Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

Σ ευχαριστώ πολύ.. εύχομαι να είμαι θα δείξει.. Από την Παρασκευή κ μετα θα θεωρείται καθυστέρηση .. λέω αν δε μου έρθει η κυρία με τα κόκκινα να κάνω το τεστακι την κυρίακη στο σπίτι να είμαι χαλαρή χωρίς άγχος.. γιατί μεσοβδόμαδα πρωί πρωί κ μετά δουλειά δε μπορώ θα αγχωθω περισσότερο κυρίως για το πώς θα το σερβίρω στη δουλειά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως είστε?? Περάσανε οι μέρες.. εγώ από αύριο αν δεν αδιαθετησω θα ξεκινήσουν οι μέρες της καθυστέρησης.. για να δούμε πως θα πάει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια πως είστε?? Περάσανε οι μέρες.. εγώ από αύριο αν δεν αδιαθετησω θα ξεκινήσουν οι μέρες της καθυστέρησης.. για να δούμε πως θα πάει..

Αντε ευχομαι να εχεις μια μεγααααααλη καθυστερηση!!! 9μηνη για την ακριβεια!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Μακάριιιι.. θα δούμε.. εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι της αναμονής??

Εγω στις 20 περιμένω αλλα οκ δεν εχω και τον πιο σταθερο κυκλο! Παιζει ελαχιστα πανω κατω! Θα φανεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε με το καλό να έχουμε καθυστέρηση λοιπόν.. κ θετικά τεστακι.. εγώ δε θα κάνω από αύριο τεστ αν δεν αδιαθέτησω θα κρατηθώ κάνα δυο μέρες μέχρι την Κυριακη.. ανεξαρτήτως αποτελέσματος θέλω να είμαι σπίτι χαλαρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε με το καλό να έχουμε καθυστέρηση λοιπόν.. κ θετικά τεστακι.. εγώ δε θα κάνω από αύριο τεστ αν δεν αδιαθέτησω θα κρατηθώ κάνα δυο μέρες μέχρι την Κυριακη.. ανεξαρτήτως αποτελέσματος θέλω να είμαι σπίτι χαλαρά..

Πολυ καλα θα κανεις! Αντε λιγο εμεινε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι τώρα να ξυπνήσω πρωί να το κάνω κ μετά να πρέπει να πάω δουλειά;.. δε μπορώ .. οποίο κ να είναι το αποτέλεσμα θέλω να το συντηρητικό ίσως πρώτα.. εκτός κ αν δε προλάβω να κάνω το τεστ κ με προλάβει η κόκκινη κυρία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από εμένα...Βρίσκομαι στην ίδια φάση με εσας...περιμένω περίοδο στις 20 περίπου του μήνα αλλά εδώ και πολλές μέρες με πονάει το στήθος μου και έχω καθημερινά ποναλακια....2 εβδομάδες περίπου...και εκεί που πίστευα ότι είναι έγκυος...σήμερα είδα λίγα καφέ υγρά....λέτε να είμαι έγκυος η είμαι μόνο στην φαντασία μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα...Βρίσκομαι στην ίδια φάση με εσας...περιμένω περίοδο στις 20 περίπου του μήνα αλλά εδώ και πολλές μέρες με πονάει το στήθος μου και έχω καθημερινά ποναλακια....2 εβδομάδες περίπου...και εκεί που πίστευα ότι είναι έγκυος...σήμερα είδα λίγα καφέ υγρά....λέτε να είμαι έγκυος η είμαι μόνο στην φαντασία μου;;;

χαχα μ' αρεσε το nickname! Ανυπόμονη!!! Καλά τα καφέ δε σημαίνουν ότι δεν είσαι. Μπορεί να είναι λόγω εμφύτευσης μπορει και να ειναι τα καφέ προ περιόδου. Λιγη υπομονή και θα φανεί τι είναι! Αλλα τι λεω τωρα σε μια ανυπομονη χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτώματα που λες εχω διαβάσει πως είναι κ εγκυμοσύνης και περιόδου χωρίς να έχω εμπειρία όμως σου τα λέω. Εγώ πάλι σήμερα είναι η 1η μου μέρα καθυστέρησης κ δεν έχω αδιαθέτησει προς το παρον. Για να δούμε.. κ εγώ μετά την ωορρηξία είχα τσιμπηματακια αριστερά δεξιά κ υγρά. Εδώ κ δύο μέρες που περιμένα δεν έχω τπτ.. μόνο το στήθος μου είναι πρισμενο. Αν κ ανυπομονη κάνε λίγο υπομονή χαχα.. 2 μέρες εμειναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θ αντέξω να μη κάνω τεστ?? αν κάνω λέτε να δείξει κάτι ή θα βγει λάθος? σήμερα περίμενα να μου ερθει.. 1 κ μοναδικό έχω σπίτι..χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια θ αντέξω να μη κάνω τεστ?? αν κάνω λέτε να δείξει κάτι ή θα βγει λάθος? σήμερα περίμενα να μου ερθει.. 1 κ μοναδικό έχω σπίτι..χαχα..

Υπομονή κρατα γερά!!! Κανε πραγματα να ξεχνιεσαι! Την Κυριακη καλα το σκεφτηκες να το κανεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να βγάλει λάθος αμa κάνω σήμερα? Θεωρείται νωρίς? Ποσό μάλλον χωρίς πρωινά ούρα.. πφφφ

Αν εχεις τοσο ρολοι κυκλο τοτε ξερω γω ξυπνα αυριο πρωι και κανε με τα πρωινα ουρα. Αλλιως αν ειναι νορμαλ να μη σου ερχεται παντα ρολοι, τοτε κανε λιγη υπομονη εστω ως την Κυριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κανονικο σταθερό κύκλο έχω.. θα κάνω υπομονή.. χαχχ

Τοτε δωσε σημερα περιθωριο ως το βραδυ κι αυριο πρωιιιι πρωιιι κανε τεστακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια sorry δεν έκανα τπτ απ' όλα αυτά.. πφφφ το έκανα τώρα μεσημέρι κ βγήκε αρνητικό. Τώρα ναι ησύχασα. Δεν έχω άλλο σπίτι κ το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω.. ε θα σκαγα άμα δε το έκανα.. υπάρχει περίπτωση λάθους? Σήμερα περίμενα κανονικά να μου έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας....μου δώσατε κουράγιο κ ελπίδα....ακόμα καφέ...λίγα....lactaki ίσως φταίει που το έκανες μεσημέρι....Μην απογοητεύεσαι κ πάρε άλλο ένα τεστ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε το είχα κ με τρώγε.. ναι το έκανα μεσημέρι γτι μου είχε κολλήσει.. μάλιστα δε ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά δε βραχηκε πολύ γτι δεν ήθελα τσιτσα μου.. τραγική απλά για να το κάνω.. τι να πω θα δείξει αναμένω την κυρία με τα κόκκινα .. ελπίζω να τα έκανα όλα λάθος κ να Μ δείξει ένα θετικό τεστακι τις επόμενες μέρες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω να παραγγείλω κ για τους υπόλοιπους μήνες άμα χρειαστεί από το hometest που παίρνουν τα κορίτσια.. είναι πολλά μαζί κ οικονομικά.. κ απ' ότι ακούω είναι κ πιο ευαίσθητα από τις γνωστές μάρκες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε?? κανένα νέο και σήμερα.. δεν αδιαθέτησα.. βεβαια η μέση μ εχει πεθάνει κ έχω πόνους περιόδου αλλά όχι συνεχόμενους... μια έρχονται μια φεύγουν.. το στήθος δε.. τούμπανο..χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...