Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική στο Ηράκλειο


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!

Υπάρχει κάποια που να γνωρίζει ή να έχει κάνει εξωσωματική στο ΠΑΓΝΗ. Σκέφτομαι από βδομάδα να πάρω να κλείσω για να κάνω ένα πρώτο ραντεβού και θα με βοηθούσε αν κάποια ξέρει να μου πει κάποιες λεπτομέρειες...

Οπως τι αναμονή υπάρχει περίπου στα ραντεβού; Ποιος γιατρός αναλαμβάνει τη διαδικασία; Τι κόστος έχει πάνω κάτω;

Θα με βοηθούσε πολύ να ξέρω στο περίπου τι με περιμένει!!!

Επίσης θα με ενδιέφεραν και πληροφορίες από κοπέλες που έκαναν η ξέρουν για κέντρα εξωσωματικής στο Ηράκλειο εκτός ΠΑΓΝΗ.

Με ενδιαφέρουν πραγματικά οι γνώμες  και οι εμπειρίες που έχετε !!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...νομίζω πως δεν αναλαμβάνει πλέον το ΠΑΓΝΗ εξωσωματικες..εγώ απευθύνθηκα Χανιά... Γιακουμάκη!Μια φορα πήγα με θετικό αποτέλεσμα ,άσχετα  αν παλινδρόμησε  στην πορεία.Είναι άνθρωπος... όπως και ο εμβρυολογος του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ Σ ΜΕΡΑ ! ΕΓΩ ΨΑΧΤΗΚΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ..ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΓΝΗ..ΑΠΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΤΟ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑΜΕ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ !!!! ΣΤΟ  ΓΕΝΕΣΙΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΟΥΣ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΥΣ ΜΕΣΑ..ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Π ΠΕΤΥΧΕ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΝΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ...ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΗΚΙΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.. ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ !!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ! ! ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΩΟΛΗΨΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 8 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΟΛΙΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ !! ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ Μ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ Μ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ..ΑΥΤΟ Μ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ Π ΕΙΧΕ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΨΑΞΑΝ ΠΟΤΕ..ΓΙΝΟΤΑΝ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΕΝΩ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑ Κ ΜΟΝΗ Μ..!!!! ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ !!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ Σ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @mary nick !!

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σε μερικές μέρες να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα!!! Ολα θα πάνε τέλεια είμαι σίγουρη!!!

Κι εγω να σου πω πληροφορίες περισσότερο για το Μακρυγιαννακη εχω κι επίσης μου εχουν πει και για ενα κέντρο στα Χανιά. Η αλήθεια είναι οτι ο γιατρός μου αρχικά μου είπε για Αθήνα, αλλά εκτός του οτι θα αυξηθεί πολύ το κοστος, εχω κι ενα παιδάκι που παει δημοτικό και την συγκεκριμένη φαση της ζωής μας δεν έχουμε βοήθεια για να κανουμε τα ταξίδια που θα χρειαστει.

Σκέφτομαι αυτη την εβδομάδα να παρω να κλείσω ενα ραντεβού με τον Μακρυγιαν. γιατί εχω ακούσει για μεγάλη αναμονή και οτι τον βρίσκεις δύσκολα.

Οσο αφορα αυτό που λες που δε  σου έκαναν αμέσως την εμβρυομεταφορά (διαβαζοντας κι εγώ  καποιες ερευνες πανω στο θέμα) τωρα τελευταία το προσέχουν περισσότερο και στις περισσότερες περιπτώσεις ακολουθουν αυτή τη διαδικασία. 

Γενικά με εχει αγχώσει λιγο η όλη διαδικασία! Κυρίως το άγνωστο. Πιστεύω οτι οταν θα μπουν ολα σε μια σειρα στο μυαλο μου θα χαλαρωσω λιγακι!

