Μετάβαση σε περιεχόμενο

πως περναμε τη μερα μας


egw

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε;

επειδη δε θελω να χαλαω ολα τα υπολοιπα θεματα αλλα δε βρισκω κακο να χαζοολογαμε και λιγο να ξεχνιομαστε ειπα να ανοιξω αυτο το θεμα να λεμε πως περασαμε τη μερα μας και οτι αλλο θελουμε

εγω χτες ημουν πολυ χαρουμενη γιατι ηθελα το πρωι να σιδερωσω και ενιωθα τυψεις με το μικρο τελικα πηρα ενα τετραδιο και τον εβαζα να κανει διαφορα απλα σχηματα και εκει που δεν ηξερε αλλες φορες να κραταει το στυλο και αγχωνομουν χτες τα εκανε ολα πολυ καλα θελει δουλεια ακομη με το στυλο αλλα ολα πολλυ καλα :)

σημερα δε ξερω τι θα κανουμε φυσσαει πολυ και εχει συννεφια οποτε θαλασσα γιοκ 

ο συζυγος δουλευει οποτε λεω το πρωι να παμε εδω κοντα σε μια απομιμηση παιδικης χαρας που εχει και θα δουμε το απογευμα

τωρα παω για λιγη γυμναστικουλα(στο σπιτι )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!Καλά έκανες και το άνοιξες το θέμα!!!Νομίζω μας χρειάζεται όλες!!!!!Εδώ στην Θεσσαλονίκη που είναι εγώ έχει πολύ ωραία μέρα!!!Βέβαια Θάλασσα δεν θα πάω!!Ο άντρας μου θα λείπει σήμερα όλη μέρα οπότε εγώ είμαι παρέα με τον σκύλο μου!!!!! Σκέφτομαι να βρω καμιά ωραία ταινία να κατεβάσω να δω το βράδυ!!!έτσι κάτι ευχάριστο και κοριτσίστικο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια:) εμας φυσαει εδω πολυ και εχει και συννεφια το λατρευω αυτο το καιρο αλλα ειναι κριμα ειμαστε διπλα απο τη θαλασσα και δεν γινεται να παμε πιο πολυ για το μικρο

καλα θα κανεις να δεις ταινιουλα:) εμεις πηγαμε στη παιδικη χαρα επαιξε λιγο τωρα γυρισα να κανω καμια δουλιτσα γιατι σκ θελω λιγο το σπιτι συγυρισμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα είναι το τελευταίο σκ και από Δευτέρα δουλειά μετά από 3 βδομάδες άδεια και προσπαθώ να το χαρώ. Και ο μικρός παιδικό σταθμό που δεν νομίζω να τον χαλάει γιατί περνάει πολύ όμορφα, παίζουν, κάνουν χειροτεχνείες, ζωγραφίζουν κλπ.

Όμως εμένα με χαλάει πολύ να πάω στη δουλειά, όχι για τη δουλειά, αλλά για τον απλούστατο λόγο ότι δεν έχω πει τίποτα για την εγκυμοσύνη (ούτε καν στους προϊσταμένους μου) και θα σκάσω ξαφνικά με μία κοιλάρα (απόκτημα των τελευταίων εβδομάδων). Και άντε τώρα να απαντάς σε ερωτήσεις και συγχαρητήρια, ενώ εγώ θα ήθελα να το κρατήσω ακόμα κρυφό γιατί ακόμα φοβάμαι και ας θα έχω μπει στην 14η βδομάδα. Δεν είναι ο χαρακτήρας μου κιόλας να διατυμπανίζω τη ζωή μου, για αυτό το λόγο είμαι απούσα από τα social media.

Ουφ τα είπα και ξελάφρωσα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις σχεση με τα social media; 

κοπελα μου στην εβδομαδα που εισαι δυστυχως δε γινεται μια πανω μια κατω θα μαθευτει:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα καναμε βολτα το μικρο στο κηπο σημερα και επαιξε με το ποδηλατο του τωρα ακομη παιδευομαι να φαει και να παει για υπνο αν μας αφησει θα κατσουμε μπαλκονι για κρασακι 

εσεις πως θα περασετε το βραδυ σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...

