Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιθανη εγκυμοσύνη?


ElleL

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Λες ότι έχω πιθανότητες δλδ να έχω συλλάβει?? Θα δείξει... Επειδή δεν βγήκε θετικό καμία μέρα έχασα τις ελπίδες μου κ δεν ελπίζω για αυτό το μήνα ..

Λέω ότι το εύχομαι! Εγώ την ημέρα που είχα το πιο έντονο είχα επαφή. Την επόμενη μέρα που έκανα πάλι τεστ ήταν πάλι πιο αχνό. Κανένα όμως δεν ήταν τόσο έντονο όσο η γραμμή ελέγχου. Ποια μέρα δεν περιμένεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Λέω ότι το εύχομαι! Εγώ την ημέρα που είχα το πιο έντονο είχα επαφή. Την επόμενη μέρα που έκανα πάλι τεστ ήταν πάλι πιο αχνό. Κανένα όμως δεν ήταν τόσο έντονο όσο η γραμμή ελέγχου. Ποια μέρα δεν περιμένεις;; 

Λογικά 20 του μηνα δεν περίμενω να μου έρθει... Έχω ακομα Μέρες... Κ εμένα από εκείνη την ημέρα που βγήκε λίγο πιο έντονο μετα εξασθένησε όπως λες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2018 at 10:35 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Λογικά 20 του μηνα δεν περίμενω να μου έρθει... Έχω ακομα Μέρες... Κ εμένα από εκείνη την ημέρα που βγήκε λίγο πιο έντονο μετα εξασθένησε όπως λες ..

Το ίδιο και σε μένα, μια μέρα ήταν κόκκινο αλλά όχι το ίδιο με τη γραμμή ελέγχου και την επόμενη αχνό. Μην πτοείσαι... Και γω ελπίζω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας και παλι. Τελικά όπως τα υπολογίσαμε με τον γιατρό βάση ωορρηξίας( επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο) την Τετάρτη θα ημουν 7 εβδομάδων. Οταν πήγα ομως δεν ακούσαμε καρδούλα και ο γιατρός ειπε οτι μπορει να υπολογίσαμε λαθος και να ειμαι πιο λίγο γι'αυτό. Θα ξαναπάω την Τρίτη και εκει λεει πρέπει να ακουστεί. Αγχώθηκα πάρα πολύ και μέχρι την Τρίτη θα σπάσω. Αν το μωρακι μου δεν ειναι πλεον εκεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ElleL είπε:

Γεια σας και παλι. Τελικά όπως τα υπολογίσαμε με τον γιατρό βάση ωορρηξίας( επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο) την Τετάρτη θα ημουν 7 εβδομάδων. Οταν πήγα ομως δεν ακούσαμε καρδούλα και ο γιατρός ειπε οτι μπορει να υπολογίσαμε λαθος και να ειμαι πιο λίγο γι'αυτό. Θα ξαναπάω την Τρίτη και εκει λεει πρέπει να ακουστεί. Αγχώθηκα πάρα πολύ και μέχρι την Τρίτη θα σπάσω. Αν το μωρακι μου δεν ειναι πλεον εκεί....

Μη σκεφτεσαι αρνητικα. Προσπαθησε να παραμενεις ηρεμη με θετικες σκεψεις! Την Τριτη θα ακουσετε καρδουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vayaki είπε:

Μη σκεφτεσαι αρνητικα. Προσπαθησε να παραμενεις ηρεμη με θετικες σκεψεις! Την Τριτη θα ακουσετε καρδουλα!

Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να ακούσουμε γιατί ειμαι πολυ αγχωμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ElleL είπε:

Γεια σας και παλι. Τελικά όπως τα υπολογίσαμε με τον γιατρό βάση ωορρηξίας( επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο) την Τετάρτη θα ημουν 7 εβδομάδων. Οταν πήγα ομως δεν ακούσαμε καρδούλα και ο γιατρός ειπε οτι μπορει να υπολογίσαμε λαθος και να ειμαι πιο λίγο γι'αυτό. Θα ξαναπάω την Τρίτη και εκει λεει πρέπει να ακουστεί. Αγχώθηκα πάρα πολύ και μέχρι την Τρίτη θα σπάσω. Αν το μωρακι μου δεν ειναι πλεον εκεί....

Κορίτσι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά να έχεις θετική σκέψη γιατί το μεταφέρεις και στο σποράκι σου !!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και θα πάνε !!! Υπομονή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

Κορίτσι μου μην σκέφτεσαι αρνητικά να έχεις θετική σκέψη γιατί το μεταφέρεις και στο σποράκι σου !!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και θα πάνε !!! Υπομονή ❤️

Ευχαριστώ για τη θετική ενέργεια σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2018 at 12:17 ΜΜ, ο/η ElleL είπε:

Γεια σας και παλι. Τελικά όπως τα υπολογίσαμε με τον γιατρό βάση ωορρηξίας( επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο) την Τετάρτη θα ημουν 7 εβδομάδων. Οταν πήγα ομως δεν ακούσαμε καρδούλα και ο γιατρός ειπε οτι μπορει να υπολογίσαμε λαθος και να ειμαι πιο λίγο γι'αυτό. Θα ξαναπάω την Τρίτη και εκει λεει πρέπει να ακουστεί. Αγχώθηκα πάρα πολύ και μέχρι την Τρίτη θα σπάσω. Αν το μωρακι μου δεν ειναι πλεον εκεί....

Τελικά η έκβαση δεν ηταν καλή. Πήγα σήμερα στον γιατρό μου και δεν είχε καρδούλα πάλι. Με έστειλε για άλλο υπέρηχο που έδειχνε και για ζωτικά σημεία αλλά τελικά δεν υπήρχε έμβρυο. Ήταν ο σάκος μόνο άδειος. Αύριο το πρωί θα παω για αποξυση. Δύσκολα τα πράγματα σήμερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ElleL είπε:

Τελικά η έκβαση δεν ηταν καλή. Πήγα σήμερα στον γιατρό μου και δεν είχε καρδούλα πάλι. Με έστειλε για άλλο υπέρηχο που έδειχνε και για ζωτικά σημεία αλλά τελικά δεν υπήρχε έμβρυο. Ήταν ο σάκος μόνο άδειος. Αύριο το πρωί θα παω για αποξυση. Δύσκολα τα πράγματα σήμερα ?

@ElleL Λυπάμαι πολύ, μου έχει συμβεί κι εμένα..... κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ElleL είπε:

Τελικά η έκβαση δεν ηταν καλή. Πήγα σήμερα στον γιατρό μου και δεν είχε καρδούλα πάλι. Με έστειλε για άλλο υπέρηχο που έδειχνε και για ζωτικά σημεία αλλά τελικά δεν υπήρχε έμβρυο. Ήταν ο σάκος μόνο άδειος. Αύριο το πρωί θα παω για αποξυση. Δύσκολα τα πράγματα σήμερα ?

Λυπάμαι πολύ. Εύχομαι να ειναι η τελευταία ατυχία. Σκέψου πως ίσως η φύση με κάποιο τρόπο προνοει. Κουράγιο και είσαι δυνατή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...