Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές στις γόνιμες μέρες


Recommended Posts

Και εγώ έκανα τον κλασσικό προγεννητικό έλεγχο υπερήχους ο γιατρός μου μου είπε τις γόνιμες μέρες μου και προσπαθούμε ! Άγχος πολύ ρε κορίτσια τόσο δύσκολο πια ??? Και να φανταστείτε μερικές μένουν με τα υγρά χαχα!! Μακάρι να είναι καλές οι εξετάσεις του άνδρα σου να σας φυγειβτοναγχος και να χαλαρωσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε όλες μαζι κοντα 20 του μήνα να πούμε τα νέα μας κ να είναι θετικααααα... στην αναμονή λοιπόν.. πάντως συμφωνώ με τα κορίτσια είναι πολύ ωραίο να τα συζητάς κ να ανταλλάσσεις απόψεις εδώ μέσα.. έχω άνοιξει κ νέα συζήτηση αλλά δεν μου έχει απαντήσει κάποια κοπέλα.

 Εγκυμοσύνη και Κερατόκονος λεγεται.. έχω απορίες περί αυτού αν το γνωρίζετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η xr. είπε:

Και εγώ έκανα τον κλασσικό προγεννητικό έλεγχο υπερήχους ο γιατρός μου μου είπε τις γόνιμες μέρες μου και προσπαθούμε ! Άγχος πολύ ρε κορίτσια τόσο δύσκολο πια ??? Και να φανταστείτε μερικές μένουν με τα υγρά χαχα!! Μακάρι να είναι καλές οι εξετάσεις του άνδρα σου να σας φυγειβτοναγχος και να χαλαρωσετε

Πράγματικα δεν ξέρω!!!εμένα όλες μου οι φίλες είχαν μείνει μέσα στο 4μηνο!πίστευα έτσι θα γίνει και σε μένα αλλά δεν!Μετά από ένα χρόνο πλέον το άγχος έχει φύγει!!λέμε ότι είναι να γίνει θα γίνει!!Θα δούμε να κάνουμε και τις εξετάσεις και βλέπουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε όλες μαζι κοντα 20 του μήνα να πούμε τα νέα μας κ να είναι θετικααααα... στην αναμονή λοιπόν.. πάντως συμφωνώ με τα κορίτσια είναι πολύ ωραίο να τα συζητάς κ να ανταλλάσσεις απόψεις εδώ μέσα.. έχω άνοιξει κ νέα συζήτηση αλλά δεν μου έχει απαντήσει κάποια κοπέλα.

 Εγκυμοσύνη και Κερατόκονος λεγεται.. έχω απορίες περί αυτού αν το γνωρίζετε..

Ναιιιιι Μακάρι να έχουμε όλες καλά νέα!!!Δεν την είδα την καινούργια Συζήτηση που άνοιξες!Εγώ πρώτη φορά το ακούω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περιμένω γύρω στις 22 την κυρία με τα κόκκινα για να δούμε κι αυτόν τον μήνα....Σήμερα είμαι στην 18η μέρα του κύκλου και προς το παρόν είμαι καλά το άγχος θα αρχίσει εκεί στις μέρες που θα περιμένω αλλά λέω αυτό το μήνα να ασχοληθώ με αναζήτηση ΙΕΚ ή εσπερινό επαλ να ανανεώσω λίγο το βιογραφικό μου με κάτι διαφορετικό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vikcy είχα κάνει επέμβαση στο μάτι τον κερατοειδή.. τοποθέτηση δακτυλίου.. ξένο σώμα με λίγα λόγια. Στην τελευταία μου επίσκεψη στο γιατρό που τον ρώτησα μ είχε πει πως σε εγκυμοσύνη υπάρχει περίπτωση να δημιουργήθει το ίδιο θέμα κ στο άλλο μάτι. Δεν είναι απαραίτητη η καίσαρικη απλά θα το δούμε με μια βυθοσκοπηση μ είχε πει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/8/2018 at 10:24 ΜΜ, ο/η vayaki είπε:

Γεια σου! Τι τεστάκια πήρες; τι μάρκα; Λέω να δοκιμάσω κι εγώ πρώτη φορά τεστάκια. Άραγε είναι όλες οι μάρκες αξιόπιστες;

