Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιθανη εγκυμοσύνη?


ElleL

Recommended Posts

Χαίρεται, πρώτη φορά γράφω εδώ αλλά ήθελα την άποψη σας. Τον προηγούμενο μήνα είχα περίοδο στην 35η μερα. Αυτο τον μηνα το Σάββατο(που ηταν η 35η μερα) ξεκίνησα με λίγα καφέ σημάδια τα οποία συνέχισαν μεχρι την Δευτέρα το πρωί όπου είχε λιγο πιο πολλά σημάδια και κόκκινα. Μετά όμως κατα την διαρκεια της μέρας χάνονταν τελείως και μέχρι σήμερα Τετάρτη μια έχω λίγα κόκκινο σαν νερο-αίμα, μια τίποτα. Σημειώστε οτι τημ Κυριακή το βράδυ εκανα τεστ και βγηκε αρνητικό. Και κατα την ωορρηξία ειχαμε επαφες γιατι προσπαθουμε για παιδάκι. Δεν ξερω τι να σκεφτω.... Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ElleL είπε:

Χαίρεται, πρώτη φορά γράφω εδώ αλλά ήθελα την άποψη σας. Τον προηγούμενο μήνα είχα περίοδο στην 35η μερα. Αυτο τον μηνα το Σάββατο(που ηταν η 35η μερα) ξεκίνησα με λίγα καφέ σημάδια τα οποία συνέχισαν μεχρι την Δευτέρα το πρωί όπου είχε λιγο πιο πολλά σημάδια και κόκκινα. Μετά όμως κατα την διαρκεια της μέρας χάνονταν τελείως και μέχρι σήμερα Τετάρτη μια έχω λίγα κόκκινο σαν νερο-αίμα, μια τίποτα. Σημειώστε οτι τημ Κυριακή το βράδυ εκανα τεστ και βγηκε αρνητικό. Και κατα την ωορρηξία ειχαμε επαφες γιατι προσπαθουμε για παιδάκι. Δεν ξερω τι να σκεφτω.... Ευχαριστώ

Ίσως είναι εμφύτευση αυτό που βλέπεις. Καλύτερα πήγαινε να κάνεις μια χοριακη. Σίγουρα θα δείξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αιμα πανω στο χαρτι μονο η και στη σερβιθετα και στη τουαλετα;

κανε μια χροιακη η κατι εμφυτευση το βλεπω λιγο αργα αλλα ισως εγκυμοσυνη που πρεπει να τη προσεξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

αιμα πανω στο χαρτι μονο η και στη σερβιθετα και στη τουαλετα;

κανε μια χροιακη η κατι εμφυτευση το βλεπω λιγο αργα αλλα ισως εγκυμοσυνη που πρεπει να τη προσεξει;

Καφε κυρίως στο χαρτί και λιγο στη σερβιετα. Μολις εκανα χοριακη και μεχρι το απόγευμα θα δειξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ElleL είπε:

Καφε κυρίως στο χαρτί και λιγο στη σερβιετα. Μολις εκανα χοριακη και μεχρι το απόγευμα θα δειξει. 

Καλή τύχη.. Σου στέλνω την θετική μου ενέργεια...!!!!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελες μου η χοριακη έδειξε 73 και ο γιατρός είδε και ενδομήτριο αρα οι ενδείξεις δειχνουν εγκυμοσύνη αλλά ειναι νωρίς και δεν φαίνεται σάκος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ElleL είπε:

Κοπελες μου η χοριακη έδειξε 73 και ο γιατρός είδε και ενδομήτριο αρα οι ενδείξεις δειχνουν εγκυμοσύνη αλλά ειναι νωρίς και δεν φαίνεται σάκος

μπραβοοοοο

ολα θα πανε καλα 

καλους διπλασιασμους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ElleL είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια. Η αλήθεια ανησυχώ λίγο λόγω των καφε σημαδιων που έχω. Ελπιζωνα πανε ολα καλα

Αν σου είπε ο γιατρός οκ είναι οκ κοπέλα μου . ξεκουράσου και όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ElleL είπε:

Κοπελες μου η χοριακη έδειξε 73 και ο γιατρός είδε και ενδομήτριο αρα οι ενδείξεις δειχνουν εγκυμοσύνη αλλά ειναι νωρίς και δεν φαίνεται σάκος

Ναι δεν χρειαζόταν να πας από τώρα στον γυναικολόγο... Ξανά κάνε αύριο χοριακη και βλέπεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω οτι ειναι γρηγορα αλλα επειδη ειχα και τα καφε βοβηθηκα. Θα ξανακανω αυριο και θα παω και στον γιατρο ξανα την αλλη βδομαδα να με δει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ElleL είπε:

Ξερω οτι ειναι γρηγορα αλλα επειδη ειχα και τα καφε βοβηθηκα. Θα ξανακανω αυριο και θα παω και στον γιατρο ξανα την αλλη βδομαδα να με δει. 

