Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωοληψια άγχος για το αποτέλεσμα


Sofi.mammy

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

 

Ευχομαι οτι καλυτερο σε σενα και στην οικογένεια σου ...εγω έχω 8 ωαρια...τωρα τι να πω...η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος δν λεει και πολλα για να μην με αγχώσει...Ποναει η ωοληψια???Επισης Γνωρίζεις αν μετα την εμβρυομεταφορα θα πρεπει να είμαι ξαπλωμένη???

Δεν έχεις 8 ωαρια.... Έχεις 8 . 

Θ πονάς λίγο σαν τσιμπήματα περιόδου. Μπορείς να πάρεις ντεπον. 

Όχι ξαπλωμενη. Απλά σπίτι χαλαρά. Εγώ είχα οδηγήσει κιόλας βγήκα γ καφέ. Μου εξήγησαν στο ιακεντρο τα παιδιά κ ο γιατρός μου ότι μόλις τα ρίχνουν μέσα στην εμβρυομεταφορα εννοώ... Ότι μέσα σε αυτά τα 45 λεπτά που σε αφήνουν εκεί ξάπλα εκεί κολλάει το σποράκι. Ότι ειναι να γίνει γίνεται εκεί δηλαδή.. 

Μετά απλά περιμένουμε για μια εγκυμοσυνη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Δεν έχεις 8 ωαρια.... Έχεις 8 . 

Θ πονάς λίγο σαν τσιμπήματα περιόδου. Μπορείς να πάρεις ντεπον. 

Όχι ξαπλωμενη. Απλά σπίτι χαλαρά. Εγώ είχα οδηγήσει κιόλας βγήκα γ καφέ. Μου εξήγησαν στο ιακεντρο τα παιδιά κ ο γιατρός μου ότι μόλις τα ρίχνουν μέσα στην εμβρυομεταφορα εννοώ... Ότι μέσα σε αυτά τα 45 λεπτά που σε αφήνουν εκεί ξάπλα εκεί κολλάει το σποράκι. Ότι ειναι να γίνει γίνεται εκεί δηλαδή.. 

Μετά απλά περιμένουμε για μια εγκυμοσυνη.... 

****8 ωοθυλακια.... Δεν γράφτηκε πιο πάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

 

Ευχομαι οτι καλυτερο σε σενα και στην οικογένεια σου ...εγω έχω 8 ωαρια...τωρα τι να πω...η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος δν λεει και πολλα για να μην με αγχώσει...Ποναει η ωοληψια???Επισης Γνωρίζεις αν μετα την εμβρυομεταφορα θα πρεπει να είμαι ξαπλωμένη???

Καλημέρα οχτώ υπέροχα εύχομαι να τα πάρεις ολα αυριο  καλής ποιότητας γονιμποιησημα και να φτάσουν σε εμφύτευση, δεν πονάει η ωοληψια με μέθη θα την κανεις;μάλλον γιατι ειναι πολλα ανώδυνη διαδικασία με ελαφρά πινάκια έως καθόλου σαν της περιόδου. Στην εμβρυομεταφορα όρι ειναι να γίνει τις δύο πρωτες μερες, ξάπλα ;Λίγο στην αρχή θα προσεξεις μετα κανονικά οχι δουλειές και βάρη. Καλη επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα οχτώ υπέροχα εύχομαι να τα πάρεις ολα αυριο  καλής ποιότητας γονιμποιησημα και να φτάσουν σε εμφύτευση, δεν πονάει η ωοληψια με μέθη θα την κανεις;μάλλον γιατι ειναι πολλα ανώδυνη διαδικασία με ελαφρά πινάκια έως καθόλου σαν της περιόδου. Στην εμβρυομεταφορα όρι ειναι να γίνει τις δύο πρωτες μερες, ξάπλα ;Λίγο στην αρχή θα προσεξεις μετα κανονικά οχι δουλειές και βάρη. Καλη επιτυχία!!! 

Ευχαριστω παρα πολυ...η αληθεια ειναι πως  ημουν πολυ ηρεμη αλλα εχω αγχωθεί πολυ για αύριο...ναι με μεθη θα γίνει..σε ενημερώνουν κατευθειαν για τα ποσα εχουν γονιμοποιηθεί?εσεις σε τι φαση είστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ...η αληθεια ειναι πως  ημουν πολυ ηρεμη αλλα εχω αγχωθεί πολυ για αύριο...ναι με μεθη θα γίνει..σε ενημερώνουν κατευθειαν για τα ποσα εχουν γονιμοποιηθεί?εσεις σε τι φαση είστε??