Έχω παραγγείλει από e bay  που είναι πάρα πολύ φθηνά. Έχω πάρει και απ' το hometest. Κ εγώ όλα αξιόπιστα τα θεωρώ! Καλή επιτυχία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Valioula pap είπε:

Έχω παραγγείλει από e bay  που είναι πάρα πολύ φθηνά. Έχω πάρει και απ' το hometest. Κ εγώ όλα αξιόπιστα τα θεωρώ! Καλή επιτυχία ❤️

Σ' ευχαριστω πολύ!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Εγώ περιμένω γύρω στις 22 την κυρία με τα κόκκινα για να δούμε κι αυτόν τον μήνα....Σήμερα είμαι στην 18η μέρα του κύκλου και προς το παρόν είμαι καλά το άγχος θα αρχίσει εκεί στις μέρες που θα περιμένω αλλά λέω αυτό το μήνα να ασχοληθώ με αναζήτηση ΙΕΚ ή εσπερινό επαλ να ανανεώσω λίγο το βιογραφικό μου με κάτι διαφορετικό 

 

Κλασικά εκείνες τις μέρες όλες μας πιάνει!!! Μακάρι κορίτσι μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός!!!!Καλά κάνεις και κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου και μειώνεται το άγχος και έχεις με κάτι δημιουργικό να ασχοληθείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Vikcy είχα κάνει επέμβαση στο μάτι τον κερατοειδή.. τοποθέτηση δακτυλίου.. ξένο σώμα με λίγα λόγια. Στην τελευταία μου επίσκεψη στο γιατρό που τον ρώτησα μ είχε πει πως σε εγκυμοσύνη υπάρχει περίπτωση να δημιουργήθει το ίδιο θέμα κ στο άλλο μάτι. Δεν είναι απαραίτητη η καίσαρικη απλά θα το δούμε με μια βυθοσκοπηση μ είχε πει.. 

Κατάλαβα!!!Δυστυχώς δεν ξέρω κάτι πάνω σε αυτό το θέμα!!Αλλά αφού το παρακολουθείτε με τον γιατρό σού πιστευω δεν θα υπάρχει πρόβλημα όταν θα μείνεις έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.Και εγώ στην προσπάθεια εδω και λίγο καιρό.Ειδα ότι συζητάτε για τα τεστακια από eBay.Ειναι πραγματικά πολύ καλά και σούπερ οικονομικά.Βοηθουν αρκετά αν δεν έχετε σταθερο κύκλο.Εγω πχ έχω κύκλο γύρω στις 30 ημέρες και αυτό το μήνα θα είχα ωορρηξία λογικά στις 15 ,έκανα χτες το απόγευμα τεστ και βγήκε καραθετικο.Εγω παραγγέλνω τα one step, με 7 ευρώ μαζί με μεταφορικά έχεις 30 τεστ ωορηξιας και 5 εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χριστινακι89 είπε:

Γεια σας κορίτσια.Και εγώ στην προσπάθεια εδω και λίγο καιρό.Ειδα ότι συζητάτε για τα τεστακια από eBay.Ειναι πραγματικά πολύ καλά και σούπερ οικονομικά.Βοηθουν αρκετά αν δεν έχετε σταθερο κύκλο.Εγω πχ έχω κύκλο γύρω στις 30 ημέρες και αυτό το μήνα θα είχα ωορρηξία λογικά στις 15 ,έκανα χτες το απόγευμα τεστ και βγήκε καραθετικο.Εγω παραγγέλνω τα one step, με 7 ευρώ μαζί με μεταφορικά έχεις 30 τεστ ωορηξιας και 5 εγκυμοσύνης!

