Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα περίεργα της εγκυμοσύνης...


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια είμαι νέα στη σελίδα και θα ήθελα να κάνω λίγες ερωτησουλες.

Είχε καμία σας διάρροια στην εγκυμοσύνη της είμαι 10 εβδομάδων και ότι τρώω πάω και το βγάζω άμεσος ( στην λεκάνη) δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ο γιατρό είπε είναι λογικό αλλά εγώ ταλαιπωρουμαι.

Επίσης κάθε λίγο κ λιγάκι πεινάω αν φάω καλώς αλλιώς υπάρχουν στηγμες η πιο πολλές δλδ που πάω να φάω και δεν θέλω τίποτα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα με ειχε πιάσει καποια στιγμή διάρροια στο 1ο τριμηνο της εγκυμοσύνης.

Εγω για μερικές μέρες προσεχα τη διατροφή μου με νερόβραστο ρυζι που του εβαζα λίγο λεμονι. Επίσης εβραζα δυόσμο κι έπινα το αψεφημα και σε 1-2 μερούλες ήμουν περδίκι!

Εύχομαι να περάσει γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνηθως τα περιεργα της εγκυμοσυνμης ειναι το πρωτο τρμηνο, διαρροια δεν θυμαμαι αν ειχα θυμαμαι ομως που πεινουσα αλλα δεν μπορουσα να βαλω τιποτα στο στομα

ειχαμε παει στο παρισι και απο κατω κατι μεξικανου κατι εψηναν και σε ολη την εγκυμοσυνη ειχα αυτη τη περιεργη αισθηση σαν καουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zafran είπε:

Κι εμένα με ειχε πιάσει καποια στιγμή διάρροια στο 1ο τριμηνο της εγκυμοσύνης.

Εγω για μερικές μέρες προσεχα τη διατροφή μου με νερόβραστο ρυζι που του εβαζα λίγο λεμονι. Επίσης εβραζα δυόσμο κι έπινα το αψεφημα και σε 1-2 μερούλες ήμουν περδίκι!

Εύχομαι να περάσει γρήγορα!

Και εγώ είμαι στο 1ο τρίμηνο δεν μπορώ να πω ότι ιδιαίτερα προσέχω τη διατροφή μου γιατί θέλω να φάω τα πάντα κορίτσια ... Μου κρατάει τώρα 14 μέρες αυτό μια είναι (συγνώμη κιόλας) σφηχτηκα μια νερουλά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

συνηθως τα περιεργα της εγκυμοσυνμης ειναι το πρωτο τρμηνο, διαρροια δεν θυμαμαι αν ειχα θυμαμαι ομως που πεινουσα αλλα δεν μπορουσα να βαλω τιποτα στο στομα

ειχαμε παει στο παρισι και απο κατω κατι μεξικανου κατι εψηναν και σε ολη την εγκυμοσυνη ειχα αυτη τη περιεργη αισθηση σαν καουρα

Αχ ναι και εγώ εκεί που θέλω να φάω τα πάντα , είναι στιγμές που δεν θέλω να βάζω μπουκιά στο στόμα μου ενώ γουργουριζει η κοιλιά μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μαριζακι είπε:

Πόσο καιρο αισθάνεσαι έτσι? Μήπως αρρώστησες? 

Σχεδόν 14 ημέρες... Ο γιατρός είπε είναι φυσιολογικό τώρα πόσο θα κρατήσει δεν ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γεωργία Πετρίδου είπε:

Και εγώ είμαι στο 1ο τρίμηνο δεν μπορώ να πω ότι ιδιαίτερα προσέχω τη διατροφή μου γιατί θέλω να φάω τα πάντα κορίτσια ... Μου κρατάει τώρα 14 μέρες αυτό μια είναι (συγνώμη κιόλας) σφηχτηκα μια νερουλά .

Θεωρώ πρεπει να προσέξεις για λιγες μέρες τη διατροφή σου κι εννοείτε να παρεις τη συμβουλή του γιατρού σου! 

Εύχομαι καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zafran είπε:

Θεωρώ πρεπει να προσέξεις για λιγες μέρες τη διατροφή σου κι εννοείτε να παρεις τη συμβουλή του γιατρού σου! 

Εύχομαι καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...