Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στο τεστ παπ φαίνεται αυτό που λες με τις ορμόνες? Γτι έκανα πρόσφατα όπως κ κάθε χρόνο κ βγηκε άψογο..

Όχι καμία σχέση δεν έχει..... Οι ορμονολογικες εξετάσεις είναι εξετάσεις που σου παίρνουν αίμα. Και συνήθως τις γράφουν ενδοκρινολογοι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Με τις εξετάσεις που κάναμε βρέθηκε μόνο λίγο ανεβασμένο  TSH, δηλαδή υποθυρεοειδισμό, πήρα χάπια και το ρύθμισα, δεν ξέρουμε όμως αν ήταν ο λόγος των αποβολών. Κορίτσια μου μια ερώτηση, έχει εδώ και 4 μέρες νιώθω στη κοιλιά κραμπες, λες και είναι να μου έρθει περίοδος, κανονικά είναι να αδιαθετησω 11 Σεπτεμβρίου, επίσης το στήθος μου πονάει υπερβολικά. Λέτε ν είναι συμπτωματα εγκυμοσύνης η ότι θα μου έρθει περίοδος. 

Σου εύχομαι λενακι μου ένα σπορακι στην κοιλίτσα! !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

οσο δε βλεπουμε τη κοκκινη κυρια φυσικα και μπρουμε να ελπιζουμε

Αααχχχ μακάρι να μην έρθει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εφτασα αισιως στην 1η μερα καθυστερησης. Θερμοκρασια εχω 37.2. Να παρω λετε κανενα τεστ η να περιμενω λιγο ακομα;Εχω τα συμπτωματα περιοδου απλα με ποναει και η μεση μου που δεν το εχω αυτο γενικα πριν την περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

Καλημερα κοριτσια. Εφτασα αισιως στην 1η μερα καθυστερησης. Θερμοκρασια εχω 37.2. Να παρω λετε κανενα τεστ η να περιμενω λιγο ακομα;Εχω τα συμπτωματα περιοδου απλα με ποναει και η μεση μου που δεν το εχω αυτο γενικα πριν την περιοδο.

Kαλημέρα!! Μπράβο αυτό είναι καλό!! γενικά καθυστερείς?? αν ναι περίμενε 2 μερούλες ακόμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

Καλημερα κοριτσια. Εφτασα αισιως στην 1η μερα καθυστερησης. Θερμοκρασια εχω 37.2. Να παρω λετε κανενα τεστ η να περιμενω λιγο ακομα;Εχω τα συμπτωματα περιοδου απλα με ποναει και η μεση μου που δεν το εχω αυτο γενικα πριν την περιοδο.

Κάνε χοριακη για να είσαι πιο σίγουρη... Πάντως η θερμοκρασία πολύ καλή...... Περιμένουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν καθυστερω,αλλα ειναι και καλοκαιρι οποτε μπορει τα μπανια να φερουν καθυστερηση. Παντως η θερμοκρασια μου ειναι απο την 15η μερα του κυκλου ανεβασμενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η giota88 είπε:

Οχι δεν καθυστερω,αλλα ειναι και καλοκαιρι οποτε μπορει τα μπανια να φερουν καθυστερηση. Παντως η θερμοκρασια μου ειναι απο την 15η μερα του κυκλου ανεβασμενη. 

Ναι ανεβαίνει ούτως ή αλλιώς μετά την ωορρηξια... Άμα θέλεις κάνε αύριο το πρωί με πρωινα ουρά ένα τεστ να δούμε.. Αλλιώς χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η giota88 είπε:

Οχι δεν καθυστερω,αλλα ειναι και καλοκαιρι οποτε μπορει τα μπανια να φερουν καθυστερηση. Παντως η θερμοκρασια μου ειναι απο την 15η μερα του κυκλου ανεβασμενη. 

σου εύχομαι να είσαι!! ❤️ φαντάζομαι την ανυπομονησία σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η giota88 είπε:

Κοριτσια καραθετικο το τεστ μολις το εκανα

 

Γιουπιιιι τέλεια.... Πολύ χαίρομαι γι εσένα.... Μπράβο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η giota88 είπε:

Κοριτσια καραθετικο το τεστ μολις το εκανα

 

ουάου!!!! Συγχαρητήρια!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

Ευχαριστω πολυ ! Γουρικο το φορουμ?

Υπεροχα νέα αααα! !!!!!!!!!!!συγχαρητήρια! !!!!!+!?????όντως είναι γούρικο! !!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η giota88 είπε:

Κοριτσια καραθετικο το τεστ μολις το εκανα

 

τελειααααααααααααααααααααα 

συγχαρητηρια να λοιπον μπηκε με το καλο ο σεμπτεμβρης:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η giota88 είπε:

Κοριτσια καραθετικο το τεστ μολις το εκανα

 

Συγχαρητηρια @giota88 μου!!!! Μολις μπηκα και διαβασα τα  τέλεια νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2018 at 6:28 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Ναι θα περιμένεις.. 

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, είμαι στην 15η μέρα του κύκλου κ τα τεστάκια ακόμα δείχνουν αχνή γραμμή...υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι αχνά κάθε μέρα κ τη μέρα της ωορηξίας να γίνει έντονο? ή πρέπει να γίνεται σταδιακά η αύξηση της γραμμής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, είμαι στην 15η μέρα του κύκλου κ τα τεστάκια ακόμα δείχνουν αχνή γραμμή...υπάρχει περίπτωση να είναι έτσι αχνά κάθε μέρα κ τη μέρα της ωορηξίας να γίνει έντονο? ή πρέπει να γίνεται σταδιακά η αύξηση της γραμμής?

τι κυκλο εχεις ακριβως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τι κυκλο εχεις ακριβως?

σταθερό κύκλο έχω γενικά ... τον τελευταίο μήνα ήταν 30..  μια πάνω  μια κάτω είμαι κάθε μήνα δεν έχω μεγάλες αποκλίσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

σταθερό κύκλο έχω γενικά ... τον τελευταίο μήνα ήταν 30..  μια πάνω  μια κάτω είμαι κάθε μήνα δεν έχω μεγάλες αποκλίσεις

χμμμ το λεω γιατι σταθεροι κυκλοι σπανιως ειναι ανωορρηκτικοι. Συνεχισε τα λιγες μέρες ακόμα να δεις. Ειναι σταθερα ιδια η αχνη γραμμη? Συνηθως λιγο λιγο σκουραινει αλλα καμια φορα ειναι ανεπαισθητη η αλλαγη μεχρι να σκουρυνει αποτομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ολες σας. Παντως καμια σχεση τα συμπτωματα που εχω τωρα με την πρωτη μου εγκυμοσυνη.Αρα μονο η καθυστερηση ειναι σιγουρο συμπτωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...