Wow πολυ οικονομικα! Θα τα ψαξω κι αυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/8/2018 at 4:00 ΜΜ, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Εγώ περιμένω γύρω στις 22 την κυρία με τα κόκκινα για να δούμε κι αυτόν τον μήνα....Σήμερα είμαι στην 18η μέρα του κύκλου και προς το παρόν είμαι καλά το άγχος θα αρχίσει εκεί στις μέρες που θα περιμένω αλλά λέω αυτό το μήνα να ασχοληθώ με αναζήτηση ΙΕΚ ή εσπερινό επαλ να ανανεώσω λίγο το βιογραφικό μου με κάτι διαφορετικό 

 

Μπραβο που κανεις παραλληλα πραγματα για σενα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα ! Κι εμείς είμαστε σε δεύτερο κύκλο προσπαθειών με serpafar και ένεση ovitrelle για να σπάσει. Αν δε με επισκεφτεί και μένα  η κυρά Κόκκινη  θα κάνω χοριακη σε 2 αργές και βασανιστικές βδομαδες. ?Άντε όλες μας να έχουμε ευχάριστα νέα. Όσο για τα συμπτώματα εγώ αυτή την φορά δε δίνω καμία σημασία γιατί είναι αγχωτικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Semperidem είπε:

Γεια σας κι από μένα ! Κι εμείς είμαστε σε δεύτερο κύκλο προσπαθειών με serpafar και ένεση ovitrelle για να σπάσει. Αν δε με επισκεφτεί και μένα  η κυρά Κόκκινη  θα κάνω χοριακη σε 2 αργές και βασανιστικές βδομαδες. ?Άντε όλες μας να έχουμε ευχάριστα νέα. Όσο για τα συμπτώματα εγώ αυτή την φορά δε δίνω καμία σημασία γιατί είναι αγχωτικό. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!!Με το καλό !!όλα να γίνουν όπως πρέπει και σε 2 εβδομάδες  να έχεις θετικό αποτέλεσμα!!!Καλά από συμπτώματα άλλο τίποτα!!Το πιο πιθανό είναι να μην έχεις τουλάχιστον στην αρχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν αναμονή ακόμη και εγω και ελπίζω... νιώθω ενόχληση κάτω χαμηλά και λέω αμάν ήρθε αλλά ακόμη τίποτα. τώρα βέβαι κάτι νιώθω... ελπίζω να μην ήρθε όντως αυτή τη φορά!!! Μια ερώτηση.Την περίοδο των γόνιμων ημερών πάλι η συχνότητα ιδανικά πρέπει να είναι ανα 2 περίπου ή αν κάνεις τα τεστακια εκεινο το 3ημερα πρέπει να μην τις μετράμε και απλά όσο το νιώθουμε; Ρωτάω γιατί ξέρω ανα 2-3 ημέρες γενικα είναι καλύτερα για την ποιότητα του σπέρματος.. Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρία Κατούφα Μήλα Μαρακι καλησπερα!!Εγω ηθελα να σε ρωτησω υπαρχει καποιος λογος που μετρας την ωορρηξια;;Γιατι αν οχι θα σου προτεινα να μη σκεφτεσαι τιποτα γιατι ολο αυτο μονο αγχος μπορει να σου προκαλει!Ειδα οτι εχεις σταθερο κυκλο συμφωνα απο αυτα που γραφεις οποτε απολαυσε το χωρις να σκεφτεσαι γονιμες μερες κ χωρις να μετρας!!Αφεσου ελευθερη κ θα ερθει με το καλο το μωρακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέ το καλό κορίτσια μου εύχομαι να είναι θετικά τα αποτελέσματα μας.. η Παναγια που γιορτάζει αυτές τις μέρες να μας δώσει αυτό το θαύμα.. εγώ περίμενω Σαββκυρ αν δε μου έρθει κάνω τεστακι.. άντε να περνάνε οι μέρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki87 έχω ένα πρόβλημα με το θυρεοειδή μου βασικά έχω hashimoto και υποκλινικό υποθυροειδισμό που μου δημιουργούν αρκετά προβλήματα στον κύκλο όσο και δυσκολεύουν στη σύλληψη. Ειδικά τα αντισώματα του θυρεοειδή anti tg ,anti tro είναι πολύ υψηλά και παίρνω σκευάσματα σεληνίου και Τ4. Ευτυχώς σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα του συζύγου βγήκαν καλά. Είναι ο δεύτερος μήνας που παρακολουθώ την ωορρηξία μου με hometest και συνολικά προσπαθούμε γύρω στα 2 μιση χρόνια. Είπαμε με τον άνδρα μου να το πάμε έτσι μέχρι τον Δεκέμβρη και αν δεν γίνει τίποτα θα πάμε για σπερματέγχυση.Αυτό που με βοήθησε είναι που άλλαξα γιατρό και τώρα νιώθω πιο αισιόδοξη και ασφαλής είχα πολλά παράπονα από την προηγούμενη γιατρό μου. Τώρα είμαι με γιατρό που έχουμε και συγγένεια και ο πατέρας του ξεγέννησε τη μητέρα μου και στα τρία παιδιά οπότε δεν φοβάμαι μην με εξαπατήσουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτόν τον μήνα θετικό τεστ είδα 15η μέρα του κύκλου και επαφές είχα τις εξής : 5η, 9η, 11η,14η και 15η μέρα κύκλου. Όμως σε σχέση με άλλους κύκλους είχα πολύ λίγα υγρά και το κατάλαβα και στην επαφή στην αρχή πονούσα που συνήθως, ας το θέσω κομψά, είμαι πλημμύρα. Για να δούμε πως θα κυλίσει και αυτός ο κύκλος. Σήμερα είμαι στην 21η μέρα κύκλου και σε γενικές γραμμές είμαι ήρεμη περιμένω την κυρία με τα κόκκινα στις 21 με 22 του μήνα οπότε μαζί περιμένουμε κορίτσια είμαστε όλες κοντά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Αυτόν τον μήνα θετικό τεστ είδα 15η μέρα του κύκλου και επαφές είχα τις εξής : 5η, 9η, 11η,14η και 15η μέρα κύκλου. Όμως σε σχέση με άλλους κύκλους είχα πολύ λίγα υγρά και το κατάλαβα και στην επαφή στην αρχή πονούσα που συνήθως, ας το θέσω κομψά, είμαι πλημμύρα. Για να δούμε πως θα κυλίσει και αυτός ο κύκλος. Σήμερα είμαι στην 21η μέρα κύκλου και σε γενικές γραμμές είμαι ήρεμη περιμένω την κυρία με τα κόκκινα στις 21 με 22 του μήνα οπότε μαζί περιμένουμε κορίτσια είμαστε όλες κοντά  

