Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπεραα κοριτσια, ειμαι προς αναζητηση και ηθελα να ρωτησω οσες μανουλες εχουν μαρσιπο να με βοηθησουν αν οντως ειναι χρησιμοςς;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα μαρσιπο γτ στο παλιο το σπιτι δεν ειχαμε ασανσερ κ δεν μπορουσα να κατεβασω το καροτσι. Οσο ειναι μικρουλι ειναι μια χαρα! Το εχεις πανω σου σε μυριζει, σε ακουει κ κοιμαται ευκολα γτ νανουριζεται κ με τον βηματισμο σου. Μεγαλωνοντας παντως δεν το αντεχα... Ευτυχως μετακομισαμε κ την εχω στο καροτσι τωρα. Για τους πρωτους 6-7 μηνες ειναι τελεια αισθηση παντως! Να σου ζησει κ να ευχαριστηθειτε τις βολτες σας!

Kαλημέρα! κ μένα με ενδιαφέρει το θέμα του μάρσιπου, αν κάνεις τις δουλειές σου άνετα ή στο σούπερ μαρκετ, σας βόλεψε;; κ τι τύπο είχατε; υπάρχουν πάρα πολλοί. Λίγο που έχω κοιτάξει για ring sling σκέφτομαι.

στις πριν 10 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Εγω ειχα μαρσιπο γτ στο παλιο το σπιτι δεν ειχαμε ασανσερ κ δεν μπορουσα να κατεβασω το καροτσι. Οσο ειναι μικρουλι ειναι μια χαρα! Το εχεις πανω σου σε μυριζει, σε ακουει κ κοιμαται ευκολα γτ νανουριζεται κ με τον βηματισμο σου. Μεγαλωνοντας παντως δεν το αντεχα... Ευτυχως μετακομισαμε κ την εχω στο καροτσι τωρα. Για τους πρωτους 6-7 μηνες ειναι τελεια αισθηση παντως! Να σου ζησει κ να ευχαριστηθειτε τις βολτες σας!

Ευχαριστωω πολυυ!! Σκεφτομαι να μην παρω καροτσι εχω ηδη το κλασικο απο το πρωτο μου παιδι οπιτε υεωρω να παρω ενα 3σε 1 περιττο, για αυτο σκεφτομουν για μαρσιπο

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Kαλημέρα! κ μένα με ενδιαφέρει το θέμα του μάρσιπου, αν κάνεις τις δουλειές σου άνετα ή στο σούπερ μαρκετ, σας βόλεψε;; κ τι τύπο είχατε; υπάρχουν πάρα πολλοί. Λίγο που έχω κοιτάξει για ring sling σκέφτομαι.

Αχ δεν ξερω τι ειναι το καθενα και σε τι χρησιμευει 

Εμεις ειχαμε mai tai, αλλα για βρεφακι βολευει περισσοτερο το ring sling.

@Ονουςμαςειναιαληταριο μπες στο babywearing.gr ειναι οι πλεον εδικοι! Εμεις απο εκει τον παραγγειλαμε κ μείναμε πολυ ικανοποιημενοι απ την εξυπηρετηση! Αν μενεις Αθηνα, μπορείς να πας κι απο κοντα να στα εξηγησουν ολα! Πλεονεκτηματα μειονεκτηματα δεσιματα τα παντα! Ριξε μια ματια κ αν εχεις απορια κ μπορουμε να βοηθήσουμε, μας λες!

• Like 1

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εμεις ειχαμε mai tai, αλλα για βρεφακι βολευει περισσοτερο το ring sling.

@Ονουςμαςειναιαληταριο μπες στο babywearing.gr ειναι οι πλεον εδικοι! Εμεις απο εκει τον παραγγειλαμε κ μείναμε πολυ ικανοποιημενοι απ την εξυπηρετηση! Αν μενεις Αθηνα, μπορείς να πας κι απο κοντα να στα εξηγησουν ολα! Πλεονεκτηματα μειονεκτηματα δεσιματα τα παντα! Ριξε μια ματια κ αν εχεις απορια κ μπορουμε να βοηθήσουμε, μας λες!

Σε ευχαριστω πολυυ!!θα το κοιταξωω

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Εγώ μέλι πήρα τ πιο φθηνό κ βρήκα την υγειά μου πραγματικά. Κ πήρα ξεχωριστά τα άλλα.  Κοιτάξτε εγώ δεν είμαι τσιγκουνα καθόλου. Κοιτάω όμως πολύ την βολεψη μου. Ειδικά επειδή είμαι της βόλτας κ το μωρό τ έβγαλα αμέσως έξω στις 40 μέρες. Πήρα perego που ειναι όντως καλό. Αλλά ελαφρύ ρε φίλε. Μόνο του πάει. 
    • Εγώ πήρα ένα perego προσφορά 150. Δεν έχει τίποτα έξτρα έτσι σκέτο. Αλλά..... Κορίτσια ελαφρύ.. Κλείνει τακ τουκ πλενεται εύκολα και πορτ μπαγαζ μια χαρά. Κ ανθεκτικό. Θ τ έχω κ τώρα. Υπέροχο... Όποιος το οδήγησε... Είχε Ν λέει πόσο ελαφρύ.  Η φίλη μου πήρε το ακριβό με 650 γτ είχε κ το κάθισμα αυτοκινήτου κ ήταν τόσο βαρύ κ δύσκολο που τελικά έμεινε πατάρι και πήρε ένα μικρό άλλο 
    • Πήρα καρότσι 3 σε 1 και όντως χρησιμοποίησα όλους τους τρόπους του.. Το μόνο παράπονο.. Ηταν καρότσι των 400 ευρώ.. Καλο και γερό.. Αλλα πολύ βαρύ όταν χρειάστηκε να το σηκώσω κάποιες φορές και ειχε λίγο δύσκολο κλείσιμο. Δηλαδή δεν ήθελε κόπο, αλλα τρόπο, αλλά εγώ δεν τον βρήκα ποτέ! Ο άντρας μου πάλι, το κλείνει σε ένα δευτερόλεπτο.. Οποτε θα έλεγα ότι ναι, καναμε καλή αγορά, δεν το μετανιωσα 
    • Για πες μας τη γνώμη σου για τα καροτσια... τιειχεσ Πάρει;τι σε βόλεψε; Τι ήθελες να εχει που δε το ειχε.. τι σε δυσκόλεψε;;
    • Κορίτσια εσείς που είναι το πρώτο σας και δεν έχετε καρότσι κλπ να πάρετε αν βρείτε καμία καλή προσφορά.. Εγω παλι που έχω τα βασικά, γιατι τα είχα πάρει ουδέτερα 😉 έχω μπει ήδη στον πειρασμό να πάρω κάνα ρουχαλάκι.. Του πήρα βασικά ένα ζιπουνακι που λέει "Lil mister" και κατι αντίστοιχο για την κόρη μου "big sister to a little mister" ❤️💙 δεν παίρνω κάτι αλλο όμως.. Εχουμε καιρό.. 
  • Νέες συζητήσεις