Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?? κανένα νέο και σήμερα.. δεν αδιαθέτησα.. βεβαια η μέση μ εχει πεθάνει κ έχω πόνους περιόδου αλλά όχι συνεχόμενους... μια έρχονται μια φεύγουν.. το στήθος δε.. τούμπανο..χαχα..

Χαχα κι εγω στηθος τουμπανο και πονακια περιοδου. Ολα δειχνουν οτι θα μου ερθει κανονικα. Περιμενουμε λοιπον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?? κανένα νέο και σήμερα.. δεν αδιαθέτησα.. βεβαια η μέση μ εχει πεθάνει κ έχω πόνους περιόδου αλλά όχι συνεχόμενους... μια έρχονται μια φεύγουν.. το στήθος δε.. τούμπανο..χαχα..

Καλησπέρα κορίτσι :) καταρχάς σου εύχομαι ενα θετικό τεστακι σύντομα :)Εγω τον προηγούμενο μηνα εμαθα για την εγκυμοσύνη μου και ειχα οπως και εσυ πονους περιοδου και ακομα με πιανουν που και που..ειναι ολόιδιοι οπότε μην απογοητεύεσαι και κανε ενα τεστακι με πρωινά τσιτσακια αυτη τη φορα :) καλη επιτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ευχομαι και στις δυο θετικο τεστακι:) και μωρακι:) 

εγω εχω τραβηγματα γυρω γυρω απο το ομφαλο αλλα δεν ξερω αν εχουν σχεση και στη μητρα ειναι ομως θεωρω πολυ νωρις ακομη να συμβει  κΑΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια .. ώρες ώρες ναι απογοητεύομαι γιατί λέω μου ήρθανε.. αλλά δεν.. αύριο 3η μέρα καθυστέρησης ελπίζω να μην αδιαθέτησω κ τη Δευτέρα πρώτα ο θεος Βουρ για χοριακη αν δε κάνω τεστακι.. όσον αφορά το χρώμα των ούρων σου ήταν φυσιολογικό η έβλεπες να σκουραίνουν όπως λίγο πριν τη περίοδο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Χαχα κι εγω στηθος τουμπανο και πονακια περιοδου. Ολα δειχνουν οτι θα μου ερθει κανονικα. Περιμενουμε λοιπον...

Vagiaki εσύ ποτέ περιμένεις είπαμε?? Έχεις μπει σε μέρες καθυστέρησης?? Ναι κ εμένα γνωστά μου φαίνονται όλα αυτά τα συμπτώματα.. μα λέω τόσο ίδια να ναι πια?? Στην αναμονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολυ ίδια στήθος ντουπανο κλασικά αλλά στο παιδιά μου όταν ήμουν έγκυος όσο προχωρούσαν οι μέρες υποχωρούσε το φούσκωμα που ένιωθα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Vagiaki εσύ ποτέ περιμένεις είπαμε?? Έχεις μπει σε μέρες καθυστέρησης?? Ναι κ εμένα γνωστά μου φαίνονται όλα αυτά τα συμπτώματα.. μα λέω τόσο ίδια να ναι πια?? Στην αναμονή.. 

Εγω στις 20 του μηνος περιμενω! Εχω ακομη. Ξερεις τι εχω παθει; διαβαζω εδω στο φορουμ τοσες περιπτωσεις που δε γνωριζα οτι υπαρχουν, οι οποιες δυσκολευουν να πιαστει μωρακι και εχω αρχισει να σκεφτομαι αμαν μην εχω αυτο και μην εχω το αλλο... Τελικα η πολλη ενημερωση καμια φορα βλαπτει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..όλη την ώρα σας έχω στο νου μου να σας ενημερώνω. Προς τι παρόν τπτ. Οπότε θα εκμεταλλευτω την ημέρα κ πάω για μπανάκι.. λέτε αύριο αν δεν.. να πάω για χοριακη?? Μη παίρνω τεστ κ μετά χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια..όλη την ώρα σας έχω στο νου μου να σας ενημερώνω. Προς τι παρόν τπτ. Οπότε θα εκμεταλλευτω την ημέρα κ πάω για μπανάκι.. λέτε αύριο αν δεν.. να πάω για χοριακη?? Μη παίρνω τεστ κ μετά χοριακη.. 