Εμείς σπίτι μ τ μικρο .. πήρα μια πίτσα ν φάμε... κ θα κάνω κοτοσουπα γ αύριο.... 

Βρέχει κ κάνει κρύο.... Έχει μέρες μάλλον πάει τ καλοκαίρι.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά νομίζω δεν θα με χαλούσε καθόλου να χειμωνιασει και εδώ αλλά αργεί ακόμη 

Βέβαια η σημερινή μέρα δεν με χάλασε λίγο πιο κάτω να ήταν η θερμοκρασία θα ήταν αρχές φθινοπώρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η egw είπε:

Αχ τι καλά νομίζω δεν θα με χαλούσε καθόλου να χειμωνιασει και εδώ αλλά αργεί ακόμη 

Βέβαια η σημερινή μέρα δεν με χάλασε λίγο πιο κάτω να ήταν η θερμοκρασία θα ήταν αρχές φθινοπώρου

Ε σε λίγο θ αρχίσει κ εκεί... απλά εδώ βρέχει κάθε μέρα.. πήγα με σούπερ μάρκετ  κ γύρισα με μούσκεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρσι ελάχιστες βροχές είδαμε φέτος που θα παίρνω σχολείο το μικρό με τα.ποδια θα βρέχει πιο συχνά 

Αν και εδώ δε κάνει πολύ χειμώνα πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

Πέρσι ελάχιστες βροχές είδαμε φέτος που θα παίρνω σχολείο το μικρό με τα.ποδια θα βρέχει πιο συχνά 

Αν και εδώ δε κάνει πολύ χειμώνα πια

Σε εμάς χιόνιζε  μέχρι Απρίλιο χαχχα.. τρελό καιρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε χειμώνα απ' εδώ που είμαστε φαίνονται τα χιόνια στα λευκά Όρη που συνήθως κρατάνε μέχρι Μάιο ε φέτος ίσια ίσια έπιασαν οι κορυφές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κάθε χειμώνα απ' εδώ που είμαστε φαίνονται τα χιόνια στα λευκά Όρη που συνήθως κρατάνε μέχρι Μάιο ε φέτος ίσια ίσια έπιασαν οι κορυφές 

Φέτος εχπυν γίνει πολλά άσχημα:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια μου!!!!τι κάνετε; Καλέ που μένετε όλες και δεν είχατε βροχές Εδώ στα βόρεια όλο το καλοκαίρι έβρεχε!!εγώ πάντως προτιμώ το χειμώνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς μέσα..  Η μαμα (Εγώ χαχ) δε νιώθει καλά... 

Πότε δε θα πάψουν οι ζαλάδες ???

Κ έτσι ο μικρός έμεινε μέσα... βρέχει απλο σήμερα οπότε μεσαααα...

Έχασα κ τ αδιάβροχο  οπότε ούτε κάπου κοντά δ μπορώ να τον πάω 

 

 

Εσειιιις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Εμείς μέσα..  Η μαμα (Εγώ χαχ) δε νιώθει καλά... 

Πότε δε θα πάψουν οι ζαλάδες ???

Κ έτσι ο μικρός έμεινε μέσα... βρέχει απλο σήμερα οπότε μεσαααα...

Έχασα κ τ αδιάβροχο  οπότε ούτε κάπου κοντά δ μπορώ να τον πάω 

 

 

Εσειιιις;;

Εμείς πήγαμε μια βόλτα παραλία!!είσαι εγκυουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Εμείς πήγαμε μια βόλτα παραλία!!είσαι εγκυουλα;

Ναιιι.. Στο 2ο γιο ... 31 εβδ σιγά σιγά φτάνω.....

