Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

Ποια άλλη έμεινε που δεν είδε ακόμη;

Όλες μαζί το μωράκι σας τον επόμενο μήνα λοιπόν 

Εγω ελπίζω λίγο ακόμη αλλά δε ξέρω και αν θα συνεχίσω τις προσπάθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

Καλημέρα κορίτσια....αδιαθετησω και εγώ πρωί πρωί....όλες μαζί τον άλλο μήνα....

Δε πειράζει ετοιμαστείτε για τον επόμενο που θα είναι κ ο τυχερός ... Όλες μαζί.. εγώ παρήγγειλα σήμερα το πακέτο 3 τεστ εγκυμοσύνης κ 10 ωορηξias.. πολύ φθηνά.. ειδικά τα τεστ δε συμφέρει να τα παίρνουμε από σούπερ μάρκετ. Από περιέργεια πήρα κ τα ωορηξιας. Πώς γίνεται?? Υπολογίζουμε περίπου τις μέρες κ ξεκινάμε να τα κάνουμε?? Κ υποθέτω ξεκινάει από αχνό κ γίνεται πιο έντονο? Ημέρα ωορηξιας πως το καταλαβαίνεις?

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

 

 

Δεν πειράζει....μην αφήσεις να σε πάρει από κάτω...τον άλλο μηνα θα γίνει....σκέψου και την θετική πλευρά..θα κάνεις και άλλο sex γιατί στην εγκυμοσύνη τους πρωτους 3 μήνες απαγορεύεται συνήθως....μην με παρεξηγήσεις...για με γελάσεις λίγο στο λεω

Φυσικά κ δε θα σε παρεξηγήσω.. ευκαιρία να τον ξεζουμιξω για ακόμη 1 μήνα   χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω παρει τα ιδια τεστακια. Θα τα ξεκινησω τον σεπτεμβρη. Εχουν μεσα αναλυτικες οδηγιες για το πως να τα κανεις. Θα τις δεις οταν σου ερθουν. Νομιζω πως εκει γυρω στις γονιμες θα αρχισει να εχει αχνη γραμμουλα. Η μερα που θα χει την πιο εντονη γραμμη ειναι η ωορρηξια. Στις οδηγιες σου δινει και πινακακι για να το συμβουλευτεις και να δεις ποια μερα να ξεκινησεις τα τεστακια συμφωνα με τον κυκλο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δε πειράζει ετοιμαστείτε για τον επόμενο που θα είναι κ ο τυχερός ... Όλες μαζί.. εγώ παρήγγειλα σήμερα το πακέτο 3 τεστ εγκυμοσύνης κ 10 ωορηξias.. πολύ φθηνά.. ειδικά τα τεστ δε συμφέρει να τα παίρνουμε από σούπερ μάρκετ. Από περιέργεια πήρα κ τα ωορηξιας. Πώς γίνεται?? Υπολογίζουμε περίπου τις μέρες κ ξεκινάμε να τα κάνουμε?? Κ υποθέτω ξεκινάει από αχνό κ γίνεται πιο έντονο? Ημέρα ωορηξιας πως το καταλαβαίνεις?

Φυσικά κ δε θα σε παρεξηγήσω.. ευκαιρία να τον ξεζουμιξω για ακόμη 1 μήνα   χαχα

Καλή αρχή με τα τεστάκια κ να ρθει με το καλό το μωράκι!Συνήθως τα ξεκινάς αναλόγως τον κύκλο σου!!Πχ εγώ δν έχω κύκλο κάτω απο 28 μέρες άρα τα ξεκινώ πιο μετά!!Μπορείς να τα ξεκινήσεις απο 10 μέρα αν δν έχεις μικρό κύκλο κ θα σου πρότεινα 2 φορές την ημέρα!!Γτ μου έτυχε πρωί να είναι αρνητικό κ απόγευμα θετικό!!Συνήθως γ'ινινται μετά τις 12 το μεσημέρι κ ως τις 8 το απόγευμα!!Οταν γίνει έντονη η γραμμή η ωορρηξία θα γίνει απο 12-48 ώρες!!Αρα θέλει σίγουρα για ακόμα 2-3 μέρες επαφούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με καλυψε το κοριτσι πιο πανω:) 

