Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εύχομαι να μην ερθει😉 κ να εχεις το δωρακι σου τα Χριστούγεννα.♥
    • Βασικα οσο μπορεις πιο μακρια το γαλα απο τον σιδηρο γιατι ασβεστιο με σιδηρο δεν ειναι καλος συνδιασμος ουτε για το ενα ουτε για το αλλο...Αυτο μου το ειπε και η γιατρος μου και το ειδα και μεσα στις οδηγιες του σιδηρου οτι πρπειε η ληψη απο το ασβεστιο να απεχει 3 ωρες...Ναι η βιταμινη C βοηθαει στην απορρόφηση του σιδηρου...
    • Εύχομαι  να πανε ολα καλα και να φτασω κ εγω ως εκει
    • @banesaki16 τι να κάνω.... Κοτόσουπα ,τσάι, ζεστό γάλα και ξεκούραση! Υπομονή και επιμονή.... Ε και κανένα μελομακάρονο θα βοηθήσει πιστεύω χαχαχα!   Μάλλον έχετε τα ίδια γούστα στο φαγητό και τρώει ο δικός σου κοριτσια, εγώ τον σίδηρο τον παίρνω βράδυ αφού περάσει η ώρα από το γάλα. Να πίνω και λίγο χυμό για καλύτερα λέτε;
    • Παιδί μου...  Ήρθε η στιγμή που έμαθα τι έφταιξε και σε έχασα... Και είναι τόσα πολλά!  Έφταιξαν τόσα πολλά που δεν σε έχω κοντά μου γερό και δυνατό. Και όσο το επεξεργαζομαι ίσως αυτό που μας συνέβη να ήταν, δεδομένων των συνθηκών, το σωστό. Μακάρι να μην γινόταν τίποτα από αυτά. Αλλά όλα συμβαίνουν σε όλους παιδί μου. Και για εμάς η ζωή έγραψε αυτό το σκληρό σενάριο. Δυστυχώς.  Η αγάπη της μαμάς σου θα σε συντροφεύει για πάντα. Η καρδιά της μαμάς σου θα είναι πάντα πληγωμενη. Η σκέψη της μαμάς σου θα είναι πάντα σε εσένα.  Μας λείπεις. Παιδι μου... 
  • Νέες συζητήσεις