Μακάρι κορίτσι μου να το πετύχεις το σπορακι!!Ναι είμαστε όλες κοντά!!! Εύχομαι όλες να έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια εύχομαι τα καλύτεραααα !!!!!!!!! Αν και σήμερα ψιλοαγχώθηκα γιατί μου ανέφερε η κοπέλα που δουλεύουμε μαζί στο μαγαζί: κανόνισε να μείνεις έγγυος..  περίμενε να γυρίσουν οι άλλες από την άδεια λοχείας και μετά εσύ.. δλδ με λίγα λόγια μ λεει μείνε σε κανα χρόνο από τώρα έγγυος.. μου το έχει ξανα πεί αλλά δεν έχω σκοπό να μπω σε πρόγραμμα... έλεος δλδ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα κι απο μενα!Ηλπιζα κ εγω σ αυτον το μηνα..Ειχα κανει αποξεση λογω παλινδρομης τον απριλιο με αποτελεσμα να ξεκινησω προσπαθειες τον προηγουμενο μηνα ξανα..Το θελω τοσο πολυ..Εχω ηδη ενα παιδακι 16μηνων κ οταν ειχα μεινει εγκυος τοτε παρ οτι θελαμε ημουν τοσο χαλαρη γτ ουτε μερες κοιτουσα ουτε τπτ..Αυτο το μηνα για πρωτη φορα χρησιμοποιησα τεστ ωορηξιας περισσοτερο επειδη ο κυκλος μου χαλασε λιγο λογω της αποξεσης..Αλλα οπως φαινεται ισως και να μου προκαλεσαν μεγαλυτερο αγχος..Περιμενα λοιπον 15Αυγ ν αδιαθετησω κ τελικα μου ηρθε στις 13.Στεναχωρεθηκα τοσο πολυ..Πραγματικα το θελω τοσο πολυ για να επουλωθει κ η πληγη της παλινδρομης..Ευχομαι σε ολες σας θετικα τεστακια μονοοο κ η Παναγια μαζι σας να πανε ολα καλα μεχρι τελους!Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι κορίτσια εύχομαι τα καλύτεραααα !!!!!!!!! Αν και σήμερα ψιλοαγχώθηκα γιατί μου ανέφερε η κοπέλα που δουλεύουμε μαζί στο μαγαζί: κανόνισε να μείνεις έγγυος..  περίμενε να γυρίσουν οι άλλες από την άδεια λοχείας και μετά εσύ.. δλδ με λίγα λόγια μ λεει μείνε σε κανα χρόνο από τώρα έγγυος.. μου το έχει ξανα πεί αλλά δεν έχω σκοπό να μπω σε πρόγραμμα... έλεος δλδ..

