Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Τα ινοφερτ έχουν φυλικο... Τον περασμένο μήνα έπαιρνα μόνο φυλικο... Αυτόν ινοφερτ που έχει κ φυλικο κ ινοσιτολη.... Ναι εκεί κάπου θέλω να είναι... 

α, οκ, δεν εχω παρει ποτε και δεν ηξερα οτι εχουν, αν και λογικο γιατι αυτα εχουν ολο το απαιτουμενο συμπλεγμα βιταμινων για την επερχομενη κυηση.

• Thanks 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• μην αγχωνεσαι γλυκια μου...!! κι εγω κρεβατωμενη ειμαι.. και εχω αυριο γιατρο.. ο τραχηλος σου ειναι καλος?? δεν πηγες να σε δει ο γιατρος για να ηρεμησεις εστω εσυ λιγακι?? φοβαστε για προωρο??  αχχ μονο ηρεμησε γλυκια μ γιατι ο μπεμπης σου το καταλαβαινει!! 
    • Ξέρω ότι είναι  δύσκολο αυτό που περνάς. Πρέπει να περιμενεις την επόμενη μετρηση. Είναι πολύ πιθανό αφού δεν έχεις σταθερό κύκλο να το πιάσατε νωρίς  και όλα να πάνε καλά. Και εγώ πέρασα μια αγχωτική φάση με χαμηλη χοριακη,  Η οποία ελπίζω να λήξει αύριο τελείως με καλό αποτέλεσμα. Κάνε υπομονή. Και μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα αν όντως είναι νωρίς δεν υπάρχουν και εγώ με τη μέτρηση στο 24 δεν ένιωθα τίποτα. Εύχομαι καλά αποτελέσματα στην επόμενη. 
    • Έλα μπλουμπλουκα θάρρος λέμε. Τί να πω και εγώ από τις 2 του μήνα ζω τον εφιάλτη της χοριακης,  ελπίζω αύριο να τελειώσει αισίως.  Έλα ανέβα,  είχαμε και τα δυσάρεστα από το κορίτσι σήμερα, δεν πρέπει να πέφτουμε. Τώρα θα φωνάξω τη στρατηγό @Eleni73 να σε συνεφέρει. @jazz μου εσύ πώς είσαι; Πότε προχωράς; 
    • Βίκυ μου ειλικρινά κ εγώ το πιστεύω, σε άλλους έρχεται σύντομα και σε άλλους χρειάζεται χρόνος ❤🤞
    • 💞💞💞💞 Έτσι πρέπει αν έχουμε βρει και τον κατάλληλο γιατρό!!και έχουμε και αισιοδοξία όλα θα γίνουν!!!!!!
  • Νέες συζητήσεις