Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 16 λεπτά, ο/η Semperidem είπε:

Κοριτσια γεια σας. 

Ειμαι λιγο απογοητευμενη  μετα απο αγωγη με serpafar altermon ovitrelle.  .εκανα τεστ σημερα και ηταν αρνητικο ξανα. Βεβαια ισως βιαστηκα λιγο. Εχω  κυκλο 30_35 μερες συνηθως και σημερα ειναι η 28η μερα μου. Ειναι και ο σύζυγός απογοητευμενος. Θα παμε και για σπερμοδιαγραμμα. Και ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει καποιος οικονομικοτερος τροπος να γινει. Στο νοσοκομειο η μεαω εοππυ. 

Δεν πειράζει κοπέλα μου σου εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα. Ξέρω το τι γράφετε το σπερματοδιαγραμμα αλλά μερική δεν το δεχοντε όπως ιδιωτικά μαιευτήρια. Μπορεί να έχει αλλάξει κάτι ως τώρα 

στις On 23/8/2018 at 5:07 ΜΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Μπορείς να γράψεις το σπερμοδιαγραμμα και πληρώνεις μόνο τη συμμετοχή

Ναι το γνωριζω τωρα. Επελεξα να εμπιστευτω το γιατρό μου και πληρωσω σε ιδιωτικο για αρχη.βτο κοστος ειναι 80€. Αν χρειαστεί επαναληπτικό θα παμε δημοσιο. 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις