Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωοληψια άγχος για το αποτέλεσμα


Sofi.mammy

Recommended Posts

Καλημερα κορίτσια....τι κάνετε???ελπιζω οσες περιμενατε χορίακες να ειναι θετικες...και εγω στην αναμονη είμαι μεχρι τίς 22/9..μου εβαλαν 2 βλαστοκυστες 5ημερας πολυ καλης ποιοτητας αλλα ο γιατρος είναι πολυ σιγουρος για την μια..την ωρα που μου τις έδειχνε μου ειπε αυτη ειναι που θα σε κανει μανούλα...Η εμβρυολογος είπε πως και τα δυο ειναι καλης ποιότητας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Μαρία, σου εύχομαι να γίνεις μανούλα όχι μόνο από την ''αγαπημένη'' του γιατρού αλλά και από τις δύο. Βλαστοκύστες είναι άρα έχουν ούτως ή άλλως πολλές πιθανότητες. Υπομονή τώρα αυτές τις ημέρες και όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/9/2018 at 7:06 ΠΜ, ο/η Crystaleniaa είπε:

Αχ κορίτσια αδυνατω ακομα να το πιστέψω!!!! Ευχαρίστω τόσο πολυυυ!!! Μακαρι όλα να πάνε κ καλά μεθαύριο Θα επαναλάβω να δούμε αν διπλασιάζεται! Εύχομαι τάνκερ καλύτερα σε Ολες!!!!!! Γενικά είμαι γουρλου εύχομαι τόσο πολύ να σας φέρω γούρι σε οολες!!!! 

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια...Ολα θα ειναι τελεια θα το δεις..εγω ειμαι στην 5ημερα εμβρυομεταφορας μου εβαλαν βλαστοκυστες 5 ημερων .δεν εχω  κανένα συμπτωμα κ εχω αρχίσει  να αγχώνομαι ..μονο το στηθος μου και οι θηλές μου πονανε πολύ ..κατα τα αλλα τίποτα και κατι διαφανες υγρα που ειχα σταματησαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2018 at 1:10 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή επιτυχία Μαρία, σου εύχομαι να γίνεις μανούλα όχι μόνο από την ''αγαπημένη'' του γιατρού αλλά και από τις δύο. Βλαστοκύστες είναι άρα έχουν ούτως ή άλλως πολλές πιθανότητες. Υπομονή τώρα αυτές τις ημέρες και όλα θα πάνε καλά. 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ...ευχομαι και για σενα οτι καλύτερο ...Ο Θεουλης να ειναι παντα κοντα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/9/2018 at 1:10 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή επιτυχία Μαρία, σου εύχομαι να γίνεις μανούλα όχι μόνο από την ''αγαπημένη'' του γιατρού αλλά και από τις δύο. Βλαστοκύστες είναι άρα έχουν ούτως ή άλλως πολλές πιθανότητες. Υπομονή τώρα αυτές τις ημέρες και όλα θα πάνε καλά. 

 Καλημέρα....να σε ρωτησω κάτι ...ο γιατρος μου ειπε να κανω χοριακη στις 12 μέρες πιστεύεις αν κανω στις 11 θα δειξει κάτι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δεν ξέρω γιατί σου είπε στις 12 ημέρες σε εμένα και σε πολλά άλλα κορίτσια από εδώ με βλαστοκύστες λένε στις 9 ημέρες. Εγώ μάλιστα έκανα τεστ στο σπίτι την 8η ημέρα και βγήκε αρνητικό και με έστειλε μία ημέρα πριν για χοριακή όπου και πάλι βγήκε 0. Οπότε θα δείξει αλλά καλύτερα συνεννοήσου μαζί του, δεν είναι σωστό να κάνω το γιατρό εγώ ή άλλα κορίτσια από εδώ. Πότε είναι να κάνεις την χοριακή σύμφωνα με το γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...