Μετάβαση σε περιεχόμενο
Maleficent

Καφε αιμα την 6η βδομαδα εγκυμοσύνης

Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολες σας!!

θα χρειαστώ τη βοηθεια σας ... ειμαι στην 6η βδομαδα εγκυμοσύνης και εχω καφε αιμα στο σκούπισμα 2 μερες τωρα . Πηγα στο γιατρο και το ειδα το μικρουλι μου , άκουσα κ την καρδουλα του . Ο γιατρός μου εδωσε ultragestan , 2 την ημέρα αλλα δεν εχω δει βελτίωση και ακομα εχω καφε . Σας εχει συμβεί ;; εχω ανησυχήσει , παρόλο που ο γιατρός ειπε οτι συμβαίνει το 1 τρίμηνο .

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελα μου

ειναι πολυ εντονο; εγω ειχα μια μερα και χωρις να παρω τιποα σταματησε 

ξεκουραση αποχη και αν δεις και ανησυχεις να παρεις και αλλη γνωμη

Καλημέρα κ σε ευχαριστω για την απάντηση .

Δεν ειναι πολυ έντονο , κάποιες φορες ελάχιστο και κάποιες λίγο παραπανω . Ακομα εχω παντως .προσπαθω να ξεκουράζομαι οσο μπορω . Τεταρτη θα παω παλι στο γιατρο κ βλέπουμε . 

και γω ειχα καλη μου λιγο τοτε και μου ειχε δωσει και μενα αυτα τα χάπια αλλα έκανε 4 μέρες να υποχώρηση το αίμα. μετα απο κάποιες εβδομαδες ξανα τα ίδια άλλαξα γιατρό γιατι έπρεπε να αλλαξω λογο η γιατρός που ειχα δεν συνεργαζόταν με δημόσιο νοσοκομείο. ο άλλος γιατρός τοτε που ειχα ξανα αιμα μου είπε αυτα τα χαπια να τα βαζω κολπικα και με μια φορα που εβαλα τέρμα τα καφε.. 

Σε ευχαριστω για την απάντηση .

Μακαρι να σταματήσει το καφε και ολα να ειναι καλα . Σημερα ειναι 3ή μέρα , ίσως θέλει λιγο χρονο να δράσουν τα χάπια . Εχω λιγο άγχος γιατι προσπαθούσαμε 6 χρονια και οι γιατροί μας έλεγαν εξωσωματική και τελικα ηρθε απο μονο του στις διακοπές μας .

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις