Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ για προν την καθυστέρηση


Annytsip

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.. τι κάνετε?? Με τον είχα επαφή με την άντρα μου στις γονιμες μέρες και τώρα έχω πόνους στην μέση και πόνους τυπου περιόδου.. το στήθος μου βέβαια δεν είναι τόσο πρησμένο αλλά η κοιλιά μου τούμπανο.. Η περίοδος είναι να μου έρθει κανονικά σε 6 μέρες υπάρχει κανενα τεστ να δείχνει από τώρα αν είμαι ή όχι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπαρχουν τεστακια που δειχνουν την εγκυμοσύνη μεχρι και 6 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο δεν θυμαμαι πως λέγονται δυστυχώς ? ρωτα στο φαρμακείο εγω απο κει τοπου ειχα παρει..καλη επιτυχία και σύντομα με ενα θετικο τεστακι σου εεύχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι υπάρχουν! Αν και καλύτερα να περιμένεις την καθυστέρηση για καλύτερα αποτελεσματα! !!σου εύχομαι ένα θετικοτατο τεστακι!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Viktwria είπε:

Υπαρχουν τεστακια που δειχνουν την εγκυμοσύνη μεχρι και 6 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο δεν θυμαμαι πως λέγονται δυστυχώς ? ρωτα στο φαρμακείο εγω απο κει τοπου ειχα παρει..καλη επιτυχία και σύντομα με ενα θετικο τεστακι σου εεύχομαι :)

Ρε κορίτσια η γραμμή του clearblue στο μεγάλο παράθυρο όταν είναι οριζόντια είναι αρνητικό;;;; Γιατί σήμερα το έκανα και μαλλον αυτό είναι το αποτέλεσμα....Ενώ περιμένω περίοδο 26 Αυγούστου με κάποια συμπτωματικά από την Παρασκευή με πόνο στο στηθος η θερμοκρασία να νιώθω ότι τσουρουφλιζομαι κ συνεχώς μια ανεξήγητη κούραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πιστεύω ότι καλυτερα  να περιμένεις την καθυστέρηση.. παρόλα αυτά αν αποφασίσεις να κάνεις νωρίτερα καλή επιτυχία!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia35 είπε:

Κι εγώ πιστεύω ότι καλυτερα  να περιμένεις την καθυστέρηση.. παρόλα αυτά αν αποφασίσεις να κάνεις νωρίτερα καλή επιτυχία!!!!!!!

Εντάξει εγώ λέω δεν είμαι και τώρα που νιώθω αυτήν τη ζέστη τι μπορεί να είναι..Ευχαριστώ αλλά αν το τεστ έδειξε αρνητικό τι να κάνω και δεύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να το εκανες νωρίς και η ορμόνη να μην εχει ανεβει ακόμα.. αλλα και να μην εισαι σε 15 μερες βαλε παλι τον αντρα σου κατω και βαλε μπρος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τεστ δεν είναι απόλυτα αξιόπιστα , ιδιαίτερα αν γίνονται νωρίτερα από την καθυστέρηση.. δηλαδή μπορεί να είσαι, να κάνεις τεστ νωρίς και επειδή η ορμόνη δεν έχει προλάβει να ανέβει να σου βγει αρνητικό..μην απογοητεύεται,πάρε το χρόνο σου και εύχομαι το προαίσθημα σου να βγει θετικό και να έχεις θετικό τεστακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... Και εγώ με τελευταία περίοδο 3/8 και με προσπάθειες τις γόνιμες ημέρες νιώθω από την ωορρηξια και μετά κάποιους πόνους η τσιμπηματακια περισσότερο δεξιά. Δεν έχω κάνει ακόμη τεστ... Ωορρηξια είχα το Σάββατο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Τα τεστ δεν είναι απόλυτα αξιόπιστα , ιδιαίτερα αν γίνονται νωρίτερα από την καθυστέρηση.. δηλαδή μπορεί να είσαι, να κάνεις τεστ νωρίς και επειδή η ορμόνη δεν έχει προλάβει να ανέβει να σου βγει αρνητικό..μην απογοητεύεται,πάρε το χρόνο σου και εύχομαι το προαίσθημα σου να βγει θετικό και να έχεις θετικό τεστακια!!!!!!

Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση....Σήμερα έκανα άλλο ένα επανάληψη και αυτό αρνητικό...δεν πειράζει....κατάλαβα ότι κάθε αρχή της καινούριας περιόδου έρχεται άλλη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Περίμενε την καθυστέρηση και κάνε άλλο ένα! Τα τεστ πολλές φορές είναι λάθος πόσο μάλλον όταν γίνονται νωρίς!

Δεν ξέρω έχω αρχίσει και έχω νεύρα με όλη την κατάσταση μέρες τώρα νιώθω χαλια.εχθες ένας έντονος πόνος που είχε διάρκεια πάνω από μια ώρα και μετά τελος. Σήμερα έκανα το σέλα κλιαρ και αυτό αρνητικό. Μάλλον είναι συμπτωματα περιόδου. Περίοδο περιμένω την Κυριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisoula@ είπε:

Δεν ξέρω έχω αρχίσει και έχω νεύρα με όλη την κατάσταση μέρες τώρα νιώθω χαλια.εχθες ένας έντονος πόνος που είχε διάρκεια πάνω από μια ώρα και μετά τελος. Σήμερα έκανα το σέλα κλιαρ και αυτό αρνητικό. Μάλλον είναι συμπτωματα περιόδου. Περίοδο περιμένω την Κυριακή 

Εγώ τη Δευτέρα!  Σε καταλαβαίνω υπομονή έως την Κυριακή τουλάχιστον.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/8/2018 at 8:32 ΜΜ, ο/η Viktwria είπε:

Υπαρχουν τεστακια που δειχνουν την εγκυμοσύνη μεχρι και 6 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο δεν θυμαμαι πως λέγονται δυστυχώς ? ρωτα στο φαρμακείο εγω απο κει τοπου ειχα παρει..καλη επιτυχία και σύντομα με ενα θετικο τεστακι σου εεύχομαι :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Εγώ τη Δευτέρα!  Σε καταλαβαίνω υπομονή έως την Κυριακή τουλάχιστον.  

Εγώ πάντως δεν νιώθω ελπίδα με 2 αρνητικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην είσαι τόσο αρνητική.... Πότε δεν ξέρεις... Κι άλλες κοπέλες πριν την καθυστέρηση είχαν αρνητικά τεστ... Και μετά θετικοποηθηκαν!!... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κανένα νέο κορίτσια??? 

Καλημέρα ..Αύριο περιμένω την ακατατανομαστη ... Δεν ξέρω τι να σας πω.. αισθάνομαι ότι έχω ξεπρηστεί ομως.. βέβαια σήμερα που έβαλα θερμόμετρο είχα 37.2 αλλά αυτό μπορεί να είναι και από την περίοδο.. αν δεν μου έρθει μέχρι την Τετάρτη θα κάνω τεστ... Εσείς κορίτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Annytsip είπε:

Καλημέρα ..Αύριο περιμένω την ακατατανομαστη ... Δεν ξέρω τι να σας πω.. αισθάνομαι ότι έχω ξεπρηστεί ομως.. βέβαια σήμερα που έβαλα θερμόμετρο είχα 37.2 αλλά αυτό μπορεί να είναι και από την περίοδο.. αν δεν μου έρθει μέχρι την Τετάρτη θα κάνω τεστ... Εσείς κορίτσια???

Εγώ τελικά αδειαθετησα....Το είχε δείξει το τεστ ότι ήταν αρνητικό....τουλάχιστον ξεκουράστηκα τόσες μέρες από την αδιαθεσία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Xrisoula@ είπε:

Εγώ τελικά αδειαθετησα....Το είχε δείξει το τεστ ότι ήταν αρνητικό....τουλάχιστον ξεκουράστηκα τόσες μέρες από την αδιαθεσία 

 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Xrisoula@ είπε:

Εγώ τελικά αδειαθετησα....Το είχε δείξει το τεστ ότι ήταν αρνητικό....τουλάχιστον ξεκουράστηκα τόσες μέρες από την αδιαθεσία 

?????? Τελικά κορίτσια και εγώ αδιαθετισα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...