Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

Μου έχει ξανά τύχει να Μ έρχεται βράδυ δεν την υπολογίσω όμως γιατί σήμερα έχω όλα τα συμπτώματα πρώτης μέρας.. πιο μεγάλη ροή κ πόνους.. χθες βράδυ έγινε μια αρχή αλλα νμζω πως δεν θεωρειται με τπτ το σημερινό δεύτερη μέρα.. πολύ ζαλάδα σήμερα κ πολύ χαπακωμα.. ευτυχώς μόνο την πρώτη μέρα πονάω.. ήμουν κ όρθια όλη την ώρα στη δουλειά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κ κάτι ακόμη. Έχει παραγγείλει κάποια άλλη κοπέλα από το hometest? Σε ποσες μέρες γίνεται η παραλαβή? Με speedex θα μ έρθει η είμαι σε νησι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Vayakiii κάνε τεστακιιιι.... 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

τεστακι τοτε θα πω κι εγω:) μαλλον καμα εμφυτευση η πεταξε καμια ακαθαρσια η μητρα για να δεχτει το πεμπε:)

κορίτσια επειδη εγω πιστευω ότι θα ερθει δε θα ηθελα ακομη να κανω τεστακι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Α κ κάτι ακόμη. Έχει παραγγείλει κάποια άλλη κοπέλα από το hometest? Σε ποσες μέρες γίνεται η παραλαβή? Με speedex θα μ έρθει η είμαι σε νησι

Εμενα Παρασκευη με πηραν τηλ για επιβεβαιωση παραγγελιας. Σαββατο τα ειχα στα χερια μου. Σε μια μερα ηρθαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

 

κορίτσια επειδη εγω πιστευω ότι θα ερθει δε θα ηθελα ακομη να κανω τεστακι!?

οποτε θα εισαι εσυ ετοιμη κοπελα μου:) εγω ευχομαι να μην ερθει και να ερθει το πεμπε

καλο βραδυ σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια....μακάρι να έχουμε και καμια εγκυμονουσα σε αυτήν την παρέα....εγώ τεστάκι ωορρηξίας δεν έχω κάνει ποτέ και δεν νομίζω να κάνω....φοβάμαι μην αγχωθω περισσότερο...να σας ρωτήσω και κάτι που θέλω....έχει  τύχει σε καμία από εσάς 5 με 6 ημέρες μετά την περίοδο να βλέπει καφέ υγρά για μια ημέρα;μου έχει τύχει τους 2 τελευταίους μήνες....ξέρετε γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vayaki είπε:

 

κορίτσια επειδη εγω πιστευω ότι θα ερθει δε θα ηθελα ακομη να κανω τεστακι!?

Εύχομαι να μη σου έρθει.. περίμενε λίγο ακόμα γτι είναι απογοήτευση να βλέπεις το σύμβολο -  . Κ εγώ το μετάνιωσα που έκανα πιο νωρίς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια....μακάρι να έχουμε και καμια εγκυμονουσα σε αυτήν την παρέα....εγώ τεστάκι ωορρηξίας δεν έχω κάνει ποτέ και δεν νομίζω να κάνω....φοβάμαι μην αγχωθω περισσότερο...να σας ρωτήσω και κάτι που θέλω....έχει  τύχει σε καμία από εσάς 5 με 6 ημέρες μετά την περίοδο να βλέπει καφέ υγρά για μια ημέρα;μου έχει τύχει τους 2 τελευταίους μήνες....ξέρετε γιατί;

κ για μένα είναι η πρώτη φορά που κάνω παραγγελία τεστάκια ωορηξίας.. αλλά να σ πω την αλήθεια το κάνω πιο πολύ από περιέργεια να δω πως είναι κ πώς λειτουργούν.. ελπίζω να με βοηθήσουνε κιόλας μήπως κάνω κάτι λάθος στον υπολογισμό των ημερών..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Ναι  και μένα πολύ γρήγορα ήρθαν..Μια με δύο μέρες.. 