Σ ευχαριστώ παρα πολύ για τις πληροφορίες γκυκια μου και θα περιμένω με ανυπομονησία νεα σου απο την εμβρυομεταφορά οταν με το καλό την κάνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zafran είπε:

Καλημέρα @mary nick !!

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σε μερικές μέρες να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα!!! Ολα θα πάνε τέλεια είμαι σίγουρη!!!

Κι εγω να σου πω πληροφορίες περισσότερο για το Μακρυγιαννακη εχω κι επίσης μου εχουν πει και για ενα κέντρο στα Χανιά. Η αλήθεια είναι οτι ο γιατρός μου αρχικά μου είπε για Αθήνα, αλλά εκτός του οτι θα αυξηθεί πολύ το κοστος, εχω κι ενα παιδάκι που παει δημοτικό και την συγκεκριμένη φαση της ζωής μας δεν έχουμε βοήθεια για να κανουμε τα ταξίδια που θα χρειαστει.

Σκέφτομαι αυτη την εβδομάδα να παρω να κλείσω ενα ραντεβού με τον Μακρυγιαν. γιατί εχω ακούσει για μεγάλη αναμονή και οτι τον βρίσκεις δύσκολα.

Οσο αφορα αυτό που λες που δε  σου έκαναν αμέσως την εμβρυομεταφορά (διαβαζοντας κι εγώ  καποιες ερευνες πανω στο θέμα) τωρα τελευταία το προσέχουν περισσότερο και στις περισσότερες περιπτώσεις ακολουθουν αυτή τη διαδικασία. 

Γενικά με εχει αγχώσει λιγο η όλη διαδικασία! Κυρίως το άγνωστο. Πιστεύω οτι οταν θα μπουν ολα σε μια σειρα στο μυαλο μου θα χαλαρωσω λιγακι!

Σ ευχαριστώ παρα πολύ για τις πληροφορίες γκυκια μου και θα περιμένω με ανυπομονησία νεα σου απο την εμβρυομεταφορά οταν με το καλό την κάνεις!!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ! ΝΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ !!!!  ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ !!! ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 22 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΗ Μ !!! ΟΥΤΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ !!! ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Μ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ !!! Η ΩΟΛΗΨΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΩΔΥΝΗ ΜΕ ΕΛΑΦΡΥΑ ΝΑΡΚΩΣΗ..ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΔΙΕΓΕΡΣΗ ΜΕΤΑ Π ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ !! ΟΠΟΤΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕ !!!! ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΑ ΟΣΟ ΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ!!!!ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Μ ΑΥΤΟ Π ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ Μ !!!  ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ !!! ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Σ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου δίνεις πολύ κουράγιο @mary nick !!! Χρειάζομαι πολύ αυτή τη αισιοδοξία και την καλή ενέργεια που μου μεταδίδεις!

Σίγουρα θα σε χρειαστώ να μου πεις πως εκανες τις ενέσεις μονη σου. Δε με πειράζει καθόλου να μου τις κάνουν αλλά πραγματικά με προβληματίζει πολύ πως θα τις κάνω μονη μου στον εαυτό μου.!

Θα τα λέμε σίγουρα σε αυτό το ταξίδι!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Anasana είπε:

Καλημέρα...νομίζω πως δεν αναλαμβάνει πλέον το ΠΑΓΝΗ εξωσωματικες..εγώ απευθύνθηκα Χανιά... Γιακουμάκη!Μια φορα πήγα με θετικό αποτέλεσμα ,άσχετα  αν παλινδρόμησε  στην πορεία.Είναι άνθρωπος... όπως και ο εμβρυολογος του! 

Καλημέρα @Anasana !

Αχ αλήθεια δεν το ήξερα για το ΠΑΓΝΗ;!!

Για αυτο το κέντρο στα Χανιά εχω ακούσει αρκετά καλά σχολια! Χαιρομαι που μου το λες κι εσύ!

Ευχομαι οτι καλύτερο γλυκιά μου και η επόμενη φορά να έχεις μια υπεροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστω για τις πληροφορίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...