Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα!! Βγήκε αχνή γραμμούλα! Είμαι πολύ χαρούμενη αλλά ταυτόχρονα φοβισμένη! Να εξελιχθούν όλα καλά και όντως να είμαι έγκυος! Η γραμμή σίγουρα φαινόταν αλλά ήταν αχνή!

Τέλεια νέα!!! Με το καλό να το επιβεβαιώσεις με την χοριακη! Αν κ εφόσον βγήκε άχνη γραμμή σίγουρα θα είναι θετικό το αποτέλεσμα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσια καλημερα :) και αλλη εγκυουλα; μονο εγω περιμενω τωρα;

κι εγώ ? σήμερα είναι να μου έρθει κανονικά . Μου μπαίνουν ιδέες σιγά σιγά για τεστακι αλλά! θα κρατηθώ κ θα περιμένω καθυστέρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Meli_aa είπε:

κι εγώ ? σήμερα είναι να μου έρθει κανονικά . Μου μπαίνουν ιδέες σιγά σιγά για τεστακι αλλά! θα κρατηθώ κ θα περιμένω καθυστέρηση 

Κάνε αύριο με πρωινα ουρά... Σίγουρα θα δείξει....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marakineos είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!! Εύχομαι σε όλες σύντομα μ ενα μωράκι στην κοιλιά!!

Βάλε φωτο το τεστακι σου ..απ' τη στιγμή που είναι αχνό είναι θετικουλιιι. Είδες κ της Μάριας.. στην αρχή ίσα που φαινόταν κ μετά ανέβηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτισθια να ρωτησω τελικα αν ειχα τη 17η μερα ωορηηξια (ειδα περιοδο 29/7) ποτε περιμενω περιοδο;

Αυριο νομιζω περιμενεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/8/2018 at 2:26 ΜΜ, ο/η Meli_aa είπε:

Congratulations!!!! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη κ την άνοιξη να κρατάτε στα χέρια σας ένα υγιέστατο μωράκι ❤️??

Αντε κορίτσια που ακόμη είμαστε στην αναμονή .... εύχομαι ο Αύγουστος να ήταν  ο τυχερός μας ?? 

, Μαριαα πήρες την χοριακη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

, Μαριαα πήρες την χοριακη???

Μου βγάλανε την ψυχή μέχρι να την πάρω...Από τις 6 το απόγευμα μου την έστελναν στο email εγώ δεν την λάμβαναν τους πήρα ποσά τηλ και τελικά πήγα αυτοπροσώπως και την πήρα πριν μιάμιση ώρα..Πως είναι το αποτέλεσμα; μου ζήτησαν να κάνω και επαναληπτική 

20180827_195719.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Μου βγάλανε την ψυχή μέχρι να την πάρω...Από τις 6 το απόγευμα μου την έστελναν στο email εγώ δεν την λάμβαναν τους πήρα ποσά τηλ και τελικά πήγα αυτοπροσώπως και την πήρα πριν μιάμιση ώρα..Πως είναι το αποτέλεσμα; μου ζήτησαν να κάνω και επαναληπτική 

20180827_195719.jpg

Μπραβο μπραβοοο Μαρια!!!!! Μια χαρα δεν ειναι το νουμερο; ετσι νομιζω!!! Τωρα σε νοιαζει να διπλασιαζεται στα επαναληπτικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαρία Κατούφα Μήλα  Μαράκι σκέψου ότι μεσολάβησε και ΣΚ μεχρι να παρεις αποτελεσματα. Το νουμερο σου ηδη θα χει μεγαλωσει κι αλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

@Μαρία Κατούφα Μήλα  Μαράκι σκέψου ότι μεσολάβησε και ΣΚ μεχρι να παρεις αποτελεσματα. Το νουμερο σου ηδη θα χει μεγαλωσει κι αλλο! 

Αύριο θα πάω λογικά μετά τη δουλειά να κάνω την επαναληπτική και βλέπουμε...πετάω από την χαρά μου...Εύχομαι το φόρουμ να γεμίσει με πολλές εγκυμοσύνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Αύριο θα πάω λογικά μετά τη δουλειά να κάνω την επαναληπτική και βλέπουμε...πετάω από την χαρά μου...Εύχομαι το φόρουμ να γεμίσει με πολλές εγκυμοσύνες.. 

Mπράβο Μαράκι!!!Μια χαρά είναι το νουμερο της χοριακής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...