Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Ήταν έγκυος γιαυτο ήταν ανεβασμένη την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου ! Μετά την ωορηξιας της μου είπε πως είχε σκαμπανεβάσματα η θερμοκρασία της! 
    • Την ημέρα που αδιαθετεισ πέφτει.... Όλα τα υπόλοιπα ναι.. 👍
    • Λοιπόν μόλις ρώτησα μια συνάδελφο τώρα κ μου είπε πως κ η κόρη της μετρούσε την θερμοκρασία της για τρεις μήνες κ έμεινε ! Αυτό που μοθ εξήγησε είναι πως αρκεί να πέσει 2-3 μονάδες από το κανονικό κ μετά να ανεβεί ,μετά τησέπεφτε λίγο πάλι αλλά δεν έχει σημασία , k την ημέρα που ήταν αδιαθετησει είχε πάλι ανεβασμένη αλλά όχι πολύ 
    • Καλησπέρα!! Σοβαρά;;; Σ ευχαριστώ για την απάντηση... θα της το πω και εγώ αύριο που θα πάω να με δει..
    • Ακριβώς κ εγώ το ίδιο πιστεύω , μαθαίνεις πιο καλά πως λειτουργεί το σώμα σου κανείς το καλύτερο που μπορείς κ όλα μετά είναι στο χέρι του θεού κ της Παναγίας !! Απλά όταν σκέφτομαι όλες τις φίλες μου κ τα συγγενικά μου πρόσωπα το ποσό εύκολα έμειναν κ χωρίς θερμοκρασίες κ τεστ λέω μέσα μου μήπως κ αυτό που κάνω δεν είναι σωστό κ λειτουργεί βαθιά μέσα μου αρνητικά χωρίς όμως να το καταλαβαίνω ; Ότι είναι γραφτό για την κάθε μια θα γίνει ότι κ να κάνουμε ότι κ να πούμε !! Θετική σκέψη κ να το πιστεύουμε θέλει πως με το ένα η τον άλλο τρόπο θα το ζήσουμε κ εμείς !
  • Νέες συζητήσεις