Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με 2 αρνητικα τεστ μπορεί και να είμαι έγκυος?


Sugarbaby

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι νέο μέλος και θα χαρώ πολύ να με εντάξετε. Στο θέμα μας όμως! Καθημερινή έχω όλα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης αλλά έκανα 2 τεστ σπίτι μου και αρνητικά! Δεν μπορεί λέω μέσα μου να είμαι τόσο τρελή τι να πω. Δεν έχει καμία σας τέτοια εμπειρία και να ήταν όντως έγκυος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @Sugarbaby!! Επίσης δε μας λες τι συμπτώματα έχεις. Γενικά τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης εμφανίζονται αρκετά αργότερα αφού μάθεις ότι είσαι έγκυος. Εκτός αν έχεις ήδη 15 μέρες καθυστέρηση. Εύχομαι ολόψυχα να είσαι εαν το θέλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα θα συμφωνησω με τα κορισια για πες μας αν εχεις καθυστερηση και θα σου πουμε εμεις οτι ξερουμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα ! Εύχομαι να είσαι έγκυος αλλα μερικές φορές δεν είναι έτσι .. είχα και εγώ συμπτώματα όπως υπνηλία ζαλάδες κούραση κ.τ.λ η μάλλον νόμιζα ότι τα είχα από την επιθυμία μου να αποκτήσω μωράκι το μυαλό παίζει άσχημα παιχνίδια έκανα τεστ αρνητικά αλλά έλεγα λάθος είναι τσουπ ήρθε η κόκκινη κυρία χαχαχαχα.. σου εύχομαι να είναι λάθος τα τεστ και να είσαι εγκύουλα μέσα από τη καρδιά μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα είναι πιθανά κορίτσι μου!!Αν έχεις αμφιβολία κάνε μια χωριακη να είσαι σίγουρη για το αποτέλεσμα με τα τεστ ποτέ δεν μπορεί να είσαι σίγουρη!! Ειδικά αν δεν ξέρεις την ημέρα σύλληψης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xr.  πραγματικά τι παιχνίδια παίζει το μυαλό! Εγώ είμαι πολύ πολύ νέα στη φάση των προσπαθειών... Τον 1ο μήνα νόμιζα ότι εχω όλααα τα συμπτώματα... τρελή λίγο χαχα... αλλά είναι απ την επιθυμία μας, οπως το ειπες. Έτσι είπα να χαλαρώσω και να μην κάνω σαν τρελή κάθε μήνα. Cool κι άμα έρθει κάποια καθυστέρηση,τότε θα αρχίσω να το σκέφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια, και εγω τα ιδια καθε μήνα ολο κατι παρατηρούσα και ελεγα ναι μπορει να ειμαι περασα απο ανακατωσουρες, πρησμενο στηθος,  εντονες φλεβες στο στηθος, υπνηλια, δέκατα αλλα τελικα καταλαβα πως ολα αυτα τα εχω πριν να ερθει η κοκκινη κυρία, πραγματικα ομως οταν τελικα θα ειμαι τι θα εχω? Μονο η καθυστερηση περιοδου ειναι καθαρό σημαδι για αυτο αν εχεις καθυστερηση @Sugarbaby τοτε ναι μπορει να εισαι!! Καλη επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοριτσακι μου δε χρειαζεται απο το πρωτο μηνα ειδικα να αγχωνομαστε εκτος απο ολες τις προδιαγραφες χρειαζεται και λιγξ τυχη οποτε ηρεμια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια τι μου κάνετε. Λοιπόν δεν ξέρω τίποτα αυτήν την φορά δυστυχώς δεν κράτησα μέρες τίποτα υπολογίζω απλά ότι είχα περίοδο 15 του προηγούμενου μήνα να αυτό. Λοιπόν συμπτώματα έχω τραβήγματα βάρος στην μήτρα τσιμπήματα και σούβλες. Στήθος βαρύ πολύ και γενικά τα συμπτώματα σαν θα μου έρθει περίοδος αλλά δεν έρχεται έχει 5 μέρες άμα ήταν λέω θα ερχόταν. Τι να πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@xr.  πραγματικά τι παιχνίδια παίζει το μυαλό! Εγώ είμαι πολύ πολύ νέα στη φάση των προσπαθειών... Τον 1ο μήνα νόμιζα ότι εχω όλααα τα συμπτώματα... τρελή λίγο χαχα... αλλά είναι απ την επιθυμία μας, οπως το ειπες. Έτσι είπα να χαλαρώσω και να μην κάνω σαν τρελή κάθε μήνα. Cool κι άμα έρθει κάποια καθυστέρηση,τότε θα αρχίσω να το σκέφτομαι.

νεα ειμαι και εγω ! στην ιδια φαση με εσενα ειμαι προσπαθω εδω και ενα χρονο αλλα ακομα τπτ ! το εχω περασει γιαυτοι σου ειπα ! καταφαντασιαν ασθενης ενα πραγμα απο την επιθυμια μου να γινω μανουλα ! προσπαθω ακομα και τωρα να ξεχνιεμαι και να απασχολω το ατιμο το μυαλο μου με αλλα πραγματα αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα !! ελπιζω να χαλαρωσεις και να σου ερθει το σπορακι σας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xr. σε διαβαζα σε ενα αλλο θεμα που φαινοσουν πολυ πολυ αγχωμενη! Αχ θα σε μαλωσω. Εδω δυναμικα ολες μαζι μια παρεα. Ελπιζω να εχεις χαλαρωσει ενα κλικ εδω που μιλαμε. Εμενα με βοηθαει πολυ το φορουμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sugarbaby είπε:

Αχ κορίτσια τι μου κάνετε. Λοιπόν δεν ξέρω τίποτα αυτήν την φορά δυστυχώς δεν κράτησα μέρες τίποτα υπολογίζω απλά ότι είχα περίοδο 15 του προηγούμενου μήνα να αυτό. Λοιπόν συμπτώματα έχω τραβήγματα βάρος στην μήτρα τσιμπήματα και σούβλες. Στήθος βαρύ πολύ και γενικά τα συμπτώματα σαν θα μου έρθει περίοδος αλλά δεν έρχεται έχει 5 μέρες άμα ήταν λέω θα ερχόταν. Τι να πω. 

εσυ μπορεις να κανεις ενα τεστ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Αν έχεις καθυστέρηση καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακη...μέτρα τις μέρες σου και πάνω κάτω θα καταλάβεις τι κύκλο έχεις ...μακάρι να είναι αυτός ο τυχερός μήνας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...