Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ειναι αχνο θετικο;


Dessie

Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ...προσπαθούμε εδω και 3 μηνες Για μωρακι με το συντροφο μου.. εκανα ενα τεστ σημερα το απογευμα γιατι δε μπορουσα να περιμενω φυσικα γιατι ποναω περιεργα Αριστερά στην ωοθηκη και στη μέση εδω και 2 μερες.. σα παραθετω τη φωτο με το τεστ...πειτε μου μονο εγω το βλεπω αχνο θετικο; ??? υ.γ. περιμενω περιοδο σε 2 μερες κανονικα. Εχω σταθερο κυκλο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσι μου δεν μπορω να δω τη φωτογραφια και δεν ειμαι σιγουρη επειδη εισαι καινουργια αν μπορεις να βαλεις φωτογραφια 

αν το βλεπεις θετικο αχνο τοτε θα εισαι περιμενε να εχεις καθυστερηση και παρε αλλο ενα η πηγαινε για χοριακη

ισως το ψηφιακο σε βοηθησει μονο τωρα που δεν ειναι αχνο ειναι με λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ!! Έκανα κ τώρα το πρωί ένα αλλά βγήκε πιο αχνό από το χθεσινό..θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα αν είναι..θα τρελαθώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι βασικα πολυ νωρις οποτε αν δεν κανεις τα ψηφιακα καλυτερα ναμη κανεις ειναι πολυ νωρις ακομα και χωρις καθυστερηση ολα αυτα μπερδευοτν συνηθως δεν υπαρχουν συπτωματα εγκυμοσυνης πριν τη καθυσερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dessie είπε:

Κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ...προσπαθούμε εδω και 3 μηνες Για μωρακι με το συντροφο μου.. εκανα ενα τεστ σημερα το απογευμα γιατι δε μπορουσα να περιμενω φυσικα γιατι ποναω περιεργα Αριστερά στην ωοθηκη και στη μέση εδω και 2 μερες.. σα παραθετω τη φωτο με το τεστ...πειτε μου μονο εγω το βλεπω αχνο θετικο; ??? υ.γ. περιμενω περιοδο σε 2 μερες κανονικα. Εχω σταθερο κυκλο.

 

 

Κοριτσι μου συγχαρητήρια είσαι έγκυος με το καλό το μωράκι σου! Τη Δευτέρα βουρ για χοριακη σου εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως το αχνό σημαίνει και θετικο :) περιμενε ομως την πρωτη ημερα καθυστέρησης και μετα θα σου συνιστούσα και εγω να πας για χοριακη για να μην εχεις αμφιβολίες :) Καλή επιτυχία σου εύχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου, αν υπαρχει δευτερη γραμμη οσο αχνη και να ειναι εξακολουθει να ειναι θετικο. Αν ομως η γραμμη εμφανιζεται μετα απο ωρα μπορει να ειναι λαθος. Το πρωτο μου θετικο το ειδα 7 μερες περιπου πριν την περιοδο οποτε οντως υπηρχε πολυ αχνη γραμμη η οποια ομως την επομενη μερα ηταν πιο εντονη στο επομενο τεστ. Οπως και να χει κανε ξανα σε 2 μερες ενα τεστακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοπελα μου, αν υπαρχει δευτερη γραμμη οσο αχνη και να ειναι εξακολουθει να ειναι θετικο. Αν ομως η γραμμη εμφανιζεται μετα απο ωρα μπορει να ειναι λαθος. Το πρωτο μου θετικο το ειδα 7 μερες περιπου πριν την περιοδο οποτε οντως υπηρχε πολυ αχνη γραμμη η οποια ομως την επομενη μερα ηταν πιο εντονη στο επομενο τεστ. Οπως και να χει κανε ξανα σε 2 μερες ενα τεστακι.

Εγώ θα επιμένω αν η γραμμή είναι άχνη και δε θες να πας για χοριακη και έχεις  σκοπό να κ δις άλλο τεστ πάρε ψηφιακό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ο μόνος λόγος που δεν θα έκανα ψηφιακό όταν θα ξανά τύχει είναι από προκατάληψη επειδή το πρώτο το έκανα με κανονικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά ψηφιακό δε βρήκα με τίποτα..έχω ένα ακόμα θα το κάνω τη δευτέρα και βλέπουμε.....σας ευχαριστώ πολύ μακάρι να είμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dessie είπε:

Κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ...προσπαθούμε εδω και 3 μηνες Για μωρακι με το συντροφο μου.. εκανα ενα τεστ σημερα το απογευμα γιατι δε μπορουσα να περιμενω φυσικα γιατι ποναω περιεργα Αριστερά στην ωοθηκη και στη μέση εδω και 2 μερες.. σα παραθετω τη φωτο με το τεστ...πειτε μου μονο εγω το βλεπω αχνο θετικο; ??? υ.γ. περιμενω περιοδο σε 2 μερες κανονικα. Εχω σταθερο κυκλο.

