Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Εύχομαι η νονά σου σύντομα να ξεπεράσει το πρόβλημα που έχει και να είναι σιδερένια.

Λυπάμαι, πολύ για αυτά που περνάς...

Δεν θα σου πω την άποψη μου, άλλωστε και την ξέρεις, αλλά περισσότερο γιατί σημασία έχει πως νιώθεις εσύ μέσα στην σχέση.

Πραγματικά εύχομαι να είσαι δυνατή και να κάνεις ότι καλύτερο για σένα και το παιδάκι σου, για να είστε ευτυχισμένοι, γιατί η ζωή δεν περνάει μέσα στην δυστυχία...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 2 ώρες, ο/η Melina_P είπε:

κορίτσια μου καλημέρα και καλό μήνα...

έχω διαβάσει τα πάντα, απλά δεν έχω καθόλου χρόνο να σας απαντήσω, θα σας γράψω όταν θα είμαι πιο ήρεμη γιατί αυτές τις μέρες τρέχω στα νοσοκομεία με τη νονά μου, η οποία διαγνώστηκε με καρκίνο και δεν αντέχω να μην ειμαι δίπλα της, ουσιαστικά με μεγάλωσε, οπότε καταλαβαίνετε... 

τεράστιο ευχαριστώ πάντως για όλα όλα όλα όσα λέτε και προτείνετε και συμβουλεύετε, ειλικρινά είναι πάρα πολύ μεγάλη η βοήθεια!! να καεί το βίντεο σε όποιον λέει οτι τα φόρα είναι παραπλανητικά και χάσιμο χρόνου, εγώ βρήκα υποστήριξη και ανθρώπους που πραγματικά θέλουν να βοηθήσουν. και πόσο μα πόσο σας ευχριστώ που δε μου χαιδεψε καμία σας τα αυτια (αν και δεν ειχα σκληρο χωσιμο απο καμια ?) !!!! 

i'll be back όταν περάσει η παράνοια, να σας τα πω όλα!!! 

τεράστιο φιλί στην καθεμια σας! ❤️

κοριτσακι μου περαστικα στη νονα σου και καλη δυναμη ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...