Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους!! :)

Θέλω τη συμβουλή σας γιατι εγω ειμαι λίγο ασχετη😥

Ο κύκλος μου χαρακτηρίζεται αστατος καθώς φθάνω και σε 43 μέρες κύκλου τους τελευταιους 6 μήνες και τον περασμένο μήνα που μας περασε 32 μέρες. 

Τελευταια μέρα περιοδου μου ήταν στις 2 Ιουλίου και παρατήρησα λίγο αίμα την 10η και την 12η μέρα. Ας υποθέσουμε οτι ήταν η ωορηξία. Την 21 μέρα του κύκλου μου ειχα αρκετα υγρα και λίγο περισσοτερο αιμα απο τις αλλες δύο φορές που με ενα σκουπισμα ήμουν καθαρη και δεν εμφανίστηκε αιμα ξανα.

Εκανα και ΠΑΠ τεστ και ολα καλά και ορμονικές εξετασεις και ολα καλά. Ουτε πολυκυστικές εχω 😞😞 

Αναμένω και ανυπομονησία τα σχόλια σας 😙

Υγ.: Προσπαθούμε και για παιδακι με το σύζυγο

Ευχαριστώ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριστι μου τωρα σε ποια μερα εισαι; μηπως ηταν καποιο αιμα εμφυτευσης;

2 ιουλιου ειδια και εγω και μετα περιοδο χτες 28η μερα οποτε περιμενε μεχρι 1η αυγουστου και μετα δοκιμασε ενα τεστ ισως τα καταφερατε

Μακάρι να είναι αίμα εμφύτευσης!!! Περίμενε τις ημέρες της περιόδου και βλέπεις... εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!

@egw είμαι στην 28η ημέρα του κύκλου μου απλα λόγο του ασταθή κύκλου δεν εχω ιδέα ποια μέρα θα μου ερθει (μακαρι να μην ερθει φυσικα). Θα ακολουθήσω την συμβουλή σου 👍👍

@Sofia35 το ίδιο ευχομαι και εγω 😄 θα περιμένω ακομα λίγο και θα κανω ενα τεστ. 

• Like 1

στις πριν 2 ώρες, ο/η Andriakou είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Εκανα χοριακή σήμερα και βγήκε 186!!!😲😲

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ!

@egw ευχαριστώ 😙τον ενημέρωσα και μου ειπε να πάω σε 2 βδομάδες 😄

@OLY10 ευχαριστώ πολύ!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!😊😊

στις On 8/8/2018 at 9:56 ΠΜ, ο/η Andriakou είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Εκανα χοριακή σήμερα και βγήκε 186!!!😲😲

Συγχαρητήρια!!!!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Έχω οωθηλακια το μεγαλύτερο είναι 16mm το μικρότερο 9,9.. δλδ μπορεί να αυξηθεί μέχρι την ωοληψια; Αχ δν θέλω να παω κ να μου πουν δν πήραμε τπτ.. εντωμεταξύ καταλαβαίνω τις οωθηκες μ οτι είναι γεμάτες όλα φαίνονται νορμαλ αλλά δν ανεβαίνει η ρημάδα !! Θα σας πω αύριο έχω πάλι αίματα και υπέρηχο! Ελπίζω να έχει ανεβεί κ αλλο!! 
    • Χοριακη μπορείς να κάνεις κ μεσημέρι? Η οποιαδήποτε ώρα της ημέρας?
    • Καλησπερα και καλη επιτυχια! Μηπως ειναι πολυ μικρα ακομη τα ωοθηλακια? Βεβαια το ενδομητριο σου ειναι καλο σε παχος.  Δεν ξερω δυστυχως να σε βοηθησω.  Ευχομαι ολα να πανε καλα στο τελος.  Πες μας τα νεα σου. 
    • Κοριτσι μου καλός ήρθες και σου εύχομαι να μην ξανά δεις τη συχαμενη για τους επόμενους 9 μήνες τουλάχιστον!! Είναι πολύ πιθανό και εγώ είχα τσιμοιματακια αλλά δεν είναι λίγο Νόρις σε πόσες μέρες περιμένεις!?  Εχεις σταθερό κύκλο!?  Η ενδομητριωση που κολλάει!????? 
    • Κορίτσι μου να πάρεις αναρρωτική θα έλεγα Γιατί ή δουλειά σου είναι πολύ κουραστική..  Κ εγώ φτιάχνω νύχια σε σπίτια κ έχω πολύ απόσταση 40 λεπτά με το αμάξι για να πάω κ τα έχω σταματήσει δεν μπορώ με τόση ζέστη.. Γιατί λέω αν πάω κάτι.. Δεν γυρνάει πίσω..Μου λείπουν τα λεφτά.. Κ βαριέμαι στο σπίτι αλλά την κάνω τη θυσία αξίζει πραγματικά.. Μόλις περάσει κ το πρώτο τρίμηνο θα έχω περισσότερη όρεξη για μια βόλτα ένα καφέ θα είναι όλα καλύτερα.. έχεις φουσκώσει @Viktwria? Εχωωεγω πρηστεί Αλλά Στα κιλά μου είμαι ακόμα.. Αλλά κάτω από την κοιλιά εκεί που είναι το μπεμπέ είμαι πρησμένη 😊😊😊😊❤❤🤣
  • Νέες συζητήσεις