Μετάβαση σε περιεχόμενο

πανα


Recommended Posts

και ναιιιι  εγινα επισημα μελος σας, οποτε ακομα ενα θεματακι απο μενα:)

Λοιπον εχει να κανει με τα τσισα μας  , ο μικρος τα εκοψε περσι τον ιουλιο μονο την ημερα και τα πηγαινε πολύ καλα σπανια εβλεπες ακομη και σταγονα πανω του, μετα όμως το σεμπτεμβριο επρεπε για πρωτη φορα να δουλεψω για λιγο και εμενε στην πεθερα μου ε εκει ξεκινησε να τα κανει πανω του και πιστευω ηταν σαν αντιδραση, οποτε δεν προσπαθησα καν να κοψουμς το βραδυ

Ένα μηνα μετα που τελειωσα τη δουλεια και ειχα κατσει εγω στο σπιτι όλα καλα και όλα ωραια τα σταματησε και πηγαινε παλι την ημερα κανονικα , βαζαμε πανακι μεχρι το βραδυ και αυτό μεχρι τις αρχες ιουνιου

Μετα βγαλαμε λοιπον τη πανα και το βραδυ και ενώ για ένα μηνα πηγαιναμε τελεια ένα βραδυ πηγαμε σε ένα γαμο ηπιε μιση μπουκαλα νερο και φυσικα το βραδυ επεσε ξερος δεν πηγε τουαλετα πριν και τα εκανε πανω του

Εγω του ειπα βεβαι δεν πειραζει και όλα καλα και αυτά συμβαινουν και οκ

Από τοτε λοιπον  τα βραιδα μεσα στη βδομαδα πανε 3 καλα και 4 όχι, δεν θελω όμως να γυρισω στη πανα γιατι θα βολευτει βρε κοριτσια ,όταν του τη εβαζα το βραδυ φαινοτανε ειχε βολευτει γιατι μου ελεγε μαμα φοραω πανακι; Και αν ελεγα ναι τα αφηνε, εχω εφοπλιστεθ με υπομονη  και θεωρω οκ το βραδυ λογικο

Αυτό που μου κανει και ανησυχει είναι ότι ξεχνιεται να το πω το κανει επιτηδες δε ξερω αλλα αρκετες φορες λιγα τουυ φευγουν και τη μερα και μετα παει , είναι βεβαια πολύ λιγα δηλ ισια που σταζει αλλα αυτος ντε και καλα θελει να αλλαξει μετα και παντελονι και μπλουζα και εγω ρε βαρεθηκα να πλενω

Επισης επειδη η ξαδερφη του από τη μερια του αντρα μου είναι εννια και το βραδυ φορουσε πανα οσο και αν τους ελεγα να πανε στο γιατρο , το πηρανε τωρα και ανησυχω μηπως είναι κληρονομικο

Βεβαια αυτης καπου στα εξι χωρισαν οι γονεις της και αλλαξε η ζωη της ριζικα αλλα και παλι δεν νομιζω να είναι αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία για να σε βοηθήσω. Η πάνα είναι ένα θέμα που και εμένα με προβληματίζει - θα το ξεκινήσω με το καλό από την επόμενη άνοιξη και βλέπουμε πότε θα την κόψουμε. Όπως όλα τα πράγματα όμως έτσι και αυτό θέλει υπομονή. Ίσως αν του έλεγες ότι η μαμά και ο μπαμπάς δεν φοράνε πανα το βράδυ γιατί είναι ΜΕΓΑΛΟΙ και σηκώνονται και πάνε στην τουαλέτα, ίσως θέλοντας να ενταχθεί στον κόσμο των μεγάλων (σύνηθες για τα παιδιά) να σε φωνάζει την νύχτα και να τον πηγαίνεις στην τουαλέτα και σιγά σιγά πιστέυω θα το κόψει και αυτό και θα κοιμάται συνεχόμενα μέχρι το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορισι μου ευχαριστω για την απαντηση σου

αυτο το παιδι μαλλον τα κανει ολα ως δια μαγειας τη πρωινη πανα εννοω κατα τη διαρκεια της μερας τη εκοψε στα ξαφνικα απο τη μια μερα στην αλλη αλλα απο οτι καταλαβα απλα βαριεται να παει οταν του φευγουν προχθες του μιλησα σημερα πηγαμε πολυ καλα θα κανω υπομονη να δω και θα δω αν το συζητησω για το γιατρο 

το βραδυ δεν με νοιαζει τοσο αναμενω ατυχηματα αν και χθες και σημερα πηγε κανονικα

και το θηλασμο ως δια μαγειας μπηκε στη διαδικασια και στο κρεβατι να κοιμαται μονο του παλι τοο ιδιο

οποτε απλα θα ακολουθησω τος ρυθμους του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...