τώρα. Ελπίζω να μας φέρει γούρι το θέμα αυτό.

Εσείς κορίτσια θα κάνετε προσπάθειες μέρα παρά μέρα ή κάθε μέρα;

εγω αυτον τον μηνα το παω πιο χαλαρα με τις επαφες. Τον προηγουμενο σχεδον καθε μερα... εξοντωθηκα?... θα το πηγαινω χαλαρα τωρα στις γονιμες και μολις δω ωορρηξια φουλ  χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αρνητικό είναι κοπέλα μου. Θα βλέπεις μέρα με την μέρα θα ψθλοκοκκινιζει η 2η γραμμούλα. Όταν φτάσει την πιο κόκκινη σου τότε μέσα σε 24 ώρες θα πρέπει να χεις επαφή... 

Έχω 24 ώρες περιθώριο καλό αυτό.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραία.. θα το παρακολουθω .. η εφαρμογή του κινητού μου πάντως λέει από αύριο θα ξεκινήσουν οι γόνιμες. Ευκαιρία να το τσεκαρω κιολας αν πάει καλά.. η γραμμες υπάρχουν δλδ τις βλέπεις από κάτω ας το πούμε αν ψιλοβγαλεις τα μάτια σου?? Γτι την δεύτερη γραμμή τη βλέπω φαίνεται ..στη φώτο δε φαίνεται αλλά από κοντά την βλέπω .

Θα την δεις να είναι το ίδιο.... Φαίνεται λιγάκι γιατί σιγά σιγά αυξάνεται η ορμόνη... Αλλά είναι αρνητικό για την ώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ το μόνο διαφορετικό ειδικά την ημέρα της ωορρηξιας πόνους πάρα πολύ μέχρι που πήρα κ ντεπον. Κ της επόμενες 3 ημέρες πονουσα περιμετρικά σε όλη την κοιλιά. Πρώτη φορά το πάθαινα... Και κάθε μέρα πονάει λίγο η μέση μου όταν κουράζομαι πολύ η η μήτρα μου... Αυτό κατά τα άλλα κάτι υγρακια αλλά όχι πολλά... 

Μακάρι @Starrr μου να είναι αυτό το κάτι διαφορετικό που θα φέρει ενα υπεροχο μωράκι!!! Κοντα είμαστε και οι δυο μας να το μαθουμε!!!

Καλε δεν σας προλαβαίνω να σας διαβαζω ολες!!!

Φουλ το θεματακι!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ το μόνο διαφορετικό ειδικά την ημέρα της ωορρηξιας πόνους πάρα πολύ μέχρι που πήρα κ ντεπον. Κ της επόμενες 3 ημέρες πονουσα περιμετρικά σε όλη την κοιλιά. Πρώτη φορά το πάθαινα... Και κάθε μέρα πονάει λίγο η μέση μου όταν κουράζομαι πολύ η η μήτρα μου... Αυτό κατά τα άλλα κάτι υγρακια αλλά όχι πολλά... 

κοριτσια εγω ειχα τραβηγματα στην μητρα και ελεγα να αυτο ειναι το διαφορετικο και τελικα ακομη τα εχω γυρω απο τον ομφαλο 

μας μπερδευουν πολυ ολα αυτα και φυσικα αν δεν πιασουμε παιδι μετα σκεφτομαστε τι εγινε και ππηγε στραβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να βγουν τα αποτελέσματα θετικά σε όσες περιμένουν από μέρα σε μέρα να δουν εάν πέτυχαν οι προσπάθειες τους του Αυγούστου.

Κι εγώ ένιωθα όλα αυτά τα πονακια είχα κ καθυστέρηση λίγες μέρες, το μυαλό μου στο πολυπόθητο, λέω πετύχαμε ουαου και μετά ήρθε δυστυχώς. Η καθυστέρηση ήταν λόγω της θάλασσας και τα πονακια λόγω της περιόδου.

Δυστυχώς μπαίνουμε κάθε φορά στη σκέψη της εγκύου κ τα πάντα τα εκλαμβάνουμε ως σημάδια λογικό αυτό.

Εγώ τώρα αν και η περίοδος μου τελείωσε προχθές το βράδυ, σήμερα νιώθω κάτι πονακια χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση τόσο γρήγορα να υπάρχει ωορρηξία ή κάτι τέτοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η France είπε:

Εύχομαι να βγουν τα αποτελέσματα θετικά σε όσες περιμένουν από μέρα σε μέρα να δουν εάν πέτυχαν οι προσπάθειες τους του Αυγούστου.

Κι εγώ ένιωθα όλα αυτά τα πονακια είχα κ καθυστέρηση λίγες μέρες, το μυαλό μου στο πολυπόθητο, λέω πετύχαμε ουαου και μετά ήρθε δυστυχώς. Η καθυστέρηση ήταν λόγω της θάλασσας και τα πονακια λόγω της περιόδου.

Δυστυχώς μπαίνουμε κάθε φορά στη σκέψη της εγκύου κ τα πάντα τα εκλαμβάνουμε ως σημάδια λογικό αυτό.