λοιπον για να εισαι μεσα γιατι εγω πηγα να τα σταματησω τα τεστακα ειχα φθασει στη 17η και με τα υγρα που ειχα δει λεω κατι παει λαθος τελικα τυχαια ειπα ας κανω αλλο ενα και μου βγηκε τοτε θετικο οποτε καντα απο το τελειωσε η περιοδος μεχρι να δεις αφου τα βρηκες οικονομικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια το πακέτο που παρήγγειλα έχει 10 μέσα κ 3 τεστ εγκυμοσυνης/ δε θα μου φθάσουν να ξεκινήσω αμέσως μετά την περίοδο.. για να δούμε θα τα κάνω σωστα? θα τα κάνω τις ώρες που μου είπατε..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου να δείτε ένα θετικό τεστακι. Ολα θα πάνε καλα.. θα κάνετε την αρχή κ θα είστε  το γούρι μας για τον επομενο μήνα σ' εμάς...

 

στις πριν 21 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

 

 

Δεν πειράζει....μην αφήσεις να σε πάρει από κάτω...τον άλλο μηνα θα γίνει....σκέψου και την θετική πλευρά..θα κάνεις και άλλο sex γιατί στην εγκυμοσύνη τους πρωτους 3 μήνες απαγορεύεται συνήθως....μην με παρεξηγήσεις...για με γελάσεις λίγο στο λεω

Φυσικά κ δε θα σε παρεξηγήσω.. ευκαιρία να τον ξεζουμιξω για ακόμη 1 μήνα   χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια το πακέτο που παρήγγειλα έχει 10 μέσα κ 3 τεστ εγκυμοσυνης/ δε θα μου φθάσουν να ξεκινήσω αμέσως μετά την περίοδο.. για να δούμε θα τα κάνω σωστα? θα τα κάνω τις ώρες που μου είπατε..  

κοριτσι μου απο τη 10 μεχρι την 20η θεωρω θα εισαι καλυμμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο πονος της πλατης εφυγε μαλλον το πρωι ειναιι απο υγρασια

καφε υγρα πολλα; αν σταματησαν μπορει να σημαινουν διαφορα και οχι περιοδος εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα δεθ μια φορα και τελος απλα ηταν πιο μετα και ηταν την ημερα που ειχα κανει το τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δεν ειναι απολυτα σταθερος! Εχω μια αποκλιση συνηθως 2-3 μερες συν πλην. Πιστευω θα ερθει, διοτι χτες ειδα καφε υγρα. 

Vayakiii κάνε τεστακιιιι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

εμενα ο πονος της πλατης εφυγε μαλλον το πρωι ειναιι απο υγρασια

καφε υγρα πολλα; αν σταματησαν μπορει να σημαινουν διαφορα και οχι περιοδος εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα δεθ μια φορα και τελος απλα ηταν πιο μετα και ηταν την ημερα που ειχα κανει το τεστ

Δεν ηταν πολλα. Ας τα παρομοιασω με μια σταγονα. Ο,τι ειναι θα φανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσι μου απο τη 10 μεχρι την 20η θεωρω θα εισαι καλυμμενη

Ωραίαααα ευχαριστω για την ενημέρωση γιατί δε τα ξέρω καθόλου πως πάνε αυτά... Τώρα σιγά σιγά τα μαθαινω από εσάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Δεν ηταν πολλα. Ας τα παρομοιασω με μια σταγονα. Ο,τι ειναι θα φανει

τεστακι τοτε θα πω κι εγω:) μαλλον καμα εμφυτευση η πεταξε καμια ακαθαρσια η μητρα για να δεχτει το πεμπε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσι μου απο τη 10 μεχρι την 20η θεωρω θα εισαι καλυμμενη

Από τη 10η μέχρι την 20η εννοείς μετράω από σήμερα που είναι 1η μέρα έτσι?? Κ μόλις πάω στη 10η αρχίζω τεστακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Από τη 10η μέχρι την 20η εννοείς μετράω από σήμερα που είναι 1η μέρα έτσι?? Κ μόλις πάω στη 10η αρχίζω τεστακια?

σημερα ειδες περιοδο; απο τη πρωτη μερα της περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...