Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Έχει δοκιμάσει κάποια από εσάς πρόπολη ή βασιλικό πολτό; Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο από αυτά επειδή διάβασα πως περιέχουν βιταμίνες και ιχνοστοιχεία που είναι πολύτιμα για τον οργανισμό. Εγώ το θέλω περισσότερο για τόνωση και ανοσοποιητικό. Έχετε εμπειρίες, δοκιμάσατε και αν ναι είδατε κάποια οφέλη;
    • Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, να τη χαίρεστε και να τη δείτε όπως εσείς επιθυμείτε. Σχετικά με τη σαλπιγγογραφια, σκέφτομαι να κάνω και εγώ, όχι τώρα αλλά στο άμεσο μέλλον αν δεν έρθει το επιθυμητό. Ο γιατρός βέβαια μου είπε ότι δεν χρειάζεται γιατί εγκυος έμεινα δυο φορές ...οποτε οι σάλπιγγες είναι διαβατές. Τώρα δεν ξέρω....
    • λυπάμαι πολύ αλήθεια. Αν και ας εχουμε και μια μικρή ελπίδα για αύριο. Αυτό που λες ομως ειναι αλήθεια φοβερό. Σα να μην ηθελε το σύμπαν τον Οκτώβρη καθόλου για όλες. Μισό καλό νεο εδώ μέσα όσο παρακολουθώ δεν είδα....Ομως ας σκεφτούμε οτι τα καλά όπως και τα κακά ερχονται όλα μαζεμένα, άρα θα ρθει αυτος ο μήνας και συντομα μαλιστα που δε θα προλαβαινουμε τις ανακοινωσεις.
    • Κοριτσια γεια σας Διαβασα τα νεα. @Magaiver μου πολυ λυπαμαι. Σε τετοιες στιγμες δεν θελω να λεω πολλα. Ας περιμενουμε κ αυριο την χοριακη.  
  • Νέες συζητήσεις