Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!! Ειμαι στη διαδικασια αγορας καροτσιου και εχουμε μπερδευτει δεν ξερουμε τι να επιλεξουμε.. αρχικα εχουμε αποφασισει οτι θελουμε 3 σε 1.. ποια θεωρειται οτι ειναι καλα καροτσια;; απο αυτα που ειδαμε ειμαστε αναμεσα στα καροτσια colleto και τα concord.. εχει καμμια καποια γνωμη για αυτα;; 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα με ικανοποιησε το graco evo trio  εξαιρετικο στο δρομο και πολυ ανθεκτικο και το peg perego book pop up που ειδα σε δικο μου ατομο εξισου ευχρηστο και πιο ποιοτικο η αληθεια.

καλησπερα απο τριλογια κι εγω πηρα το peg perego book 51s, δε ξερω να σου πω λεπτομερειες γιατι τωρα περιμενω να γεννησω και θα το χρησιμοποιησω, αλλα κι εγω το αγορασα γιατι μου ειχαν πει τα καλυτερα 2-3 φιλοι που το ειχαν και ειχα διαβασει και εξαιρετικες κριτικες. 

• Like 1

Aν η τσεπη σου σηκωνει concord θα δεις τι σημαινει καριτσι που δεν κολλαει πουθενα . Φυσικα γερο κ ασφάλες!

Κοριτσια τελικα το concord παρηγγειλα... τσιμπημενη αρκετα η τιμη του αλλα μου φανηκε πολυ ελαφρυ και ευχρηστο... πιστευω να αξιζει τα λεφτα του!!!

Σύστημα μεταφοράς 3 σε 1 Peg Perego Book plus 51s σε μπεζ-γκρι χρώμα σε άριστη κατάσταση. Είναι ιδανικό για μικρούς χώρους, μικρά Πορτ μπαγκαζ αυτοκινήτων και έχει μεγάλο αποθηκευτικό χώρο από κάτω.
Περιλαμβάνει: σκελετός Book 51s με ρόδες soft ride και δερμάτινη κεντρική λαβή/ κάθισμα καροτσιού αναστρέψιμο με κουκούλα με αντηλιακό φίλτρο, ποδοσακο και αδιάβροχο κάλυμμα/ πορτ-μπεμπε με κουκούλα με αντηλιακό φίλτρο και σκέπασμα μπροστινό, στρωματακι έξτρα και βάση peg perego/ κάθισμα αυτοκινήτου που εφαρμόζει στο καρότσι και βάση isofix peg perego.
Επιπλέον δίνονται κάλυμμα θέσης καροτσιού minene για επιπλέον άνεση, τσάντα αλλαξιερα στα χρώματα του καροτσιού και ποτηροθήκη peg perego.
Το σύστημα μεταφοράς αγοράστηκε τον Οκτώβριο του 2017.
Τιμή: 580 €

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα