Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος τράχηλος!


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Κατάλαβα άρα το θέμα όλο είναι να γίνει διαστολή! 

Με τα τεστακια δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου δείξει όχι! Αρκεί να χρησιμοποιείς σωστά ε! Να μην εχεις πιει και υγρά πολλά πριν και να έχεις πάει τουαλέτα! 

καλα τα κανω τα τεστακια θα κατουρηθω πανω μου στο τελοος ομως χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 210
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλα τα κανω τα τεστακια θα κατουρηθω πανω μου στο τελοος ομως χιχι

Χαχα κρατήσου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρνητικο και σημερα και ημουν σιγουρη σημερα αν και 12η μερα ακομα γιατι νιωθω διαφορα συπτωματα και λεω να δεις που θα ειναι σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η egw είπε:

τα υγρα δεν ειναι μερος ωορρηξιας; 

Τα υγρα είναι  μέρος τις ωορριξιας αλλά εγώ είχα υγρά και κάνα δυο μέρες πριν την ωορριξια αλλά και μια με δύο μετά! Ίσως είναι αύριο το θετικό τεστακι εσύ καλό είναι βέβαια να έχεις επαφές μέρα παρά μέρα μέχρι να δεις το θετικό μη περιμένεις εκείνη τη μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα υποτιθεται τα πηρα για να αποφυγω αυτο το μερα παρα μερα οκ θα κανω οταν γουσταρω κατι με τον αντρα μου αλλα το μερα παρα μερα μας εχει σκοτωσει δεν θελω να το κανω μονο γιαυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

μα υποτιθεται τα πηρα για να αποφυγω αυτο το μερα παρα μερα οκ θα κανω οταν γουσταρω κατι με τον αντρα μου αλλα το μερα παρα μερα μας εχει σκοτωσει δεν θελω να το κανω μονο γιαυτο

Ναι κορίτσι μου το ξέρω είναι πολύ σπαστικό να το κάνεις απλά γι αυτό το λόγο η μία μέρα που ο ένας από τους δύο δεν έχει ωραιξη αλλά αυτή είναι η πιο σωστή συνταγή δε ξέρω αν το έχω ξανά πει το μήνα που έμεινα έγκυος εγώ χρησημοποιουσα τα τεστακια από το τέλος τις περιόδου μέχρι να δω θετικό! Αλλά προσπαθούσα να έχουμε μέρα παρά μέρα επαφές το ξέρεις ότι είχαμε επαφή 12η μέρα με αρνητικό τεστ 13 μέρα δεν κάναμε τίποτα με αρνητικό τεστ 14 μέρα θετικό τεστ και δεν κάναμε τίποτα!! Στο σπίτι έγινε το έλα να δεις που δεν είχαμε επαφή τη. Μέρα που είχα θετικό και όμως το σπερματακι ήταν εκεί έζησε και τώρα είναι σπορι στην κοιλιά μου! Αν περίμενα να έχω επαφή τη. Μέρα του θετικού αυτή τη στιγμή ίσως να μην ειμουν έγκυος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι συμφωνω γιαυτο που λες καμια φορα ειναι και πως επιβιωνει το σπερμα απλα κοιτα πχ χτες μιλαμε σερνομουν και ο μικρος μεχρι τις εντεκα ηταν ξυπνιος και μετα ηθελα να κανω και δουλειες οποτε δεν επαιζε να γινει κατι αν ομως ηταν η μερα ισως να γινοταν 

σημερα πχ που ειναι αρνητικο μπορει να εχουμε ορεξη και να κανουμε  αλλα συνηθως η ορεξη ειναι μεσα στ σκ τις καθημερινες μας κουραζει με το προγραμμα μας 

εντωμεταξυ επειδη εννοειται οτι μεσα στα τσισα θα τρεξει σπερμα αν γινει κατι αυτο επηρεαζει το αποτελεσμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

ναι συμφωνω γιαυτο που λες καμια φορα ειναι και πως επιβιωνει το σπερμα απλα κοιτα πχ χτες μιλαμε σερνομουν και ο μικρος μεχρι τις εντεκα ηταν ξυπνιος και μετα ηθελα να κανω και δουλειες οποτε δεν επαιζε να γινει κατι αν ομως ηταν η μερα ισως να γινοταν 

σημερα πχ που ειναι αρνητικο μπορει να εχουμε ορεξη και να κανουμε  αλλα συνηθως η ορεξη ειναι μεσα στ σκ τις καθημερινες μας κουραζει με το προγραμμα μας 

εντωμεταξυ επειδη εννοειται οτι μεσα στα τσισα θα τρεξει σπερμα αν γινει κατι αυτο επηρεαζει το αποτελεσμα;

οχι το αποτελεσμα δεν επιρεαζετε! συνεχισε να κανεις τεστακια εσυ και λογικο με το παιδι και ολα μεσα στη μερα δεν ειναι και πολυ ευκολο απλα καλυτερα να ειναι και μια μερα πριν το θετικο το σπεερμα στο λεω γιατι το μηνα που εμεινα εγκυος θεωρουσα αιθανο να εχω μηνει αφου ειχαμε επαφη 2 μερες πριν το θετικο απιθανο κι ομως ηταν να γινει η συναντηση απλα προσπαθησε να εχετε οσες περισσοτερες μερες και να σου πω εγω δε πιστευω που λενε πως δεν κανει καθε μερα επαφη! γι αυτο οσες περισσοτερες τοσο το καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γιο με καθημερινη επαφη τον πιασαμε αλλα τοτε πιο σταθερος κυκλος και πιο λιγες μερες επισης πιο νεοι :)

αρα περιισοτερη ορεξη :) ναι εμεις θα κανουμε οποτε γουσταρουμε εννοειται αυτο:) αλλωστε εγω πιστευω ειναι και τυχη μπορει και το προηγουμενο μηνα να πετυχαμε τη μερα αλλα να μην ειχαμε τη τυχη γιαυτο δινουν και μηνες περιθωριο σου λενε οσο γκατεμης καποια στιγμη η τυχη θα πιασει χιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

το γιο με καθημερινη επαφη τον πιασαμε αλλα τοτε πιο σταθερος κυκλος και πιο λιγες μερες επισης πιο νεοι :)

αρα περιισοτερη ορεξη :) ναι εμεις θα κανουμε οποτε γουσταρουμε εννοειται αυτο:) αλλωστε εγω πιστευω ειναι και τυχη μπορει και το προηγουμενο μηνα να πετυχαμε τη μερα αλλα να μην ειχαμε τη τυχη γιαυτο δινουν και μηνες περιθωριο σου λενε οσο γκατεμης καποια στιγμη η τυχη θα πιασει χιχι 

αχαχχα ετσι ειναι τα ποσωστα επυτυχειας καθε μηνα ειναι ελαχιστα! καντε οπωτε σαας ερχετε ωραιξη και μια οταν θα εχεις θετικο οωρριξιας εχετε δεν εχετε ωραιξη και θα ερθει!!! ουτος η αλλος τρογωντας ερχετε η ωραιξη αχαχαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα θα το εκμεταλλευτω κιολας οταν θα ειναι η μερα θα του πω να παει να ξυριστει πρωτα αλλιως δεν εχει χιχι τσιμπαει πολυ

καποια στιγμη θα ερθει, με αγχωνει μονο το θεμα υγειας δηλαδη να ειμαι σε ολα καλα(ανεξαρτητως γονιμοτητας)  και το πεμπε θα ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

χαχα θα το εκμεταλλευτω κιολας οταν θα ειναι η μερα θα του πω να παει να ξυριστει πρωτα αλλιως δεν εχει χιχι τσιμπαει πολυ

καποια στιγμη θα ερθει, με αγχωνει μονο το θεμα υγειας δηλαδη να ειμαι σε ολα καλα(ανεξαρτητως γονιμοτητας)  και το πεμπε θα ερθει

σε ολα καλα θα εισαι γιατι οχι?/ εχεις κανει ενα παιδακι αυτο σημενει πως ολα ειμαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/8/2018 at 2:07 ΜΜ, ο/η mommy96 είπε:

Εδώ αφήνουν..  Είναι τελείως διαφορετικά....

Εγώ γέννησα με.προκληση .είχα ήδη διαστολή βέβαια 3..

Και δέχτηκα... 39.6 γέννησα 

Είχε κάνει κακα ο μικρός στη κοιλιά και ευτυχώς π δέχτηκα..  Αλλά είχα οοοολα  τα σημάδια πως ερχόταν έτσι κ αλλιώς η γεννά..  Όλες τις προδιαγραφές...

Πως κατάλαβες οτι έκανε κακά???? Εγω ειμαι 39 κ 2 και με προβληματισες.. πως θα το καταλάβω αν γίνει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Πως κατάλαβες οτι έκανε κακά???? Εγω ειμαι 39 κ 2 και με προβληματισες.. πως θα το καταλάβω αν γίνει????

Δε το κατάλαβα.. δε μπορείς να το καταλάβεις...

Όταν μου έσπασε ο γιατρός τα νερά μου τ είπε...

Απλά ήταν τύχη που δε έπαθε κατι τ μωρό μ. Να τα καταπιεί κτλ.

Μην αγχώνεσαι απλά άκου τ ένστικτο σου... με το καλό από μέρα σε μέρα εισα..(ώρα μην σ πω χιχι)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Δε το κατάλαβα.. δε μπορείς να το καταλάβεις...

Όταν μου έσπασε ο γιατρός τα νερά μου τ είπε...

Απλά ήταν τύχη που δε έπαθε κατι τ μωρό μ. Να τα καταπιεί κτλ.

Μην αγχώνεσαι απλά άκου τ ένστικτο σου... με το καλό από μέρα σε μέρα εισα..(ώρα μην σ πω χιχι)))

Ααα έτσι αν σπάσουν ναι λένε οτι βλέπεις μαζί με το αίμα και κατι πράσινο, αλλα νόμιζα το είχες καταλαβει χωρίς να το δεις αυτο!!!!! 