Εσύ σε τι φάση είσαι;;;;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο εμενα κορίτσια! Εγω παλεύω τα βραδια να κοιμηθώ.. κ μου το έλεγαν «τον τελευταιο μηνα θα μενεις ξύπνια» κ ελεγα αντε καλε υπερβολές! Κ ομως.. κατι που δεν βολεύομαι με την κοιλάρα..κάτι που με εχει αγχώσει το θεμα ισχιακο κ εγκάρσιο κ παμε για καισαρική..κάτι που φοβαμαι μην σπάσουν τα νερα νωρίς ή μήπως δεν πάει κάτι καλά γιατι τελευταία φορα μου ειπε ο γιατρός πως ο πλακούντας εχει φτάσει ηδη επίπεδο 3... κάτι όλα μαζί.. πάει ο υπνος... 

καταφερνω κ κοιμαμαι 2-3 ωρες το βραδυ κ κανα 2 ωρες αν ειμαι τυχερή μεσα στην ημέρα..

ουφ αυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου χαλαρωσε μη σκεφτεσαι τιποτα και ολα καλα θα πανε 

προσπαθα να βεις  τη θεση που σε βολευει και κοιμησου πριν ερθει το πεμπε γιατι μετα τελος

και εγω χτες δεν κοιμηθηκα καλα μια το αγχος μου τωρα τι γινεται με την ωορρηξια μου μια ο μικρος με ξυπνουσε δεν μπορεσα ουτε εγω και τωρα εχω πονοκεφαλο

ο αντρας μου δε μια χαρα κοιμαται απο διπλα πως τα καταφερνουν απορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw Χαχα κ ο δικός μου ετσι, οσο ειμαστε ξύπνιοι βεβαια κ κανω κανα ωχ εγω ο κακομοίρης ρωτάει αγωνιεί τι εγινε αγχώνεται σου λεει μηπως γεννάμε τωρα!!! Αλλα με το που πεσει στο κρεβάτι..παααααει.. βόμβες να σκάνε δεν... Ε ενταξει δεν πειραζει ας ειναι κ κάποιος ψύχραιμος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψυχραιμος ειναι στα δικα μου θεματα για να δεις πως αγχωενεται για ναδει τι θα κανει με τη μονωση του σπιιτιου χιχι

τεσπα εγω φανντασου πριν γεννησω ημουν στο μπαλκονθ ζοριζομουν με συσπασεις και αυτος κοιμοταν στο καναπε ουτε καν το καταλαβε και ειχαμε παει και σε τακογρφαο πριν

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Ναιιι.. Στο 2ο γιο ... 31 εβδ σιγά σιγά φτάνω.....

Εσύ σε τι φάση είσαι;;;;??

Με το καλό να πάνε όλα τέλεια!!!!!Εγώ είμαι στην φάση των προσπαθειών για το πρώτο!!έχει περάσει ένας χρόνος και ακόμα τίποτα!!Έχω κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις εγώ οι οποίες ήταν καλές!Και μετά το Σεπτέμβριο θα πάμε για τα υπόλοιπα να το ψάξουμε λίγο παραπάνω!! Βέβαια με το τότε ελπίζω γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

Καλημερα κ απο εμενα κορίτσια! Εγω παλεύω τα βραδια να κοιμηθώ.. κ μου το έλεγαν «τον τελευταιο μηνα θα μενεις ξύπνια» κ ελεγα αντε καλε υπερβολές! Κ ομως.. κατι που δεν βολεύομαι με την κοιλάρα..κάτι που με εχει αγχώσει το θεμα ισχιακο κ εγκάρσιο κ παμε για καισαρική..κάτι που φοβαμαι μην σπάσουν τα νερα νωρίς ή μήπως δεν πάει κάτι καλά γιατι τελευταία φορα μου ειπε ο γιατρός πως ο πλακούντας εχει φτάσει ηδη επίπεδο 3... κάτι όλα μαζί.. πάει ο υπνος... 

καταφερνω κ κοιμαμαι 2-3 ωρες το βραδυ κ κανα 2 ωρες αν ειμαι τυχερή μεσα στην ημέρα..

ουφ αυτα! 

Με το καλό!!Να σκέφτεσαι σε λίγο θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά και όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...