Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπερα.. εκανα πρωτα τεστ την ιδια μερα που περίμενα περιοδο θετικο!!εκανα χοριακη την πεμπτη 354 κ εκανα κ εχθές 3356 αν θυμαμαι καλα...περιοδο τελευταια 15/6 νομιχω ειμαι 4 εβδομάδα..σημερα θα παω να κανω τον πρωτο υπερηχο..εχω πολυ αγχος κ ΑΓΩΝΊΑ!!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου! Θα δεις μια μαύρη βουλίτσα και θα γεμίσει ο κόσμος σου!όλα καλά να πάνε! Αναμένουμε νέα! 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Minime είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Θα δεις μια μαύρη βουλίτσα και θα γεμίσει ο κόσμος σου!όλα καλά να πάνε! Αναμένουμε νέα! 

Καλημερα κ σας Ευχαριστώ πολύ..ειδαμε μονο σάκο αλλα η χοριακη μου ανεβαινει κανονικα.. 

• Like 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σοφια Στεφ είπε:

Καλημερα κ σας Ευχαριστώ πολύ..ειδαμε μονο σάκο αλλα η χοριακη μου ανεβαινει κανονικα.. 

Τί άλλο περίμενες να δεις βρε καλή μου τόσο νωρίς; Κανένα μωράκι με ποδαράκια και χεράκια; 

Πάρα πολύ ωραία! Όλα πάνε τέλεια! Άντε και καλή συνέχεια :)

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Όταν ξανά δω θετικό τεστακι όμως ποτέ θα κάνω επαφή?? Γιατί αν έκανα δύο μέρες ωορηξια μετά λογικά δεν αρκεί τη μέρα του θετικού τεστ κ την επόμενη.. το ιδανικό θα είναι :ημερα θετικού τεστ κ δυο επόμενες; Εκεί που πάω να το βρω εκεί το χάνω..χαχαα . Το μυαλό Μ έχει γίνει κουδούνι από το πολύ διάβασε διάβασε για ενημέρωση... Εκεί που λέω τα κατάλαβα εκεί δε μου βγαίνουν 😏🙄
    • Και εγώ το ίδιο είπα. Άφησα τα τεστ ωορρηξιας... Αν και δνε με αγχωναν... Ούτε η θερμοκρασία.. Αν κ δνε βρήκα ποια γόνιμη έχω. Και αποφασίσαμε να χουμε κάθε μέρα παρά μέρα. Οποτς αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει... Ήδη έχουμε ξεκινήσει,εαν κ μόλις νομίζω βρίσκομαι στην 11η ημέρα. Συνήθως ωορρηξια κάπου στη 17η ημέρα έχω. Αν και με τισ πολυβιταμινες νομίζω θα γίνει νωρίτερα η ωορρηξια. Οπότε θα δούμε... Ότι γίνει αυτή την εβδομάδα. 😁😁😁😁😉
    • Έχει δοκιμάσει κάποια από εσάς πρόπολη ή βασιλικό πολτό; Σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο από αυτά επειδή διάβασα πως περιέχουν βιταμίνες και ιχνοστοιχεία που είναι πολύτιμα για τον οργανισμό. Εγώ το θέλω περισσότερο για τόνωση και ανοσοποιητικό. Έχετε εμπειρίες, δοκιμάσατε και αν ναι είδατε κάποια οφέλη;
    • Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, να τη χαίρεστε και να τη δείτε όπως εσείς επιθυμείτε. Σχετικά με τη σαλπιγγογραφια, σκέφτομαι να κάνω και εγώ, όχι τώρα αλλά στο άμεσο μέλλον αν δεν έρθει το επιθυμητό. Ο γιατρός βέβαια μου είπε ότι δεν χρειάζεται γιατί εγκυος έμεινα δυο φορές ...οποτε οι σάλπιγγες είναι διαβατές. Τώρα δεν ξέρω....
    • λυπάμαι πολύ αλήθεια. Αν και ας εχουμε και μια μικρή ελπίδα για αύριο. Αυτό που λες ομως ειναι αλήθεια φοβερό. Σα να μην ηθελε το σύμπαν τον Οκτώβρη καθόλου για όλες. Μισό καλό νεο εδώ μέσα όσο παρακολουθώ δεν είδα....Ομως ας σκεφτούμε οτι τα καλά όπως και τα κακά ερχονται όλα μαζεμένα, άρα θα ρθει αυτος ο μήνας και συντομα μαλιστα που δε θα προλαβαινουμε τις ανακοινωσεις.
  • Νέες συζητήσεις