Μακαρι να γεννήσω απο ωρα σε ωρα....... δεν μπορω αλλο ζεστηηηη και ειμαι σαν φοράδα που χρειαζεται γερανό για να γυρνάει πλευρό το βράδυ!!!! Δεν πήρα πολλά κιλα αλλα επειδή ειμαι λεπτή και εχω μεγάλη κοιλιά ζορίζομαι απίστευτα ?????

αντε με το καλο σε οοοολες μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mama2015 είπε:

Ααα έτσι αν σπάσουν ναι λένε οτι βλέπεις μαζί με το αίμα και κατι πράσινο, αλλα νόμιζα το είχες καταλαβει χωρίς να το δεις αυτο!!!!! 

Μακαρι να γεννήσω απο ωρα σε ωρα....... δεν μπορω αλλο ζεστηηηη και ειμαι σαν φοράδα που χρειαζεται γερανό για να γυρνάει πλευρό το βράδυ!!!! Δεν πήρα πολλά κιλα αλλα επειδή ειμαι λεπτή και εχω μεγάλη κοιλιά ζορίζομαι απίστευτα ?????

αντε με το καλο σε οοοολες μας!!!!!!!!!

Με το καλό κοπέλα μου με ένα πόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Ααα έτσι αν σπάσουν ναι λένε οτι βλέπεις μαζί με το αίμα και κατι πράσινο, αλλα νόμιζα το είχες καταλαβει χωρίς να το δεις αυτο!!!!! 

Μακαρι να γεννήσω απο ωρα σε ωρα....... δεν μπορω αλλο ζεστηηηη και ειμαι σαν φοράδα που χρειαζεται γερανό για να γυρνάει πλευρό το βράδυ!!!! Δεν πήρα πολλά κιλα αλλα επειδή ειμαι λεπτή και εχω μεγάλη κοιλιά ζορίζομαι απίστευτα ?????

αντε με το καλο σε οοοολες μας!!!!!!!!!

Πόσα έχεις παρει;;; όλο.λεψ να ζυγιστω και όλο τ ξεχναω ....

Σε νιώθω τ πρωτο παιδί τ γέννησα 20.Ιουλίου χαχαχ ζεστηηηη...

 

Εγώ δε  τα ειδα.. με τέτοιο πόνο που μ.προκάλεσε αυτο δε είχα τ νου μου αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

σε ολα καλα θα εισαι γιατι οχι?/ εχεις κανει ενα παιδακι αυτο σημενει πως ολα ειμαι καλα!!

λοιπον κοιμηθηκε 1030 και μετα σημερα ξυπνησε εξι και αφου μας χαλασε ολους τον υπνο αυτος πηγε κρεβατι και μετα τις 8 ξανακοιμηθηκε και κοιμαται ακομη και φαντασου τι ωρα θα κοιμηθει το βραδυ;πως το κοβεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η egw είπε:

λοιπον κοιμηθηκε 1030 και μετα σημερα ξυπνησε εξι και αφου μας χαλασε ολους τον υπνο αυτος πηγε κρεβατι και μετα τις 8 ξανακοιμηθηκε και κοιμαται ακομη και φαντασου τι ωρα θα κοιμηθει το βραδυ;πως το κοβεις; 

Χαχα  ωραίος! Κοίτα ρε συ είναι στο πρόγραμμα όλα να φανταστώ δηλαδή πως δεν είχατε εχθές επαφή!? Τεστακι κάνε σήμερα να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ειχαμε μεχρι να ξεμπερδψω με το μικρο και να κανω ενα ντουζακι ο συζυγος κοιμοταν στο καναπε κανει δυσκολη δουλεια και ξυπναει νωρις

θα το κανω το μεσημερι το τεστακι αν και τωρα πσκ που ξερεις μπορει να βρουμε χρονο να κανουμε κατιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

οχι δεν ειχαμε μεχρι να ξεμπερδψω με το μικρο και να κανω ενα ντουζακι ο συζυγος κοιμοταν στο καναπε κανει δυσκολη δουλεια και ξυπναει νωρις

θα το κανω το μεσημερι το τεστακι αν και τωρα πσκ που ξερεις μπορει να βρουμε χρονο να κανουμε κατιχιχι

Αντε ναι είναι ευκερια γιατί πιστεύω π ς αυτές τις μέρες θα δεις και το θετικό οπότε εκμεταλλευτειτε κάθε ώρα κ στιγμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι για να δουμε εγω νομιζω κρυωσα σημερα με ποναει ο λαιμος μου νομιζω κουνιεται ολοκληρος και κανει κραχ και αντι σε γυναικολογους θα τρεχω σε ωτορινολαρυγγολογους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε σημερα θετικο να ρωτησω σε επιπεδη επιφανεια το βαζω μεχρι να βγει το αποτελεσμα καλα δεν κανω;

για να δουμε αν θα το πετυχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...