Εγώ τώρα αν και η περίοδος μου τελείωσε προχθές το βράδυ, σήμερα νιώθω κάτι πονακια χαμηλά. Υπάρχει περίπτωση τόσο γρήγορα να υπάρχει ωορρηξία ή κάτι τέτοιο;

Έχεις τεστ ωορρηξιας??? Έχεις υγρά της ωορρηξιας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω προσεξει οτι γενικα ο αυγουστος ειναι μηνας περιεργος για τη περιοδο τις πιο πολλες μερες καθυστερηση τις εχω παντα αυγουστο και πονους και περιεργα πραγματα μεσα σε ολο υο μηνα και δεν ειμαι μονη αλλες τρεις φιλες μου μου το ειπαν γιαυτο το μηνα

τωρα κοριτσι μου υαρχει και αυτη η περιπτωση ναι αν κανεις τεστακια ξεκινα λοιπον απο σημερα να τα κανες για να δεις αν δεν κανεις απλως ξεκινα σεξ απο σημερα:) πφ κουραστικο μηνα θα εχεις χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσια εχω προσεξει οτι γενικα ο αυγουστος ειναι μηνας περιεργος για τη περιοδο τις πιο πολλες μερες καθυστερηση τις εχω παντα αυγουστο και πονους και περιεργα πραγματα μεσα σε ολο υο μηνα και δεν ειμαι μονη αλλες τρεις φιλες μου μου το ειπαν γιαυτο το μηνα

τωρα κοριτσι μου υαρχει και αυτη η περιπτωση ναι αν κανεις τεστακια ξεκινα λοιπον απο σημερα να τα κανες για να δεις αν δεν κανεις απλως ξεκινα σεξ απο σημερα:) πφ κουραστικο μηνα θα εχεις χιχι

Ναι λόγω θάλασσας υπάρχει η πιθανότητα καθυστέρησης.... Και εννοείται δεν είναι απαγορευτικό το σεξ μέχρι να ρθει το θετικό τεστ. Απλά οπωσδήποτε την ημέρα το θετικού... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Έχεις τεστ ωορρηξιας??? Έχεις υγρά της ωορρηξιας? 

Έχω κάποια υγρά. Παλαιότερα που είχα κάνει τεστ ωορρηξίας μου είχε βγάλει δέκατη τρίτη δεκάτη τέταρτη μέρα. Άλλη μια φορά είχα ξανακάνει κ δεν μου έβγαλε ωορρηξία καθόλου, θα ήταν μήνας χωρίς ωορρηξία.Είναι κ λίγο ακριβά αυτά τα τεστ. Λέω να κάνω τον παραδοσιακό τρόπο χωρίς τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Έχω κάποια υγρά. Παλαιότερα που είχα κάνει τεστ ωορρηξίας μου είχε βγάλει δέκατη τρίτη δεκάτη τέταρτη μέρα. Άλλη μια φορά είχα ξανακάνει κ δεν μου έβγαλε ωορρηξία καθόλου, θα ήταν μήνας χωρίς ωορρηξία.Είναι κ λίγο ακριβά αυτά τα τεστ. Λέω να κάνω τον παραδοσιακό τρόπο χωρίς τεστ.

Εγώ πήρα τα στικακι που είναι φθηνά... Τώρα αν μου έρθει περίοδος θα παραγγείλω πάλι να χω να κάνω.... Είναι 10 ωορρηξιας συν 3 κύησης.. Με 13 ευρώ περίπου με τα μεταφορικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Λοιπόν εγώ (δεν) περιμένω περίοδο την Κυριακή... Εσείς??. 

Καλησπέρα κορίτσι κ από δω... Όντως μακάρι να είναι γουρλίδικο το θεματακι σου... Εγώ (δεν) περιμένω περίοδο σε 6 μέρες... Βέβαια λόγω του ότι έχω ακανόνιστο κύκλο με μπερδεύει... Καλη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μας... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι κ από δω... Όντως μακάρι να είναι γουρλίδικο το θεματακι σου... Εγώ (δεν) περιμένω περίοδο σε 6 μέρες... Βέβαια λόγω του ότι έχω ακανόνιστο κύκλο με μπερδεύει... Καλη επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μας... ❤️❤️❤️

Τι δήλ εγώ είμαι η πρώτη που θα κάνω τεστ?? Αχχ με αγχωσατε.... (αν δεν μου έρθει περίοδος, βέβαια) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τι δήλ εγώ είμαι η πρώτη που θα κάνω τεστ?? Αχχ με αγχωσατε.... (αν δεν μου έρθει περίοδος, βέβαια) 

Χαχαχα ναι προφανώς είσαι η πρώτη κορίτσι... Εύχομαι να μην σου έρθει να πάρουμε την χαρά κ το κουράγιο κ να έχεις ένα θετικό τεστακι... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σε όλες μας.

Starr  να μην σου έρθει η περίοδος να κάνεις την αρχή!!!

Αχ εμείς ξεκινήσαμε σήμερα τις προσπάθειες. 

Τώρα είμαι σε δίλημμα, μέρα παρά μέρα ή κάθε μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...