Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικά Υγρά


Αγάπη99

Recommended Posts

Ήθελα να σας ρωτήσω... Αυτόν τον μήνα παρατήρησα διαφορά στις κολπικόλες εκρίσεις μετά την περίοδο... Αφού μου τελείωσε η περίοδος είχα τα φυσιολογικά υγρά μετά το τέλος της αλλά 4 μέρες μετά το τέλος της περιόδου και την δεύτερη μέρα των γονιμων ημερών μου  είχα πολλά υγρά λευκά και παχύρευστα (να σημειώσω ότι εκείνη την μέρα είχα και ελεύθερη επαφή με τον σύντροφο μου). Μετά τα υγρά αντί να γίνουν πιο διάφανα και υγροποιημενα σαν το ασπράδι του αβγού ξεκίνησαν να γίνονται λιγότερα σαν το τέλος της ωορηξιας... Αλλα τρεις μέρες μετά από αυτά τα υγρά είχα κανονικά τους πόνους της ωορηξιας... Αλλα ήταν πιο έντονοι αυτήν την φορά... Μήπως έχει συμβεί και σε κάποια άλλη αυτό;;...πρεπει να ανησυχησω για κάτι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/8/2018 at 1:54 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας φυσιολογικά μου ακούγονται!!!!

Απλά μου έκανε εντύπωση που δεν είχα ημέρα ωορρηξιας με υγρά πολλά... Γιατί έως τώρα πάντα είχα πολλά υγρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου με τα υγρά δεν βγάζεις άκρη!!Εμένα αυτό που είπε η γυναικολόγος μου μπορεί να έχεις ωορρηξία κει να μην έχεις και καθόλου!μπορεί και το αντίθετο!!!Κάθε μήνας είναι διαφορετικός!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/8/2018 at 8:07 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Κορίτσι μου με τα υγρά δεν βγάζεις άκρη!!Εμένα αυτό που είπε η γυναικολόγος μου μπορεί να έχεις ωορρηξία κει να μην έχεις και καθόλου!μπορεί και το αντίθετο!!!Κάθε μήνας είναι διαφορετικός!!!!?

Κατάλαβα... Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...