Ναι, πες της, για πες μου λιγο τι θα κανω με τη ζωη μου! Αχ δεν παει καλα ο κοσμος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσι μου, δε μπορείς να ανεβάσεις φωτο γιατί είσαι δοκιμαστικό μέλος. Για τον ίδιο λόγο αργούν να ανέβουν οι αναρτήσεις σου. Μόλις συμπληρώσεις τις 20 αναρτήσεις θα φαίνονται κατευθείαν κ θα μπορείς να ανεβάσεις κ φωτο. Τί δείχνει το τεστάκι σου;
    • Ναι είναι κουραστικό και αυτό μωρέ τοση ώρα εκεί δεν σε αφηνουν να πας βόλτα για να μην επηρεάσει το αποτέλεσμα  Εσενα σου ειπα ποτε να την κανείς; Εμένα μου είπε μετά το Πάσχα 
    • Καλώς ήρθες αργούν να εμφανιστούν όπως είπες και katiana 1987 γιατί είσαι νέο μέλος οσο  σου επιτρέπει να γράφεις ώστε να φταστείς τα 20 μνμ για να εμφανίζονται αμέσως 😊
    • Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα με το καλό το μωρακι σας 😊 επειδη εισαι καινούργιο μέλος αργούν λίγο τα μνμ σου αλλά μόλις τα βλέπουμε θα σας απαντάμε  εμενα είναι το δεύτερο παιδάκι θα σου πω εγω τι έκανα γιατί κάθε κοπέλα θέλει και χρειάζεται διαφορετικά πράγματα  Στο ιδιωτικό που γέννησα εγω στο Ιασώ στο μαιευτήριο θα πάρεις ένα φορμάκι με το οποίο θα φύγει το μωρο από εκεί.. εγω την είχα βάλει κοντομάνικο φορμάκι και γέννησα τέλη Αυγούστου έχει πολύ ζεστη αλλά είχα μαζί μου άλλο ένα μακρυμάνικο καβάτζα το οποίο δεν χρειάστηκε..  εγω είχα πάρει νούμερο 1 το 0 είναι πολύ μικρό και γέννησα 3280γρ 49cm ήταν φαρδύ το ηθελα να είναι άνετο όλα τα είχα πάρει κοντομάνικα τα μωρά   θέλουν ελαφρυ ντύσιμο ειδικά το καλοκαίρι άσε που μεγαλωνουν πολύ γρήγορα.. από orchestra είχα πάρει  ήταν καλά γενικα τα πιο πολλά ρούχα ακόμα και τώρα που είναι 1,5 χρόνων ψωνίζω από εκεί  εγω είχα ένα μπιμπερό και μια πιπιλα κανονικά λένε η πιπιλα μπαίνει μετά που σαραντίσει το μωρο όχι νωρίτερα όποτε μάλλον η πιπιλα είναι άχρηστη στην αρχή αφού δεν επιτρέπεται αν θηλαζεις το παιδί για να μην πάθει σύγχυση θηλων.. εδώ να πω ότι εμένα πιπιλα το παιδί δεν πήρε ποτε..  τωρα ότι άλλο θες και μπορω να βοηθησω πες μου 😊
    • Καλημέρα και καλώς ήρθες κορίτσι μου. Κι εγώ τα σκέφτομαι αυτά. Αλλά όλες οι ήδη μανούλες μου είπαν να μην πάρω πολλά για αρχή και να το δω στην πορεία! Δηλαδή... 5-6 ζιπουνάκια, 5-6 φορμάκια κ.ο.κ. Το νούμερο θα το δούμε ανάλογα με τα κιλά του μωρού που θα έχει περίπου στο τέλος του 7ου φαντάζομαι! Δεν ξέρω αν λέω κάτι λάθος. Απλά κι εμένα ως πρώτο μωράκι, πάω ψάχνοντας!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...