Θ σε Πάρουν τηλέφωνο την επόμενη μέρα. Κούκλα μου. Ξέρω πως νιωθεις.. Υπομονή κ τρέλα πολύ τρέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ...η αληθεια ειναι πως  ημουν πολυ ηρεμη αλλα εχω αγχωθεί πολυ για αύριο...ναι με μεθη θα γίνει..σε ενημερώνουν κατευθειαν για τα ποσα εχουν γονιμοποιηθεί?εσεις σε τι φαση είστε??

Μην αγχωνεσαι την επόμενη μέρη σ ενημερώνουν εγω κάνω καποια θεραπεία με αντιβιωσεις και στον επόμενο μήνα ξανά ξεκιναω ολα καλα ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε???εγω τελειωσα ειμαι σπιτι τωρα...μου πηραν 11 ωαρια ..και περιμενουμε αυριο να μας πουν πως συνεχιζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/9/2018 at 9:55 ΜΜ, ο/η Crystaleniaa είπε:

@Sofi.mammy μου σου εύχομαι καλή επιτυχία να κολλήσει πολύ γερά στη κοιλιτσα σου το σποράκι σου!!! Ένα και καλό θελουμε μόνο που είναι βλαστοκύστη φτάνει!! να είσαι αισιόδοξη έχω μια φίλη που έβαλε κ εκείνη ένα κ το έπιασε με τη πρώτη !!! Ποτέ κανείς χοριακη;;; Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα τη Δευτέρα κ την Τετάρτη παω για χοριακη! Σμρ το πρωί είχα κάτι χαζά καφέ που δν είχα ποτέ ξανά δν ξέρω αν είναι καλό η κακό λίγο αγχώθηκα αλλά τι να κάνουμε δν είναι στο χέρι μας! Όλα θα πάνε καλά!!!!

Cristaleniaa συγχαρητήρια!!!Μπραβο!!!πολυ ωραια νεα!Αντε κ στα δικα μας!!!εγω εχω πονους σαν περιοδο ακόμα και ενοχλούμε οταν παω να κατσω ειδικα σε καρέκλα. Εσυ μου ειχες πει δεν ειχες ιδιαίτερα συμπτώματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται κορίτσια καμια με αγχος χοριακης?????μονο εγωωωω???που ειστε ολες????φφφφ πονακια εντονα σαν περιοδο κ ειδικα στις ωοθήκες, θερμοκρασία 37,4 σταθερα, Τη Δευτερα ειναι η χοριακη κ εγω δεν ξερω αν ολα αυτα ειναι κατάλοιπα της ολης διαδικασίας ή ειναι εγκυμοσύνη?????????φφφφφφ ειχε καμια ολα αυτα κ τελικα δεν ηταν????επρεπε να εχω σημαδια εμφύτευσης???καταλαβαινεται πως ειμαι...Ευχαριστώ για την υπομονή σας??περιμενω απαντήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε???εγω τελειωσα ειμαι σπιτι τωρα...μου πηραν 11 ωαρια ..και περιμενουμε αυριο να μας πουν πως συνεχιζουμε...

Μπραβο κούκλα συγχαρητήρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Έκανα και εγώ την 1η εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες βλαστοκύστες 3/9. Χοριακή 12/9. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!! Και εγώ σήμερα έκανα ωοληψια!! 18 ωάρια!!! Περιμένω τώρα τηλέφωνο να μου πει πόσα ήταν Καλά!!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!! ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Έκανα και εγώ την 1η εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες βλαστοκύστες 3/9. Χοριακή 12/9. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας.

Καλη επιτυχία να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Έκανα και εγώ την 1η εμβρυομεταφορά με 2 κατεψυγμένες βλαστοκύστες 3/9. Χοριακή 12/9. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας.

