Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθεια για παιδί


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

σε μενα κοριτσακια μου κατεβηκε θεωρω κανονικα τωρα απλα θα το βγαλω απο το μυαλο μου και αν προκυψει σεξ τις γονιμες μερερς και ερθει ηρθε καποια στθγμη οταν θεωρω οτι δε θελω πια γιατιι δεν ειναι η καταλληλη εποχη θα το αφησω εντελως

Κορίτσι μου σκέψου ότι σε 10 ημέρες θα είσαι ξανά γόνιμη.... Ναι έτσι δες το. Στο εύχομαι.... Άφησε το χαλαρά και θα ρθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Θα δεις πως όταν χαλαρώσεις θα έρθει όταν δεν το περιμένεις... Αυτό πρέπει να κάνουμε όλες αλλά είναι δύσκολο... Κ εγώ όλο λέω τέλος αν έρθει ήρθε... Αλλά όλο εκεί το. Μυαλό μου... Χαίρομαι που σε ακούω αποφασισμένη κ χαλαρή μπράβο... ???Εγώ έχω κάτι ψιλοπονακια... Μακάρι να μην κατέβει... 

Σε ποια ημέρα είσαι και πότε περιμένεις περίοδο??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι μου σκέψου ότι σε 10 ημέρες θα είσαι ξανά γόνιμη.... Ναι έτσι δες το. Στο εύχομαι.... Άφησε το χαλαρά και θα ρθει... 

χιχι αφου δεν ξερω ποτε ειμαι γονιμη χιχι

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Θα δεις πως όταν χαλαρώσεις θα έρθει όταν δεν το περιμένεις... Αυτό πρέπει να κάνουμε όλες αλλά είναι δύσκολο... Κ εγώ όλο λέω τέλος αν έρθει ήρθε... Αλλά όλο εκεί το. Μυαλό μου... Χαίρομαι που σε ακούω αποφασισμένη κ χαλαρή μπράβο... ???Εγώ έχω κάτι ψιλοπονακια... Μακάρι να μην κατέβει... 

μακαρι κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ποια ημέρα είσαι και πότε περιμένεις περίοδο??? 

Με βάση τον κύκλο του προηγούμενου μήνα είμαι στην 31μερα κύκλου και περιμένω σε 8 μέρες... (κύκλο 40 ημερών) απλά δεν έχω σταθερό κύκλο κ αυτό με μπερδεύει πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Με βάση τον κύκλο του προηγούμενου μήνα είμαι στην 31μερα κύκλου και περιμένω σε 8 μέρες... (κύκλο 40 ημερών) απλά δεν έχω σταθερό κύκλο κ αυτό με μπερδεύει πολύ... 

Και εγώ μια από τα ίδια... Από 28 ημέρες μέχρι 60 ημέρες.... Σήμερα είμαι στην 27η ημέρα.. Και λέω να κάνω κάνα τεστακι την Δευτέρα με πρωινα ούρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

πως τοο πατε κοριτσακια μου εσεθς που δεν εχετε σταθερο κυκλο; με τεστακια η απλα ελευεθρα και αν ερθει;

Ελεύθερα κ αν έρθει... Σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω κ τεστακια να δω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ελεύθερα κ αν έρθει... Σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω κ τεστακια να δω... 

Ναι και εγώ τώρα άρχισα να χρησιμοποιώ τεστακια.. Είναι ο πρώτος μήνας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ μια από τα ίδια... Από 28 ημέρες μέχρι 60 ημέρες.... Σήμερα είμαι στην 27η ημέρα.. Και λέω να κάνω κάνα τεστακι την Δευτέρα με πρωινα ούρα. 

