Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα καταφερα και εγω


Recommended Posts

Μετα απο 3 χρονια προσπαθειας ηρθε η στιγμη να χαρω και εγω. Εχοντας φτασει σε σημειο ο αντρας μου να ζηταει εξωσωματικη και εγω να νιωθω πιεσμενη κ να μην θελω (μην παρεξηγητε ειμαι υπερ της εξωσωματικης) ηρθε η ωρα να κανω ενα τεστ χωρις ελπιδες το οποιο μου εμαθε οτι ναι κλαιω απο χαρα! Πλεων εκανα αυχενικη και ολα ειναι καλα και το μωρο μεγαλωνει ανακοινωνω και εγω οτι ειμαι εγκυος! Ραντεβου τον φεβρουαριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elissavet είπε:

Μετα απο 3 χρονια προσπαθειας ηρθε η στιγμη να χαρω και εγω. Εχοντας φτασει σε σημειο ο αντρας μου να ζηταει εξωσωματικη και εγω να νιωθω πιεσμενη κ να μην θελω (μην παρεξηγητε ειμαι υπερ της εξωσωματικης) ηρθε η ωρα να κανω ενα τεστ χωρις ελπιδες το οποιο μου εμαθε οτι ναι κλαιω απο χαρα! Πλεων εκανα αυχενικη και ολα ειναι καλα και το μωρο μεγαλωνει ανακοινωνω και εγω οτι ειμαι εγκυος! Ραντεβου τον φεβρουαριο!

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό το μπεμπακι σου στην αγκαλιά σου... εισαιβστις μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2019. Εγώ είμαι Μάρτη κ έχω Αυχενική στις 5/09 με πολύ άγχος να πάνε όλα καλά για να μπορώ να πω ότι όλα κυλούν ομαλά.. με το μπεμπέ μου...Καλώς ήρθες στις νέες μανούλες κορίτσι μου κ εσύ....με το καλό να πάνε όλα σε όλες μας....❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...