Ούτε την άλλη εβδομάδα δεν θα δεις κάτι.. Τα καφέ είναι παλιό αίμα που έχει μείνει στη μήτρα και καθαρίζει να υποδεχτεί το μπεμπέ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/8/2018 at 2:46 ΜΜ, ο/η vayaki είπε:

Καλά αποτελέσματα να εχεις!!! ✌?

vayaki εισαι έτοιμη να ξεκινήσουμε??? για να δούμε θα είναι γούρικα τα τεστάκια μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

vayaki εισαι έτοιμη να ξεκινήσουμε??? για να δούμε θα είναι γούρικα τα τεστάκια μας?

Χαχα ετοιμη ετοιμη! Ξεκιναω το Σαββατο! Ελπίζω να καταλαβαίνουμε τι δειχνουν... μισο θα σου στειλω μια φωτο που βρηκα στο ιντερνετ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Χαχα ετοιμη ετοιμη! Ξεκιναω το Σαββατο! Ελπίζω να καταλαβαίνουμε τι δειχνουν... μισο θα σου στειλω μια φωτο που βρηκα στο ιντερνετ! 

Πρέπει να είναι το ίδιο κόκκινο με την άλλη γραμμή.... Μην μπερδευτείτε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πρέπει να είναι το ίδιο κόκκινο με την άλλη γραμμή.... Μην μπερδευτείτε.. 

ναι ναι βρηκα εικονες στο ιντερνετ για το πως πρεπει να ειναι?... Ευχαριστουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ποτέ δεν έγινε τόσο έντονη όσο η γραμμή ελέγχου. Απλά έχοντας κάνει το τεστ από την 10 η μέρα του κύκλου το έβλεπα ότι από αχνό που ήταν στην αρχή εκείνη την ημέρα (16η) ήταν το πιο έντονο. Εκείνη την ημέρα είχα την τυχερή επαφή. Την επόμενη ήταν πάλι αχνό.
Καλή  επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 31/8/2018 at 9:23 ΠΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Εμένα ποτέ δεν έγινε τόσο έντονη όσο η γραμμή ελέγχου. Απλά έχοντας κάνει το τεστ από την 10 η μέρα του κύκλου το έβλεπα ότι από αχνό που ήταν στην αρχή εκείνη την ημέρα (16η) ήταν το πιο έντονο. Εκείνη την ημέρα είχα την τυχερή επαφή. Την επόμενη ήταν πάλι αχνό.
Καλή  επιτυχία! 

Κ σε εμένα το ίδιο συμβαίνει.. έκανα 10 τεστακια κανένα θετικο όλα άχνα..ένα μόνο βγήκε λίγο πιο έντονο κ ήρθα σε επαφή.. όταν λέω λίγο πιο έντονο μη φανταστείς σα τη γραμμή ελέγχου.. αλλά αμα τα εβαζες δίπλα δίπλα φαινόταν λίγο πιο έντονο..αν ήταν τυχερή μέρα θα δείξει.. πάντως απογοητεύτηκα που δεν βγήκε κανένα έντονο..πρώτη φορά τα χρησιμοποιησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κ σε εμένα το ίδιο συμβαίνει.. έκανα 10 τεστακια κανένα θετικο όλα άχνα..ένα μόνο βγήκε λίγο πιο έντονο κ ήρθα σε επαφή.. όταν λέω λίγο πιο έντονο μη φανταστείς σα τη γραμμή ελέγχου.. αλλά αμα τα εβαζες δίπλα δίπλα φαινόταν λίγο πιο έντονο..αν ήταν τυχερή μέρα θα δείξει.. πάντως απογοητεύτηκα που δεν βγήκε κανένα έντονο..πρώτη φορά τα χρησιμοποιησα

Σου εύχομαι να έχεις συλλάβει! Μα πάνω από όλα σου εύχομαι, επειδή εχω καεί, να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Σου εύχομαι να έχεις συλλάβει! Μα πάνω από όλα σου εύχομαι, επειδή εχω καεί, να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου! 

Λες ότι έχω πιθανότητες δλδ να έχω συλλάβει?? Θα δείξει... Επειδή δεν βγήκε θετικό καμία μέρα έχασα τις ελπίδες μου κ δεν ελπίζω για αυτό το μήνα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...