Ναι αυριο μπορεις κατευθειαν χοριακη... ετσι κι αλλιως αυριο θα εισαι στην 4η μερα καθυστερησης αν δεν κανω λαθος. Για σταθερο κυκλο που λες οτι εχεις νομιζω ειναι καλη καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..και εγώ ακόμα τα ίδια ...τα κλασικά καφέ υγρά μου συνεχίζονται .έχω πονάκια περιόδου αλλά κ  αριστερά στην κοιλιά τσιμπιματακια που με ανησυχούν.το στήθος μια πονάει μια όχι...αν δεν αδιαθετησω σήμερα αύριο θα το κάνω το τεστ....lactaki νομίζω την κάνεις ότι ώρα θες ...σίγουρα μπορείς να φας και να πας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..και εγώ ακόμα τα ίδια ...τα κλασικά καφέ υγρά μου συνεχίζονται .έχω πονάκια περιόδου αλλά κ  αριστερά στην κοιλιά τσιμπιματακια που με ανησυχούν.το στήθος μια πονάει μια όχι...αν δεν αδιαθετησω σήμερα αύριο θα το κάνω το τεστ....lactaki νομίζω την κάνεις ότι ώρα θες ...σίγουρα μπορείς να φας και να πας....

Κ εγώ τα ίδια σήμερα. Πήγα για μπάνιο κ τώρα που γύρισα ξεκινησανε να αχνοφαινονται τα καφέ υγρά.. νομίζω δε θα προλάβω να πάω για χοριακη αύριο.. έρχεταιιι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lactaki μην χάνεις την ελπίδα σου....και εμένα αυξήθηκαν τα καφέ το τελευταίο 3 ωρο...αλλά μέχρι να έρθουν κανονικά δεν απογοητεύομαι....αχ μακάρι να μην μας έρθουν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλή επιτυχία σας εύχομαι να φουσκώσετε...εγώ θα σας λέω τα νέα μφου για τον άλλο μήνα.. αδιαθέτησα ..

Κορίτσι μου δεν πειράζει τον επόμενο μήνα με το καλό μη σε παίρνει από κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλή επιτυχία σας εύχομαι να φουσκώσετε...εγώ θα σας λέω τα νέα μου για τον άλλο μήνα.. αδιαθέτησα ..

Δεν πειράζει....μην αφήσεις να σε πάρει από κάτω...τον άλλο μηνα θα γίνει....σκέψου και την θετική πλευρά..θα κάνεις και άλλο sex γιατί στην εγκυμοσύνη τους πρωτους 3 μήνες απαγορεύεται συνήθως....μην με παρεξηγήσεις...για με γελάσεις λίγο στο λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα σκέφτομαι... Να αφεθω χωρίς να δω κ να υπολογίσω γόνιμες μέρες?? Η να πάρω τα τεστακια ωορηξιας κ να το παρακολουθήσω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο τρίτος μήνας ήταν δεν είναι πολύ διάστημα..εντάξει δε μπορώ να πω ότι το κυνηγάμε εντατικά απλά κάνουμε κ τις γόνιμες.. όχι όμως στημένα ..1 χρόνο είμαστε παντρεμένοι το τελευταίο διάστημα κάνουμε ελεύθερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ανυπόμονη είπε:

 

 

Δεν πειράζει....μην αφήσεις να σε πάρει από κάτω...τον άλλο μηνα θα γίνει....σκέψου και την θετική πλευρά..θα κάνεις και άλλο sex γιατί στην εγκυμοσύνη τους πρωτους 3 μήνες απαγορεύεται συνήθως....μην με παρεξηγήσεις...για με γελάσεις λίγο στο λεω

Φυσικά κ δε θα σε παρεξηγήσω.. ευκαιρία να τον ξεζουμιξω για ακόμη 1 μήνα   χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι εγω ειδα καφε υγρα. Αυτο σημαινει για μενα οτι ειναι θεμα ωρων να ερθει. Δεν πειραζει. Τον αλλο μηνα παλι ολες στις ιδιες μερες θα ειμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...