Καλη επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολες τις μερες ειχα θερμοκρασία 37,4 σημερα ποναω αρκετα χαμηλα αριστερα,σαλπιγγα ειναι εκει μαλλον σε ενοχλητικό βαθμο κ η θερμοκρασία μ ειναι 37,7. Να ανησυχω?εστειλα μήνυμα στο γιατρο, για να δουμε θα απαντησει? Φφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζ δεν ξέρω πότε έκανες ωοληψία. Εγώ έκανα ωοληψία τον Ιούνιο, είχα αποφασίσει ότι  η εμβρυομεταφορά θα γινόταν σε κύκλο αργότερα αλλά και λόγο αριθμού ωαρίων είχα μικρή υπερδιέγερση ωοθηκών (υγρό στις ωοθήκες) και δε θα με άφηναν. Πάντως και εγώ πονούσα στις ωοθήκες τους επόμενους 2 μήνες, τον πρώτο μάλιστα πολύ,  ενώ το υγρό είχε φύγει, μην ανησυχείς λοιπόν.

Αν έκανες λοιπόν τώρα ωοληψία λίγος πόνος στις ωοθήκες είναι αναμενόμενος. Επίσης ξέρω από την αδερφή μου αν κάνεις φρέσκο κύκλο  η σύλληψη του εμβρύου μπορεί να οδηγήσει σε υπερδιέγερση εκ των υστέρων και είναι σημάδι ότι έχεις συλλάβει, γιατί όσο ανεβαίνουν οι ορμόνες της εγκυμοσύνης αυξάνει και η υπερδιέγερση! Στο νοσοκομείο έφτασε από τον πόνο αλλά η χοριακή θετικότατη και η ανιψούλα μια γλύκα.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ροζ μου και επιτυχία εύχομαιαιι όλα καλά θα πάνε τπτ δεν εμεινεε!!! Εγώ είχα πονάκια σαν περιόδου αλλά πρώτη φορά τα ένιωθα έτσι ήταν λίγο διαφορετικά από αυτά που έχω συνήθως και είχα κ καφέ υγρά στο σκούπισμα 3 φορές μόνο την 6η μέρα .. τπτ άλλο αγωνία!!! Το στήθος μ είχε πρηστεί κ πονούσε από τότε που έκανα τις ενέσεις κ ακόμα δν έχει σταματήσει μέχρι σμρ !!! Αλλά κ τπτ να μην έχει κάποια κοπέλα νμζ δν λέει κάτι!! Εύχομαι όλα καλά μέσα από τη καρδιά μ!!! Περιμένω τα νέα σόου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

@Ροζ μου και επιτυχία εύχομαιαιι όλα καλά θα πάνε τπτ δεν εμεινεε!!! Εγώ είχα πονάκια σαν περιόδου αλλά πρώτη φορά τα ένιωθα έτσι ήταν λίγο διαφορετικά από αυτά που έχω συνήθως και είχα κ καφέ υγρά στο σκούπισμα 3 φορές μόνο την 6η μέρα .. τπτ άλλο αγωνία!!! Το στήθος μ είχε πρηστεί κ πονούσε από τότε που έκανα τις ενέσεις κ ακόμα δν έχει σταματήσει μέχρι σμρ !!! Αλλά κ τπτ να μην έχει κάποια κοπέλα νμζ δν λέει κάτι!! Εύχομαι όλα καλά μέσα από τη καρδιά μ!!! Περιμένω τα νέα σόου!!

Και εγω εχω πονακια αλλα χτες πονουσα πολυ χαμηλα αριστερα στη σάλπιγγα, επισης δεν μπορω να καθομαι πολλη ωρα σε καρέκλα με πιανουν κράμπες στην κοιλιά.Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι για ολες να ειναι ο τυχερος μας μηνας...εμενα απο τα 11 γονιμοποιηθηκαν τα 5.11/9 παμε για την εμβρυομεταφορα..γνωρίζει καποια σε ποσες μερες γίνετε η χοριακη όταν η εμβρυομεταφορα γινετε την 6 μερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

Ευχομαι για ολες να ειναι ο τυχερος μας μηνας...εμενα απο τα 11 γονιμοποιηθηκαν τα 5.11/9 παμε για την εμβρυομεταφορα..γνωρίζει καποια σε ποσες μερες γίνετε η χοριακη όταν η εμβρυομεταφορα γινετε την 6 μερα???

