Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ


xr.

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ . ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ! ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ! ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ! ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η xr. είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ . ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ! ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ! ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ! ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ? 

Καλημέρα κορίτσι! Εσύ έχεις κάνει εξετάσεις!? 

Το σπέρμα διάγραμμα δεν είναι τίποτα δεν χρειάζετε καν να πάει ο άντρας σου αν δε θέλει για να μη του έρθει πιο δύσκολο! Μπορεί να συλλέξει το δείγμα και μέσα σε μια ώρα εσύ να το πας στο μικροβιολογικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η xr. είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ . ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ! ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ! ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ! ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ? 

Καλημέρα κοριτσι! Μην απαγοητευσαι!Θα ερθει κ για μας η ώρα! Είσαι κ εσύ στο άλλο θέμα του ενος χρονου κ τιποτα,έτσι ε;;Μαζί είμαστε.Λοιπόν εμείς πήγαμε με τον άντρα μου τον προηγούμενο μήνα σε ουρολογο-ανδρολογο.Του έκανε υπέρηχο κ του έγραψε ενα σωρό εξετάσεις. Ορμονολογικες,σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια,κατάτμηση.Κ εμείς ειχαμε ενα άγχος με την διαδικασία του να δώσει σπέρμα αλλά ενα πρωί το έκανε κ γρήγορα γρήγορα το πήγε στο μικροβιολογικό.Καταλαβαίνουμε οτι είναι μια εξέταση λίγο άβολη αλλά τι να κάνουμε!Πρεπει ο άντρας να φτασει στα όρια του λίγο για να παει να το κάνει,κ ειναι λογικο για μενα,ενώ εμείς πάμε στον γιατρό μας κ προληπτικά. Πάντως γενικά δεν είναι χρονοβόρες εξετάσεις, το σπερμοδιαγραμμα αργεί να βγει μόνο γιατί μελετάνε το σπέρμα για καποιες μέρες. Αλλά πηγαίνετε σε εναν γιατρό,να σας καθοδήγηση αυτός! Γνώμη μου,μην πάτε απλά ενα δείγμα σπέρματος σε μικροβιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα κοριτσι! Μην απαγοητευσαι!Θα ερθει κ για μας η ώρα! Είσαι κ εσύ στο άλλο θέμα του ενος χρονου κ τιποτα,έτσι ε;;Μαζί είμαστε.Λοιπόν εμείς πήγαμε με τον άντρα μου τον προηγούμενο μήνα σε ουρολογο-ανδρολογο.Του έκανε υπέρηχο κ του έγραψε ενα σωρό εξετάσεις. Ορμονολογικες,σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια,κατάτμηση.Κ εμείς ειχαμε ενα άγχος με την διαδικασία του να δώσει σπέρμα αλλά ενα πρωί το έκανε κ γρήγορα γρήγορα το πήγε στο μικροβιολογικό.Καταλαβαίνουμε οτι είναι μια εξέταση λίγο άβολη αλλά τι να κάνουμε!Πρεπει ο άντρας να φτασει στα όρια του λίγο για να παει να το κάνει,κ ειναι λογικο για μενα,ενώ εμείς πάμε στον γιατρό μας κ προληπτικά. Πάντως γενικά δεν είναι χρονοβόρες εξετάσεις, το σπερμοδιαγραμμα αργεί να βγει μόνο γιατί μελετάνε το σπέρμα για καποιες μέρες. Αλλά πηγαίνετε σε εναν γιατρό,να σας καθοδήγηση αυτός! Γνώμη μου,μην πάτε απλά ενα δείγμα σπέρματος σε μικροβιολογικό.

καλημερα !! το περασαμε το χρονο βαδιζουμε προς 2 και ακομα τπτ . μας ειπε ο γυναικολογος μου να παμε σε μια ιδιωτικη κλινικη περισσοτερο να μας φυγει το αγχος θεωρει ! αλλα τοσο καιρο πιστευω πως δεν ειναι το αγχος ! σημερα το απογευμα θα παρουμε τηλεφωνο για ραντεβου ! ο ανδρας μου ειναι πολυ αγχωμενος σκεφτεται αν τλκ δεν ειναι το αγχος και ειναι κατι αλλο τι κανουμε ! ελπιζω να ειναι ολα καλα γτ δεν μπορω αλλο ....αν με το καλο ο ανδρας μου βγει οκ ξεκιναω εγω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Εσύ έχεις κάνει εξετάσεις!? 

