Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κρέμες στην εγκυμοσύνη


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Viktwria είπε:

Σε ευχαριστώ με ησυχάζεις :) ειναι και οι ορμόνες που δεν περιμενα πως θα ναι ετσι.. τη μια εχω νευρα την αλλη μου ρχεται να βαλω τα κλάματα, μια πονοκεφαλος, μια πονοκοιλος και αν οχο αυτα τοτε αναγουλες.. και διαταραχές υπνου.. περιμενω να περασει το πρωτο τρίμηνο μπας και ηρεμήσω λιγο ?

ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου ειναι μια στιγμη που δεν προκειτα να ξαναζησεις ακομη και δευτερο να κανεις δεν θα ειναι το ιδιο γοαυτο χαλαρωσε και απλα ταξιδεψε εγω εκανα τη βλακεια να μη το χαρω και το μετανιωνω και τωρα ειναι πια αργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Εντονα δεν ειναι αλλα ειναι σαν περιοδου και ενω μου ειχαν πει στην αρχη οτι ειναι φυσιολογικο αλλα ακομα το φοβαμαι... ειναι το πρωτο μου οποτε δεν ξερω πως πρεπει να νιωθω.. αγορακι κοριτσακι?? :)

Και εμένα το πρώτο μου!! Κοριτσάκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η egw είπε:

ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου ειναι μια στιγμη που δεν προκειτα να ξαναζησεις ακομη και δευτερο να κανεις δεν θα ειναι το ιδιο γοαυτο χαλαρωσε και απλα ταξιδεψε εγω εκανα τη βλακεια να μη το χαρω και το μετανιωνω και τωρα ειναι πια αργα

Εχεις δίκιο :) εχω και τον γαμο τωρα εχει ερθει και ο πεθερος μου σπιτι (δεν ξερουν για το μωρο) που ν χαλαρωσω? ? αλλαααα το παλευω ? ολο σκευτομαι στην εξεταση που το ειδα να κουνιέται ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Και εμένα το πρώτο μου!! Κοριτσάκι! :)

Ααα με το καλο ? ειναι πολυ γλυκουλικα τα κοριτσακια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Ααα με το καλο ? ειναι πολυ γλυκουλικα τα κοριτσακια ?

Σ ευχαριστώ!! Και εσένα με το καλό το μωράκι σου!!! Έκανες αυχενική?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Σ ευχαριστώ!! Και εσένα με το καλό το μωράκι σου!!! Έκανες αυχενική?

Οχι ακομα. Εχω κλείσει για 18/9 να κανω και αγχώνομαι η αληθεοα ειναι.. θελω να πανε ολα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Viktwria είπε:

Οχι ακομα. Εχω κλείσει για 18/9 να κανω και αγχώνομαι η αληθεοα ειναι.. θελω να πανε ολα καλα :)

Όλα καλά θα πάνε!!! Να σκέφτεσαι θετικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Χαχαχα λες να γινω κακια πεθερα?? ? νομιζω δεν εχουν βγαλει ακομα επεισόδιο που η πεθερα εναντιώνεται στο γαμο επειδη δεν ταιριάζουν τα ζώδια ?  ολα καλα θα πανε μην αγχώνεσαι :) θα εχει μεγαλώσει και το μπαμπάκι σου και θα το βλέπεις να κουνιέται πιο πολυ :) διδιαβασα οτι καμια φορ αν εισαι τυχερη μπορει και να φανει το φύλο του μωρού στην αυχενικη απλα δεν το λενε και με 100% σιγουροα αλλα συνηθως πεφτουν μεσα ? στειλε μου να μου πεις αν εσενα σου ειπαν τι θα ειναι το μπεμπε σου :)

Εννοείται Κ θα σου πω κορίτσι μου.....Η μανούλα μου είπε αγοράκι.. Για να δούμε...Έχω αγωνία...Ναι θα έχει μεγάλωσε πόσο το θέλω...❤❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!! Να σκέφτεσαι θετικά :)

Γεια ολες μας :) να σκευτομαστε πως ολα θα πανε καλα για να επηρεάζουμε και το συμπαν ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Εννοείται Κ θα σου πω κορίτσι μου.....Η μανούλα μου είπε αγοράκι.. Για να δούμε...Έχω αγωνία...Ναι θα έχει μεγάλωσε πόσο το θέλω...❤❤?

Αα και εγω μανουλα θα εμπιστευομουν ? ποτε ειπαμε εχεις την Αυχενική? Συγνωμη αλλα απο μνήμη δεν τα παω και πολυ καλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Με το καλό το μωράκι σου! Συγγνώμη που πετάγομαι κ εγώ.. κανονική βαζελίνη βάζεις? Εγώ βάζω προς το παρόν της mustela αλλά λέω να το πάω εναλλάξ με βαζελίνη 

βρεφικη βαζελινη φοράω εγω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια το μόνο που βαζω σε κοιλιτσα και σωμα ειναι βιολογικό λάδι καρύδας, απλά πράγματα φυσικά και χωρίς περιεργα συστατικά. Εδω είδα κρέμα για ραγάδες εγκυμοσυνης γνωστη και έχει μέσα paraben... αν ειναι δυνατον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Αα και εγω μανουλα θα εμπιστευομουν ? ποτε ειπαμε εχεις την Αυχενική? Συγνωμη αλλα απο μνήμη δεν τα παω και πολυ καλα ?

Αχ κορίτσι μου αύριο το απόγευμα έχω... Θέλω να πάνε όλα τέλεια....θα ενημερώσω εννοείται...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Αχ κορίτσι μου αύριο το απόγευμα έχω... Θέλω να πάνε όλα τέλεια....θα ενημερώσω εννοείται...???

Ολα τελεια θα πανε να πας με θετική σκέψη και να απολαύσεις την καθε στιγμη που θα δεις το μωρακι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Ολα τελεια θα πανε να πας με θετική σκέψη και να απολαύσεις την καθε στιγμη που θα δεις το μωρακι σου ?

Έχεις πολύ δίκιο γλυκιά μου...Αυτό θα κάνω απλά νομίζω με κυνηγάει ή παλινδρομη που είχα πέρισυ κ φοβάμαι...Αλλά είπαμε θετική σκέψη για να το απολαύσω κ εγώ κ Ο άντρας μου....??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Έχεις πολύ δίκιο γλυκιά μου...Αυτό θα κάνω απλά νομίζω με κυνηγάει ή παλινδρομη που είχα πέρισυ κ φοβάμαι...Αλλά είπαμε θετική σκέψη για να το απολαύσω κ εγώ κ Ο άντρας μου....??????

Το οτι ειχες περσι δεν σημαινει οτι θα εχεις και φετος...να μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...