Μακαρι κοριτσακι μου σου εύχομαι να είναι θετικό... Αντε να πάρουμε κουράγιο... ????Έχεις κάποιο σύμπτωμα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Μακαρι κοριτσακι μου σου εύχομαι να είναι θετικό... Αντε να πάρουμε κουράγιο... ????Έχεις κάποιο σύμπτωμα;; 

Μετά την ωορρηξια πόνους περιόδου λίγο παραπάνω κατά την διάρκεια της ημέρας.. Σήμερα καθόλου πόνος. Και λίγα υγρά που και που. Και θεμεοκρασια 36,6 με 36,8...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Γιατί;; δεν σε βόλεψαν;;; 

εγω πηρα τα ψηφιακα και αυτα οκ ειναι ξεκαθαρα αλλα ειναι ακριβα οποτε δεβ μπορω καθε μηνα 

και τα αλλα πιστευω θα με μπερδεψουν ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μετά την ωορρηξια πόνους περιόδου λίγο παραπάνω κατά την διάρκεια της ημέρας.. Σήμερα καθόλου πόνος. Και λίγα υγρά που και που. Και θεμεοκρασια 36,6 με 36,8...

Δεν το έχω καταλάβει καθόλου αυτό με την θερμοκρασία... Δεν ξέρω... Αντε μακάρι να έχεις σπορακι στην κοιλίτσα σου... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η egw είπε:

εγω πηρα τα ψηφιακα και αυτα οκ ειναι ξεκαθαρα αλλα ειναι ακριβα οποτε δεβ μπορω καθε μηνα 

και τα αλλα πιστευω θα με μπερδεψουν ναι

Μάλιστα κατάλαβα... Θα δω κ εγώ θα το ψάξω λίγο τκ βλέπουμε... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Δεν το έχω καταλάβει καθόλου αυτό με την θερμοκρασία... Δεν ξέρω... Αντε μακάρι να έχεις σπορακι στην κοιλίτσα σου... ❤️❤️❤️

Μετά την ωορρηξια έχεις υψηλότερη θερμοκρασία σώματος κ λίγες ώρες πριν την περίοδο κατεβαίνει απότομα. Αν δεν κατέβει είσαι έγκυος.. Οπότε την μετράω για να βλέπω κ πως πάνε οι ορμόνες μου. Κ αν είμαι οκ με τα τεστακια ωορρηξιας που πήρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μετά την ωορρηξια έχεις υψηλότερη θερμοκρασία σώματος κ λίγες ώρες πριν την περίοδο κατεβαίνει απότομα. Αν δεν κατέβει είσαι έγκυος.. Οπότε την μετράω για να βλέπω κ πως πάνε οι ορμόνες μου. Κ αν είμαι οκ με τα τεστακια ωορρηξιας που πήρα.. 

Ααα μάλιστα... Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση κορίτσι μου... Λογικά όμως πρέπει να την μετρήσω από την αρχή του μήνα για να έχω μια εικόνα εεε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ααα μάλιστα... Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση κορίτσι μου... Λογικά όμως πρέπει να την μετρήσω από την αρχή του μήνα για να έχω μια εικόνα εεε;; 

Ναι... Θα αυξάνεται. Θα μειώνεται στην ωορρηξια. Μετά θα ανεβαίνει περισσότερο. Και μετά ελπίζω να σου μείνει ανεβασμένη. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι... Θα αυξάνεται. Θα μειώνεται στην ωορρηξια. Μετά θα ανεβαίνει περισσότερο. Και μετά ελπίζω να σου μείνει ανεβασμένη. ?

Καληηηημερα... Κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου.. Αντε θα περιμένω με αγωνία  το δικό σου τεστ κ εύχομαι να έχεις ζουζούνακι στην κοιλίτσα σου... ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καληηηημερα... Κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου.. Αντε θα περιμένω με αγωνία  το δικό σου τεστ κ εύχομαι να έχεις ζουζούνακι στην κοιλίτσα σου... ???????????

Μακαρι. Ευχαριστώ πολύ... Και σήμερα πονάει λίγο η μέση μου.. Θα δω με την θερμοκρασία πως πάω... Πάντως τεστ λέω να κάνω την Δευτέρα. Άμα δεν μου έχει έρθει περίοδος μέχρι τότε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι. Ευχαριστώ πολύ... Και σήμερα πονάει λίγο η μέση μου.. Θα δω με την θερμοκρασία πως πάω... Πάντως τεστ λέω να κάνω την Δευτέρα. Άμα δεν μου έχει έρθει περίοδος μέχρι τότε... 

Κ εγώ με όλη μου την καρδιά εύχομαι να. Μην έρθει... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...