Το σπέρμα διάγραμμα δεν είναι τίποτα δεν χρειάζετε καν να πάει ο άντρας σου αν δε θέλει για να μη του έρθει πιο δύσκολο! Μπορεί να συλλέξει το δείγμα και μέσα σε μια ώρα εσύ να το πας στο μικροβιολογικο 

δεν εχω κανει ακομα περα απο το κλασσικο προγενετικο ελεγχο ! μας ειπε ο γυναικολογος μου να δωσουμε εκει το δειγμα επειδη ειναι καλοκαιρι και εχει ζεστη  πολυ για να μην το ρισκαρουμε και βγει τπτ αλλο και τρεχουμε μετα . αν ολα με το καλο ειναι οκ ξεκιναω εγω . ειναι ομως υπερ στο να προσπαθησουμε μετα το σπερμοδιαγραμμα μεχρι τα χριστουγεννα και μετα να κανω εγω .. πιστευει πως δεν θα εχουμε αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xr. είπε:

καλημερα !! το περασαμε το χρονο βαδιζουμε προς 2 και ακομα τπτ . μας ειπε ο γυναικολογος μου να παμε σε μια ιδιωτικη κλινικη περισσοτερο να μας φυγει το αγχος θεωρει ! αλλα τοσο καιρο πιστευω πως δεν ειναι το αγχος ! σημερα το απογευμα θα παρουμε τηλεφωνο για ραντεβου ! ο ανδρας μου ειναι πολυ αγχωμενος σκεφτεται αν τλκ δεν ειναι το αγχος και ειναι κατι αλλο τι κανουμε ! ελπιζω να ειναι ολα καλα γτ δεν μπορω αλλο ....αν με το καλο ο ανδρας μου βγει οκ ξεκιναω εγω .....

Τι ειδους ιδιωτικη κλινική σας πρότεινε;Γιατί το έχω ξανακουσει κ δεν ξέρω. Πάντως σε μένα λειτουργει καλύτερα το να ξέρω οτι υπάρχει κάτι κ το παλευω απο το να είμαι κάθε μήνα στο ερώτημα θα έρθει-δε θα έρθει η κόκκινη κυρία.Εμείς τώρα που δεν έχουμε ελεύθερες επαφές απο τον προηγούμενο μήνα λόγω μικροβίου,δε μπορείς να φανταστείς ποσο ηρεμη ψυχολογικά αισθάνομαι! Έχω απαλλαχθεί απο αυτη την απαισια αναμονη της περιόδου κ απ'αυτα τα κατα φαντασιαν συμπτώματα εγκυμοσύνης!Νομιζω τελικά χρειαζόταν ενα διάλειμμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η xr. είπε:

δεν εχω κανει ακομα περα απο το κλασσικο προγενετικο ελεγχο ! μας ειπε ο γυναικολογος μου να δωσουμε εκει το δειγμα επειδη ειναι καλοκαιρι και εχει ζεστη  πολυ για να μην το ρισκαρουμε και βγει τπτ αλλο και τρεχουμε μετα . αν ολα με το καλο ειναι οκ ξεκιναω εγω . ειναι ομως υπερ στο να προσπαθησουμε μετα το σπερμοδιαγραμμα μεχρι τα χριστουγεννα και μετα να κανω εγω .. πιστευει πως δεν θα εχουμε αγχος

Πόσο καιρό προσπαθείτε!? 

Δε νομιζω τώρα αν είναι. Κοντά το μικροβιολογικο δεν υπάρχει φόβος εμένα ήταν 10 λεπτά από το σπίτι μου δεν αλλιωνετε τόσο γρήγορα! Αλλά και να πάει και ο άντρας σου για τον καθένα ίσως είναι ποιο ψυχοφθορο αλλά σε 2-3 μέρες θα έχετε τα αποτελέσματα! Το σπέρμα μπορεί να επιρεαστει και από την ψυχολογία σε κάποιο βαθμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα! Το σπερμα το ελεγχουν για 24 ωρες. Η καλλιεργεια αργει λιγο παραπανω. 2-3 μερες.

Ευχομαι καλα αποτελεσματα.

 

ευχαριστω πολυ κορισι μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε!? 

Δε νομιζω τώρα αν είναι. Κοντά το μικροβιολογικο δεν υπάρχει φόβος εμένα ήταν 10 λεπτά από το σπίτι μου δεν αλλιωνετε τόσο γρήγορα! Αλλά και να πάει και ο άντρας σου για τον καθένα ίσως είναι ποιο ψυχοφθορο αλλά σε 2-3 μέρες θα έχετε τα αποτελέσματα! Το σπέρμα μπορεί να επιρεαστει και από την ψυχολογία σε κάποιο βαθμό 

βαδιζουμε για 2 χρονο !! αφου πρεπει να γινει κοριτσια θα γινει και θα ελπιζουμε για το καλυτερο ! το εχω βαλει πεισμα ... μεχρι το χειμωνα θα κανω κοιλιτσα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Τι ειδους ιδιωτικη κλινική σας πρότεινε;Γιατί το έχω ξανακουσει κ δεν ξέρω. Πάντως σε μένα λειτουργει καλύτερα το να ξέρω οτι υπάρχει κάτι κ το παλευω απο το να είμαι κάθε μήνα στο ερώτημα θα έρθει-δε θα έρθει η κόκκινη κυρία.Εμείς τώρα που δεν έχουμε ελεύθερες επαφές απο τον προηγούμενο μήνα λόγω μικροβίου,δε μπορείς να φανταστείς ποσο ηρεμη ψυχολογικά αισθάνομαι! Έχω απαλλαχθεί απο αυτη την απαισια αναμονη της περιόδου κ απ'αυτα τα κατα φαντασιαν συμπτώματα εγκυμοσύνης!Νομιζω τελικά χρειαζόταν ενα διάλειμμα!

στην κλινικη ανασα μας ειπα να παμε ! τα μικροβιολογικα μπορει να μην ειναι και τοσο καλα μας ειπε γτ θελει ειδικα μηχανηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εμείς κάναμε σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια πριν ένα μήνα στον Λυμπερόπουλο, είναι εξειδικευμένο εργαστήριο αποκλειστικά στο σπέρμα με άριστο περιβάλλον και τα πιο αξιόπιστα αποτελέσματα. Εμεις πληρώσαμε 160€ αλλά κάποια κορίτσια μου είχαν πει ότι αν πας αλλού, γράφεται η εξέταση. Όμως άκουσα πολλές εμπειρίες για λάθος αποτελέσματα σε γνωστά εργαστήρια (όπως βιοϊατρική) και προτίμησα να δώσουμε λεφτά και να είμαστε σίγουροι, μην χάσουμε χρόνο με ένα λανθασμένο καλό σπερμοδιαγραμμα! Μετά πήγαμε με τα αποτελέσματα στον ουρολόγο και έγινε εξέταση, υπέρηχος κλ. Το να δώσει το δείγμα είναι τόσο απλό και οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες να μην αγχώνεται / ντρέπεται! :) Ευχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xr. είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΟΡΑ Η ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΥΡΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ . ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ! ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ! ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ! ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΟΒΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ? 

Καλημέρα! Να μην αγχωνεται καθόλου εμεις έχουμε κάνει δυο κ τώρα ετοιμαζομαστε για τρίτο.καλο είναι να δωσει εκεί το δείγμα έχοντας αποχή τρεις μερες,να είναι όσο το δυνατόν χαλαρος εκείνη τη στιγμή κ όλα καλα.(εμενα να φανταστεις είχε κατεβάσει κ ταινιουλα στο κινητό του?).σίγουρα αφού έχει περάσει τόσος καιρός θα πρέπει να γίνει,καλα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η xr. είπε:

βαδιζουμε για 2 χρονο !! αφου πρεπει να γινει κοριτσια θα γινει και θα ελπιζουμε για το καλυτερο ! το εχω βαλει πεισμα ... μεχρι το χειμωνα θα κανω κοιλιτσα χαχαχα

Μπράβο κορίτσι μου έτσι να σκέφτεσαι θετικά! Και εγώ στα δύο χρόνια έπιασα το σπορι μου μετά από πολύ κόπο προσπάθειες και ένα σορό εξετάσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xr. είπε:

στην κλινικη ανασα μας ειπα να παμε ! τα μικροβιολογικα μπορει να μην ειναι και τοσο καλα μας ειπε γτ θελει ειδικα μηχανηματα

Ωραία,σωστος ο γιατρός σου!!Άντε καλη επιτυχία τοτε κ καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soulful είπε:

Ωραία,σωστος ο γιατρός σου!!Άντε καλη επιτυχία τοτε κ καλά αποτελέσματα!

