Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Γειά σου @Star κι απο εδώ!!! Ευχομαι να είναι γουρλίδικο το θεματακι σου!!! Εγώ δεν περιμένω την Δευτέρα!!!

Μακαρι να είναι γουρλίδικο... Και εγώ αν δεν έχω κάτι απρόοπτο θα κάνω τεστακι την Δευτέρα... Αν κ σήμερα είχα πάλι κάτι ποναλακια κια στη μέση...... Και σκεφτόμουν λες να έρθει τελικά..... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα ταιριάζω για Σεπτεμβρίου. Οπότε εάν γίνεται η αλλαγή στον τίτλο ή να φτιάξω ένα άλλο. Μου λέτε. Καλά αποτελέσματα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εγώ περιμένω σε 11 μερες...μακάρι να μην έρθει....

Πριν 4 ημέρες δηλαδή είχες ωορρηξια?? Πόσο καιρό προσπαθείτε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zafran είπε:

Γειά σου @Star κι απο εδώ!!! Ευχομαι να είναι γουρλίδικο το θεματακι σου!!! Εγώ δεν περιμένω την Δευτέρα!!!

Εσύ μετράς θερμοκρασία?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Οχι δεν μετράω. Δεν έχω μετρήσει ποτέ βασικά!

Εσύ έχεις μετράς;

Ναι είναι ο πρώτος μήνας που μετράω.. Βέβαια στο περίπου γιατί εγώ γενικά ξυπνάω τα βράδια συνήθως. Και λένε ότι πρέπει να είναι συνεχόμενους ο ύπνος.. Και μετράω και μες την ημέρα όταν το θυμηθώ για να δω πως πηγαίνει. Σήμερα πχ έχω 36,4. Κ αν μειωθεί πάει να πει πως θα έρθει η περίοδος.... Που δεν θέλω.. Χθες είχα 36,6. Βέβαια αυτές οι μικροαλλαγές υπάρχουν γενικότερα. Δηλαδή για να 3ρθει περίοδος πρέπει να δω θερμοκρασία 35,9 και κάτω θεωρώ. Απ όσο το χω ψάξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλωνω κι εγω παρουσα!!! Εγώ και η @lactaki ειμαστε σε φαση που ξεκιναμε σημερα η μια και αυριο η αλλη τεστακια ωορρηξιας για πρωτη φορα!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δηλωνω κι εγω παρουσα!!! Εγώ και η @lactaki ειμαστε σε φαση που ξεκιναμε σημερα η μια και αυριο η αλλη τεστακια ωορρηξιας για πρωτη φορα!!!  

Καλή επιτυχία κορίτσια.. Αν έχετε κάποια απορία με τα τεστακι ανεβάστε φωτογραφία.. Να σας πούμε κ εμείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια.. Αν έχετε κάποια απορία με τα τεστακι ανεβάστε φωτογραφία.. Να σας πούμε κ εμείς... 

Να σαι καλα!! εδώ θα ειμαστε θα τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκέφτομαι κι εγώ να ξεκινήσω τεστακια τον άλλο μήνα αν δεν καταφέρουμε κάτι τον Σεπτέμβριο . να μας κρατάτε ενήμερες . Έχω σταθερό κύκλο 29 ημερών αλλά ακούω περιπτώσεις που και σε σταθερό κύκλο η Ωορρηξία είναι ότι να ναι.  βρε κορίτσια γίνεται να έχεις κανονικά περίοδο αλλά να μην γίνεται κάθε μήνα ωορρηξία??  Ίσως είναι χαζή η ερώτηση αλλά με απασχολεί.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

σκέφτομαι κι εγώ να ξεκινήσω τεστακια τον άλλο μήνα αν δεν καταφέρουμε κάτι τον Σεπτέμβριο . να μας κρατάτε ενήμερες . Έχω σταθερό κύκλο 29 ημερών αλλά ακούω περιπτώσεις που και σε σταθερό κύκλο η Ωορρηξία είναι ότι να ναι.  βρε κορίτσια γίνεται να έχεις κανονικά περίοδο αλλά να μην γίνεται κάθε μήνα ωορρηξία??  Ίσως είναι χαζή η ερώτηση αλλά με απασχολεί.  

Ναι δεν φτάνει στο σωστό μέγεθος το ωάριο οπότε δεν μπορεί και να γονιμοοιηθει... Και σκάει.. Οπότε έρχεται περίοδος. Η αλλιώς μένει στην ωοθήκη και είναι η πολύ κυστική εικόνα που λέμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή και εγώ αν δεν με τα τεστ ωορρηξιας. Θα ρχισω να κάνω υπερηχογραφικο έλεγχο να δω ότι όντως μεγαλώνει σωστά... Γιατί αν δνε φτάσει στο πικ δνε μπορεί να μπει το σπερματοζωαριο...... Δυστυχώς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

χμ κατάλαβα!  Κι άλλο άγχος δηλαδή!!  Μα είναι τοοοοσο δύσκολο Τελικά πρέπει να γίνουν πολλά ταυτόχρονα!! 

Ναι.. Γι αυτό και λέω καλή τύχη.  Γιατί τύχη θέλει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr Ποτε δε θα τα κατάφερνα με τη θερμοκρασία. Δε  θα καταλαβω ποτε τις τοσο μικρες αλλαγές! Χαίρομαι που εσυ τα καταφέρνεις. Είναι ενας σημαντικός τροπος κι αυτος παρακολούθησης του κυκλου.

@marakineos Δυστυχώς μπορεί να συμβεί να εχεις περιοδο χωρίς να εχεις ωορρηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr όντως πολύ τύχη!  Και φαντάσου σε κάποιους τυχαίνει κατά λάθος !!!!  @Zafran δεν το ήξερα αυτό κ θεωρούσα πως αφού υπάρχει περίοδος σίγουρα όλα είναι εντάξει σχετικά με την ωορρηξία!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zafran είπε:

Γειά σου @Star κι απο εδώ!!! Ευχομαι να είναι γουρλίδικο το θεματακι σου!!! Εγώ δεν περιμένω την Δευτέρα!!!

Εσύ νιώθεις κάτι διαφορετικό?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...