Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειμαι εγκυος????


Doriiii

Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η egw είπε:

τα ποναλακια τα εχω και τωρα τα περιεργα δεν εινα ιακριβως περιοδου αλλα δε θυμαμα αν ειχα τη πλατη 

και το στηθος ποσο νωρις

Σου εύχομαι να είναι από εγυμοσύνη! Εγώ δυστυχώς κανένα σύμπτωμα! 6 μέρες έμειναν, ο κύκλος μου είναι πολύ σταθερός οπότε σε 6 μέρες θα ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μην εχεις κανενα συπτωμα αυτο ξερεις ειναι το καλυτερο σημαινει η κυρια με τα κοκκινα ειναι μακρια:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η egw είπε:

μακαρι να μην εχεις κανενα συπτωμα αυτο ξερεις ειναι το καλυτερο σημαινει η κυρια με τα κοκκινα ειναι μακρια:) 

Mακάρι!! Αλλιώς συνεχίζουμε τον επόμενο μήνα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Κοριτσια μου υπεροχαααα....εκανα τεστ....αχνη γραμμη αλλα θετικο....λιγα ουρα δυστυχως...λετε να εδειξε λαθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστο λογικα ειναι κοριτσι μου αλλα βρε κοριτσια η παρτε καλο τεστ και καντε το με πρωινα ουρα η περιμενετε λιγες μερες για να ειναι καθαρα τα αποτελεσματα και να μην μπερδευεστε΅::)

συγχαρητηρια και σεσενα κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η egw είπε:

σωστο λογικα ειναι κοριτσι μου αλλα βρε κοριτσια η παρτε καλο τεστ και καντε το με πρωινα ουρα η περιμενετε λιγες μερες για να ειναι καθαρα τα αποτελεσματα και να μην μπερδευεστε΅::)

συγχαρητηρια και σεσενα κοριτσακι μου

Eimai koritsiaaa m....ekana test shmera to prwiiii....euxomai se oles t idiio.mou ferate tuxhhhhh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

συγχαρητηρια κοριτσι μου ολα να πανε τελεια

για να δουμε κι εγω σημερα περιμενω

Θα κάνεις χοριακη η τεστακι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

για τεστ το βλεπω αλλα μαλλον μεσα στο σκ η δευτερα

Και εγώ Δευτέρα λέω.... Αλλά εσύ νομίζω πως μπορείς να το κάνεις και νωρίτερα.. Αν το κάνεις νωρίτερα να μας το πεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Doriiii Κάνε υπομονή και αν δεν κρατιέσαι, λίγες μέρες πριν την περίοδο, κάνε μια χοριακή. Και εγώ σε φάση υπομονής είμαι.... εύχομαι ο,τι καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Θερμοκρασία μετράς καθόλου? 

οχι θερμοκρασια δεν μετραω δεν εχω θερμομετρο σπιτι

αλλα απο οτι ειδες ειδα λιγο ροζ οταν ενεργηθηκα πανω στο χαρτι οποτε λογικα θα ερθει ανα και ακομη δεν ειδα τιποτα αλλα δεν ελπιζω πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

οχι θερμοκρασια δεν μετραω δεν εχω θερμομετρο σπιτι

αλλα απο οτι ειδες ειδα λιγο ροζ οταν ενεργηθηκα πανω στο χαρτι οποτε λογικα θα ερθει ανα και ακομη δεν ειδα τιποτα αλλα δεν ελπιζω πια

Ε άμα δεν ξαναειδες αίμα ίσως να μην είναι περίοδος... Αν δεν δεις στη διάρκεια της μέρας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε άμα δεν ξαναειδες αίμα ίσως να μην είναι περίοδος... Αν δεν δεις στη διάρκεια της μέρας. 

ειδα αλλη μια φορα πανω στο χαρτι προς πορτκαλι προς καφε δεν καταλβα δεν ξερω τι ειναι αυτο τωρα αλλα λογικα μεχρι το βραδυ θα εχει κατεβει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

ειδα αλλη μια φορα πανω στο χαρτι προς πορτκαλι προς καφε δεν καταλβα δεν ξερω τι ειναι αυτο τωρα αλλα λογικα μεχρι το βραδυ θα εχει κατεβει

 

Άμα δεν κατέβει ίσως είναι εμφύτευση.... Ξεκούρασου για καλό και για κακό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...