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ?θα σας έχω ενήμερες !! Ελπίζω όλα να πάνε καλά !! Εδώ μέσα έχω πάει τοση θετική ενέργεια που είναι η πρώτη φορά μετά από καιρό που δεν έπεσε ψυχολογικά με την επίσκεψη της κόκκινης κυρίας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αποτελεσματα κοριτσια σε ολες σας!!! Το σπερμοδιαγραμμα δεν κοστιζει πολυ καπου στα 15€ 20€ αλλα οι υπολοιπες ειναι ακριβες! Εμεις καναμε παρα πολες φορες σπερμοδιαγραμμα καθε γοατρος ηθελε και νεο σπερμοδιαγραμμα αχχα οποτε το εχει εξασκισει το αθλυμα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα αλήθεια ?? Δηλαδή έχουμε δρόμο ακόμα χαχαχαχα ... Σε ευχαριστούμε πολύ !! Εμάς μας είπε σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια 110€ όλα μαζί ... !! Θα πάω αύριο και θα μάθω κορίτσια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μας έχει φάει το άγχος χαχαχαχα να ρωτήσω κάτι ? Μην γελάσετε χαχαχαχα εννοείται πως δεν γεμίζει το κυπελακι περίπου πόσο βγάζει ( κάπου είχα διαβάσει είναι περίπου ένα κουταλάκι του γλυκού ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η xr. είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα αλήθεια ?? Δηλαδή έχουμε δρόμο ακόμα χαχαχαχα ... Σε ευχαριστούμε πολύ !! Εμάς μας είπε σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια 110€ όλα μαζί ... !! Θα πάω αύριο και θα μάθω κορίτσια ...

Καλλιέργεια κατακερματισμός και σπερμοδιαγραμμα αν θυμάμαι καλά 150€ η 180€ όλα μαζί..... Τόσες φορές μονος του ούτε όταν ήταν  μικρός χαχαχχαχαχ τι να κάνουν και αυτοί μωρέ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xr. είπε:

Κορίτσια μας έχει φάει το άγχος χαχαχαχα να ρωτήσω κάτι ? Μην γελάσετε χαχαχαχα εννοείται πως δεν γεμίζει το κυπελακι περίπου πόσο βγάζει ( κάπου είχα διαβάσει είναι περίπου ένα κουταλάκι του γλυκού ) 

Φίλη ναι η ποσότητα είναι λίγη συγκριτικά με το βαζάκι!!Η ποσότητα είναι περίπου 2-5 ml το φυσιολογικό!!Και αποχή απο επαφές 3 μέρες!!Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια !! το βραδακι θα σας εχω νεα ! ελπιζω να ειναι ολα καλα ! ο Ανδρας μου εχει μεγαλη αγωνια εχθες δεν ελεγε κουβεντα σκεφτ. υποθετικα τα κακα νεα !! εγω προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη γτ θελω πολυ να κρατησω ενα μωρακι στην αγκαλια μου !! μου δωσατε θετικη ενεργεια και σας ευχαριστω !! σας στελνω το βραδυ λοιπον .... καλη μερα σε ολες σας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τελικά από το άγχος μας μας πήγε στραβά. ... Χάσαμε αρκετό δείγμα και θα επαναλάβουμε την εξέταση της Κυριακή .. βέβαια έχουμε και άλλο ένα πρόβλημα που ίσως φταίει και αυτό.  Ο άνδρας μου έχει φυμωση ( καλύπτεται από το πετσακι ) και ίσως χρειαστεί εγχείρηση γιατί εμποδίζει το σπέρμα να εισέλθει στο κόλπο και κρατάει δείγμα μέσα.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@melisanthi drakou με το καλό ένα υγείας μωράκι εύχομαι!!!! Όλα καλά να πάνε !! @sansa μου γιατί τα βάζετε κατάψυξη; Δν θα κάνετε εμβρυομεταφορα; Μακαρι να πάνε όλα καλά για ολες!! Να γίνουμε όλες μανούλες με το καλό!! Είναι ο μήνας της Παναγίας να έχουμε την ευλογία της !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...