Καλή επιτυχία! Αφού θα βάλετε βλαστοκυστες είναι 9 μέρες η αναμονή.. Πόσα έμβρυα θα βάλετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Καλή επιτυχία! Αφού θα βάλετε βλαστοκυστες είναι 9 μέρες η αναμονή.. Πόσα έμβρυα θα βάλετε?

2 έμβρυα πρωτα ο θεος ..Μιλησα χθες με τον γιατρο και μου ειπε πως γονιμοποιηθηκαν τα 5 και μου ειπε να παμε Τρίτη...Να σε ρωτήσω αν ηταν κακης ποιοτητας θα γινοταν νωρίτερα η εμβρυομεταφορα ???ευχομαι οτι καλυτερο και σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

2 έμβρυα πρωτα ο θεος ..Μιλησα χθες με τον γιατρο και μου ειπε πως γονιμοποιηθηκαν τα 5 και μου ειπε να παμε Τρίτη...Να σε ρωτήσω αν ηταν κακης ποιοτητας θα γινοταν νωρίτερα η εμβρυομεταφορα ???ευχομαι οτι καλυτερο και σε σενα

Εάν δεν κάνω λάθος κρατούν τα έμβρυα να φτάσουν στο στάδιο της βλαστοκυστης γιατί έτσι υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα να εμφυτευθουν στην μήτρα μετα την εμβρυομεταφορα. Από την άλλη κάποια έμβρυα δεν φτάνουν σε αυτό το στάδιο επειδή οι ιδανικές συνθήκες για την ανάπτυξη τους είναι η μήτρα. Οπότε υπό αυτό το πρίσμα θεωρώ ότι πιο πιθανό είναι τα καλής ποιότητας έμβρυα να εξελιχθούν σε βλαστοκυστες. Εσύ έκανες πολλά ωάρια και έχεις ήδη 5 γονιμοποιημενα επομένως πιστεύουν ότι σίγουρα κάποια θα φτάσουν στην βλαστοκυστη! Έχετε πολλές πιθανότητες! Μου ακούγονται πολύ καλά τα νέα σάς! Πόσο χρονών είσαι? Εσύ δεν έχεις κάποιο πρόβλημα,σωστα? Μόνο λόγω της ολιγοσπερμιας οδηγηθηκατε σε εξωσωματική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Εάν δεν κάνω λάθος κρατούν τα έμβρυα να φτάσουν στο στάδιο της βλαστοκυστης γιατί έτσι υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα να εμφυτευθουν στην μήτρα μετα την εμβρυομεταφορα. Από την άλλη κάποια έμβρυα δεν φτάνουν σε αυτό το στάδιο επειδή οι ιδανικές συνθήκες για την ανάπτυξη τους είναι η μήτρα. Οπότε υπό αυτό το πρίσμα θεωρώ ότι πιο πιθανό είναι τα καλής ποιότητας έμβρυα να εξελιχθούν σε βλαστοκυστες. Εσύ έκανες πολλά ωάρια και έχεις ήδη 5 γονιμοποιημενα επομένως πιστεύουν ότι σίγουρα κάποια θα φτάσουν στην βλαστοκυστη! Έχετε πολλές πιθανότητες! Μου ακούγονται πολύ καλά τα νέα σάς! Πόσο χρονών είσαι? Εσύ δεν έχεις κάποιο πρόβλημα,σωστα? Μόνο λόγω της ολιγοσπερμιας οδηγηθηκατε σε εξωσωματική?

Καλημερα κορίτσι μου...ειμαι 27 χρονων και ο αντρας μου 30..εγω εχω ενδομητρίωση και χειρουργηθηκα το 2016 αλλα δν εχω παρουσιάσει κατι απο τοτε..για εξωσωματικη πηγαμρ καθαρα Για την ολιγοασθενοσπερμια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαρία Κοροπουλη είπε:

Καλημερα κορίτσι μου...ειμαι 27 χρονων και ο αντρας μου 30..εγω εχω ενδομητρίωση και χειρουργηθηκα το 2016 αλλα δν εχω παρουσιάσει κατι απο τοτε..για εξωσωματικη πηγαμρ καθαρα Για την ολιγοασθενοσπερμια 

Άρα με δύο καλές βλαστοκυστες.. και στην ηλικία σου χωρίς προβλήματα στην μήτρα τα νέα δεν μπορεί να είναι κάτι άλλο παρά καλά! Εγώ ήδη θα ένιωθα έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...