 

 

Καλησπερα!!! Επειδη ειμαι παθουσα(και μες στην τρελη χαρα)... αχνο θετικο εισαι σιγουρα εγκυος!!! Απλα εγω θα σου προτεινα να περιμενεις λιγες μερες και να κανεις β χοριακη απευθειας. Βεβαια το καλυτερο ειναι να επικοινωνησεις με τον γιατρο σου και θα σε καθοδηγησει!! Κι εγω το αντιληφθηκα πριν την καθυστερηση και με ειχε βαλει να κανω 2 χοριακες. Τωρα την Πεμπτη θα τον επισκεφτω μετα απο δικη μου πιεση γιατι θεωρει πως ειναι αρκετα νωρις για εξεταση και δεν θα φανει τιποτ'αλλο εκτος απο το αν ειναι ενδομητρια. Ειμαι σιγουρη πως δεν κρατιεσαι αλλα θελει υπομονη... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Dessie είπε:

Παιδιά ψηφιακό δε βρήκα με τίποτα..έχω ένα ακόμα θα το κάνω τη δευτέρα και βλέπουμε.....σας ευχαριστώ πολύ μακάρι να είμαι!!

Δεν πειράζει κοπέλα μου 

Κάνε υπομονή ως αύριο και θα δείξει αφού έχεις και σταθερό κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι καλά αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου.. αν κ μάλλον έτσι όπως μας τα λές είσαι σιγουρααα εγκυούλα!!!!! περιμένουμε νέα σουυυ!!!

κορίτσια επειδή τελευταία μπήκα στη διαδικασία να ενημερώνομαι σχετικά.. θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με τις τιμές μιας χοριακής εξέτασης.. πώς πάνε? πότε είναι καλή πότε όχι.. ξεκινάει από το μηδέν και ανεβαίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Treloula είπε:

Καλησπερα!!! Επειδη ειμαι παθουσα(και μες στην τρελη χαρα)... αχνο θετικο εισαι σιγουρα εγκυος!!! Απλα εγω θα σου προτεινα να περιμενεις λιγες μερες και να κανεις β χοριακη απευθειας. Βεβαια το καλυτερο ειναι να επικοινωνησεις με τον γιατρο σου και θα σε καθοδηγησει!! Κι εγω το αντιληφθηκα πριν την καθυστερηση και με ειχε βαλει να κανω 2 χοριακες. Τωρα την Πεμπτη θα τον επισκεφτω μετα απο δικη μου πιεση γιατι θεωρει πως ειναι αρκετα νωρις για εξεταση και δεν θα φανει τιποτ'αλλο εκτος απο το αν ειναι ενδομητρια. Ειμαι σιγουρη πως δεν κρατιεσαι αλλα θελει υπομονη... ????

στις On 11/8/2018 at 3:43 ΠΜ, ο/η Dessie είπε:

Κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ...προσπαθούμε εδω και 3 μηνες Για μωρακι με το συντροφο μου.. εκανα ενα τεστ σημερα το απογευμα γιατι δε μπορουσα να περιμενω φυσικα γιατι ποναω περιεργα Αριστερά στην ωοθηκη και στη μέση εδω και 2 μερες.. σα παραθετω τη φωτο με το τεστ...πειτε μου μονο εγω το βλεπω αχνο θετικο; ??? υ.γ. περιμενω περιοδο σε 2 μερες κανονικα. Εχω σταθερο κυκλο.

 Μακαρι..μακαρι κοριτσια.. τη δευτερα θα ξερουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχως μολις μου ηρθε περιοδος.......τον επομενο μηνα Λοιπον...ευχομαι σε ολες οσες περιμενετε μωράκι με το καλο και σε μας που το θέλουμε να ερθει σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε πειράζει το σπορακι θα σου έρθει αυτό τον μήνα θα σου το στειλεθ η Παναγία μεγάλη η χάρη της..εγώ είμαι στην αναμονή ακόμη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και του χρόνου να χαιρόμαστε τους εορτάζοντες... Ξεκούραση σήμερα από τη δουλειά.. κ παράλληλα αναμονή . 2 μέρες πριν την καθυστέρηση.. loading.. χαχααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 15/8/2018 at 9:22 ΠΜ, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια και του χρόνου να χαιρόμαστε τους εορτάζοντες... Ξεκούραση σήμερα από τη δουλειά.. κ παράλληλα αναμονή . 2 μέρες πριν την καθυστέρηση.. loading.. χαχααα..

Τελικά lactaki?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/8/2018 at 3:43 ΠΜ, ο/η Dessie είπε:

Κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ...προσπαθούμε εδω και 3 μηνες Για μωρακι με το συντροφο μου.. εκανα ενα τεστ σημερα το απογευμα γιατι δε μπορουσα να περιμενω φυσικα γιατι ποναω περιεργα Αριστερά στην ωοθηκη και στη μέση εδω και 2 μερες.. σα παραθετω τη φωτο με το τεστ...πειτε μου μονο εγω το βλεπω αχνο θετικο; ??? υ.γ. περιμενω περιοδο σε 2 μερες κανονικα. Εχω σταθερο κυκλο.

 

 

Το τέστ είναι μαλλον θετικό!! Εγώ ξέρω.οποιδ'ηποτε ε'ιδους γραμμούλα έστω και πολύ αχνή είναι θετικό! Και σε μένα πολύ αχνή ήταν σε σημείο που απλά θα μπορούσα να το πάρω για αρνητικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...