Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ


xr.

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΜΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ ! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΜΙΑ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xr. είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΜΟΥ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΦΕ ! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΜΙΑ ? 

Σε τι ημέρα του κύκλου σου είσαι???. Ίσως είναι από την επαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η xr. είπε:

2 μέρες πριν την ωορρηξία

Μήπως τωρα κάνεις κάνεις ωορρηξια.?? Γιατί κάποιες γυναίκες τισ ημέρες της ωορρηξιας τα έχουν αυτά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μήπως τωρα κάνεις κάνεις ωορρηξια.?? Γιατί κάποιες γυναίκες τισ ημέρες της ωορρηξιας τα έχουν αυτά... 

Δεν ξέρω πραγματικά . Πρώτη φορά το παθαίνω μετά από επαφή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχω πάθει κ εγώ μετα απο επαφή. Πήγα τουαλέτα κ έτρεξε κατακοκκινο υγρό.Είχα τρομάξει.Τις επομενες 2-3μερες όλο κ κάτι έβγαζα στο χαρτί αλλά μετα σταμάτησε.Μπορεί να είναι κ ωορρηξια,μην ανησυχεις.Προβληματιζομαστε μονο κ το ψάχνουμε αν επαναλαμβάνεται κ σε αλλους κύκλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω παθει κι εγω! Σε μενα φαινοταν ξεκαθαρα οτι η επαφη το ειχε προκαλεσει, διοτι αμεσως μετα την επαφη εβγαινε στο χαρτι. Μολις ειδα αιμα ετρεξα στον γιατρο, οποιος με καθησυχασε. Μου ειπε οτι τυχαινουν αυτα, διαφοροι μικροτραυματισμοι αν ειναι στεγνη η περιοχη  και ταλαιπωρηθει λιγο παραπανω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω αιμορραγία 2 3 σταγόνες και αυτές στο χαρτί της τουαλέτας σήμερα βρήκα άλλη μια λέτε να είναι καμιά σύλληψη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η xr. είπε:

Δεν έχω αιμορραγία 2 3 σταγόνες και αυτές στο χαρτί της τουαλέτας σήμερα βρήκα άλλη μια λέτε να είναι καμιά σύλληψη ??

Ναι εμφύτευση θα είναι.... Μα έλεγα κι εγώ αυτό την σταγόνα την είδες πολύ ώρα με την επαφή... Αν ήταν από την επαφή θα ήταν η σταγόνα κατευθείαν μετά.... Σε τι ημέρα του κύκλου είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιθανοτερο ειναι να ειναι ωορρηξια οπως λενε τα κοριτσια. Οποτε εκμεταλευτειτε το και κανετε επαφουλες και σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η xr. είπε:

Δεν έχω αιμορραγία 2 3 σταγόνες και αυτές στο χαρτί της τουαλέτας σήμερα βρήκα άλλη μια λέτε να είναι καμιά σύλληψη ??

Αλλα παραπάνω γράφεις πως ήσουν 2 ημέρες πριν την ωορρηξια. Πως θα ήταν σύλληψη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι εμφύτευση θα είναι.... Μα έλεγα κι εγώ αυτό την σταγόνα την είδες πολύ ώρα με την επαφή... Αν ήταν από την επαφή θα ήταν η σταγόνα κατευθείαν μετά.... Σε τι ημέρα του κύκλου είσαι? 

Το πρωί την άλλη μέρα δηλαδή μετά από ένα 12ωρο και σήμερα πάλι το πρωί . Υποτίθεται αύριο έχω ωορρηξία σύμφωνα με το ημερολόγιο του κινητού μου .  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Το πιθανοτερο ειναι να ειναι ωορρηξια οπως λενε τα κοριτσια. Οποτε εκμεταλευτειτε το και κανετε επαφουλες και σημερα!

Αυτό εννοείται αλλά ποτέ ποτέ δεν μου έχει συμβεί κάτι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αλλα παραπάνω γράφεις πως ήσουν 2 ημέρες πριν την ωορρηξια. Πως θα ήταν σύλληψη? 

Δεν ξέρω πλέον όλα τα περιμένω χαχαχαχα δεν μου έχει συμβεί ξανά γιαυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η xr. είπε:

Αυτό εννοείται αλλά ποτέ ποτέ δεν μου έχει συμβεί κάτι τετοιο

Ε αποκλείεται να είναι σύλληψη.... Χωρίς να είχε γίνει ωορρηξια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μαλλον απο την επαφη ειναι και εμεις με τις προσπαθειες ειχα περιεργο πονο οχι αιμα ομως και οταν χαλαρωσαμε λιγο τις επαφες μου περασε

αν δεν εκανες ωορρηξια πιο νωρις δεν νομιζω να ειναι κατι αλλο

ειναι εντονο κοκκινο;

εμφυτευση αποκλιεται , συληψη δεν εχω ακουσει ποτε να εχει αιμα αλλα και παλ  νωρις βρισκω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η xr. είπε:

Δεν ξέρω πλέον όλα τα περιμένω χαχαχαχα δεν μου έχει συμβεί ξανά γιαυτο

Μην κολλας στο αν σου εχει ξανα συμβει, καθε κυκλος ειναι διαφορετικος και εμενα ποτε δεν μου ειχε συμβει και μια φορα μου συνεβη και μαλιστα επειδη δεν προσπαθουσα για παιδι και γενικα ημουν ασχετη απο ωορρηξια νομιζα οτι εχω κατι και ετρεχα στον γυναικολογο και μου ειχε πει οτι ηταν απλα απ την ωορρηξια μου. Επειδη δλδ ειδες αιμα σε αυτην την ωορρηξια δεν σημαινει οτι θα βλεπεις παντα απαραιτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως συχνα εχω λιγο αιμα τις μερες της ωορρηξιας.Αν δεις και συνεχιστει και σε επομενο κυκλο η εκτος ωορρηξιας τοτε να ανησυχησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...