Μαράκι χρόνια πολλά.. τι έκανες είχαμε κανα νέο ευχάριστο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Μαράκι χρόνια πολλά.. τι έκανες είχαμε κανα νέο ευχάριστο??

Σε ευχαριστώ πολύ !!!! ακόμα ΔΕΝ έχει κάνει την εμφάνιση της η κυρία με τα κόκκινα ευτυχώς...Αύριο περιμένω κανονικά σύμφωνα με τα τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γυναικολογος μου ειπε οτι οταν θα κανεις ωορρηξια θα μετρησεις απο την επομενη μερα συν 14 μερες να ερθει η περιοδος αρα και λιγο πιο νωρις να ερθει η λιγο πιο μετα δεν δικαιολογειται ακομη

οι πονοι βεβαια ερχονται και φευγουν και παρακαλω μηπως εχω καποιο ποσοστο να ειναι εμφυτευση χχι 

βασικα κοριτσια δε ξερω αν θα το παρω αποφαγση να το δοκιμασω και τον επομενο μηνα γιαυτο παρακαλω να ειμαι για να μην εχω επλογη και μετα τη μετανιωνω αλλδεν νομιζω

μαρακι μου αντε ευχοομαι να μην ερθει 

να ακουω εγκυμοσυνες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

ο γυναικολογος μου ειπε οτι οταν θα κανεις ωορρηξια θα μετρησεις απο την επομενη μερα συν 14 μερες να ερθει η περιοδος αρα και λιγο πιο νωρις να ερθει η λιγο πιο μετα δεν δικαιολογειται ακομη

οι πονοι βεβαια ερχονται και φευγουν και παρακαλω μηπως εχω καποιο ποσοστο να ειναι εμφυτευση χχι 

βασικα κοριτσια δε ξερω αν θα το παρω αποφαγση να το δοκιμασω και τον επομενο μηνα γιαυτο παρακαλω να ειμαι για να μην εχω επλογη και μετα τη μετανιωνω αλλδεν νομιζω

μαρακι μου αντε ευχοομαι να μην ερθει 

να ακουω εγκυμοσυνες:)

Γιατι το λες ετσι; οτι μπορει να μην δοκιμασεις τον επομενο μηνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Γιατι το λες ετσι; οτι μπορει να μην δοκιμασεις τον επομενο μηνα; 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Γιατι το λες ετσι; οτι μπορει να μην δοκιμασεις τον επομενο μηνα; τ

ο μικρος αγριευει ειμαι ολη μερα μεσα στα νευρα και τις φωνες και γενικα νιωθω πολυ κουρασμενη δε ξερω σκεφτομαι οτι θα ειναι πολυ δυσκολο να παλεψω και αλλο παιδι αλλα απο την αλλη δεν θελω να το καθυστερησουμε αλλο οποτε αυτο , τωρα που λενε που το πηρα αποφαση πριν το μετανιωσω:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

 

ο μικρος αγριευει ειμαι ολη μερα μεσα στα νευρα και τις φωνες και γενικα νιωθω πολυ κουρασμενη δε ξερω σκεφτομαι οτι θα ειναι πολυ δυσκολο να παλεψω και αλλο παιδι αλλα απο την αλλη δεν θελω να το καθυστερησουμε αλλο οποτε αυτο , τωρα που λενε που το πηρα αποφαση πριν το μετανιωσω:) 

Κατάλαβα! Να κάνεις αυτό που θα σε κάνει να είσαι καλύτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ μια χαρά προς το παρόν η κυρία δεν έχει κάνει την εμφάνιση της και σήμερα είμαι αισίως στην 29η μέρα. Έχω κατεβάσει τρεις εφαρμογες στο κινητό με βαση τους 24+ μηνες που προσπαθούμε και με βγαζει τον τελευταίο χρόνο ότι εχω κύκλο 27 ημερών...Ειδωμεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...