Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Θα ήθελα τη γνώμη σας! Ειμαι σε αναζητηση γυναικολόγου για εξωσωματική κ επισκέφτηκα τον Νίκο Πετρογιάννη. Έχετε κάποια γνώμη - εμπειρία με αυτόν το γιατρό;; Θα ήθελα την γνώμη σας για όποια κοπέλα γνωρίζει κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Γιώτα. Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία από γιατρούς για εξωσωματική, αλλά ξέρω στο κέντρο και στον γιατρό που πήγαινα πως κάνουν. Είναι στον Πύργο των Αθηνών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstantinaVE σ ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου...προσπαθώ ένα χρόνο με τον άντρα μου κ έχω αρκετό αγχος..εμαθα ξαφνικά κ οτι εχω μπει σε πρόωρη εμμηνόπαυση κ αναγκαστηκα η εξωσωματική ειναι μονόδρομος..αν δεν μάθω περισσότερα για τον Πετρογιάννη, θα σε ρωτήσω περισσότερα για αυτά που γνωρίζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/8/2018 at 11:52 ΜΜ, ο/η ΓΙΩΤΑ? είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Θα ήθελα τη γνώμη σας! Ειμαι σε αναζητηση γυναικολόγου για εξωσωματική κ επισκέφτηκα τον Νίκο Πετρογιάννη. Έχετε κάποια γνώμη - εμπειρία με αυτόν το γιατρό;; Θα ήθελα την γνώμη σας για όποια κοπέλα γνωρίζει κάτι..

Σου προτείνω τον κ.Σφακιαννουδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολυ Μπεμπελουκα! Πραγματικά για τον κ.Σφακιανουδη εχω ακούσει τα καλύτερα! Μαλλον πρέπει να τον επισκεφτώ τελικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΓΙΩΤΑ? είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ Μπεμπελουκα! Πραγματικά για τον κ.Σφακιανουδη εχω ακούσει τα καλύτερα! Μαλλον πρέπει να τον επισκεφτώ τελικά....

Εγώ ακόμη δεν έχω προχωρήσει στην εξωσωματική αλλά μου εμπνέει εμπιστοσύνη και είναι επαγγελματίας γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μπεμπελούκα! Μήπως μπορείς να μου πεις σε ποια περιοχή βρίσκεται το ιατρείο του κ.Σφακιανούδη και αν γνωρίζεις πόσο περίπου κοστίζει η επίσκεψη? Δυστυχώς τα διάφορα κόστοι που προκύπτουν δεν είναι αμελητέα μπροστά στην όποια προσπάθεια που κάνουμε για να αποκτήσουμε παιδάκι...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΓΙΩΤΑ? είπε:

Καλημέρα Μπεμπελούκα! Μήπως μπορείς να μου πεις σε ποια περιοχή βρίσκεται το ιατρείο του κ.Σφακιανούδη και αν γνωρίζεις πόσο περίπου κοστίζει η επίσκεψη? Δυστυχώς τα διάφορα κόστοι που προκύπτουν δεν είναι αμελητέα μπροστά στην όποια προσπάθεια που κάνουμε για να αποκτήσουμε παιδάκι...:S

Καλησπέρα Κορίτσι ΜΟΥ βρίσκεται στο ΧΟΛΑΡΓΌ 17ης Νοεμβρίου η διεύθυνση 2106565112  κλεισε ραντεβου αμεσα γιατι εχει αρκετο κοσμο.Οσο για τ κόστος δωρεάν άλλη συζήτηση υπέρηχο τεστ παπ100€Στείλε μου νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα Κορίτσι ΜΟΥ βρίσκεται στο ΧΟΛΑΡΓΌ 17ης Νοεμβρίου η διεύθυνση 2106565112  κλεισε ραντεβου αμεσα γιατι εχει αρκετο κοσμο.Οσο για τ κόστος δωρεάν άλλη συζήτηση υπέρηχο τεστ παπ100€Στείλε μου νεα

Ασχετο κοριτσια απλα επειδη ειναι διπλα στο σπιτι μου και ηθελα να ξερω, με ποιο μαιευτηριο συνεργαζεται ξερουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω πολυ μπεμπελουκα μου! Θα προσπαθησω να παω συντομα. Αποφαση πρεπει να το παρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/9/2018 at 7:42 ΜΜ, ο/η Μπλε είπε:

Ασχετο κοριτσια απλα επειδη ειναι διπλα στο σπιτι μου και ηθελα να ξερω, με ποιο μαιευτηριο συνεργαζεται ξερουμε;

καλησπέρα @Μπλε σίγουρα με γαιααλλα νομίζω και Ιασώ κάλεσε να σε ενημερώσουν.

www.sfakianoudis.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κορίτσια, όσες είστε από Θεσσαλονίκη και μένετε στις δυτικές συνοικίες, σε σας απευθύνομαι. Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποια από εσάς γυναικολόγο (γυναίκα κατά προτίμηση) στον Εύοσμο. Βασικά με ενδιαφέρει ο Εύοσμος κυρίως ή και κάπου εκεί γύρω (Αμπελόκηποι, Σταυρούπολη). Θα χαρώ να μου δώσετε τα φώτα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 16/10/2018 at 9:14 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια, όσες είστε από Θεσσαλονίκη και μένετε στις δυτικές συνοικίες, σε σας απευθύνομαι. Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποια από εσάς γυναικολόγο (γυναίκα κατά προτίμηση) στον Εύοσμο. Βασικά με ενδιαφέρει ο Εύοσμος κυρίως ή και κάπου εκεί γύρω (Αμπελόκηποι, Σταυρούπολη). Θα χαρώ να μου δώσετε τα φώτα σας.

 

στις On 18/10/2018 at 4:46 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Καλέ όλες είστε από Αθήνα; [smilie=confused2.g:

Κρίμα που δεν υπάρχουν απαντήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2018 at 9:14 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια, όσες είστε από Θεσσαλονίκη και μένετε στις δυτικές συνοικίες, σε σας απευθύνομαι. Θα ήθελα αν γνωρίζει κάποια από εσάς γυναικολόγο (γυναίκα κατά προτίμηση) στον Εύοσμο. Βασικά με ενδιαφέρει ο Εύοσμος κυρίως ή και κάπου εκεί γύρω (Αμπελόκηποι, Σταυρούπολη). Θα χαρώ να μου δώσετε τα φώτα σας.

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά δυστυχώς δεν ξέρω για Δυτική Θεσσαλονίκη που ενδιαφέρεσαι! Έχω να σου προτείνω δύο πολύ καλές αλλά είναι μακριά η μία κέντρο και η άλλη  προς Θέρμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά δυστυχώς δεν ξέρω για Δυτική Θεσσαλονίκη που ενδιαφέρεσαι! Έχω να σου προτείνω δύο πολύ καλές αλλά είναι μακριά η μία κέντρο και η άλλη  προς Θέρμη

ViKcy μου για Θέρμη δεν το συζητώ. Η άλλη στο κέντρο ποιά είναι; Την γνωρίζεις προσωπικά, έχεις πάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...