Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

κορίτσια αλήθεια μην ψάχνετε συμπτώματα. Εξαλλου τα συμπτωματα ξεκινανε αρκετες μερες μετα την καθυστέρηση. Τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ειναι πανομοιοτυπα με της περιοδου οπότε δεν υπαρχει καμια διαφορά καθε μηνα. Η θερμοκρασια ειναι ουτως η αλλως ανεβασμενη στο β μισο καθε κυκλου και ξαναπεφτει λιγο πριν ξεκινησει η νεα περιοδος. Ακομα ομως και τη θερμοκρασια πρεπει να την παιρνεις σε ολον τον κυκλο σου (γιατι δεν εχουμε ολοι την ιδια Βασικη θερμοκρασια σωματος) καθε πρωι πριν σηκωθεις απο το κρεβατι μετρώντας από το στομα (ιδανικα απο πρωκτο αλλα αυτο πρακτικά δεν το κανει καμια μας). Ελπιζω ολες γρηγορα με ενα σπορο και τοτε αυτο που θα γραψετε ειναι πως δεν ειχα κανενα ιδιαιτερο συμπτωμα πριν το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια στο γιο μου που δε το εψαξα καθολου ηρθε πιο ευκολα τωρα που ξερω καποια πραγματα αργει μονο αγχος μας δημιουργει το πολυ ψαξιμο

 

χοριακη εκανα εφτα μερες μετα και ημουν ηδη ανεβασμενη οποτε δεν πηγα για επαναλειπτοκη και στο γιατρο αμεσως κοιλιακο υπερηχο και καρδουλα οποτε ηταν πολυ χαλαρα ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

ιδεά δεν έχω κ εγώ πρώτη φορά θα τα χρησιμοποιήσψ κ αυτό για να δω πως λειτουργούνε πιο πολύ.. κ εμεις πριν 3 μηνες ξεκινήσαμε ελεύθερα αλλά χωρίς να ψάχνουμε γόνιμες... όλες τις μέρες κάναμε γόνιμες και μη.. παρόλα αυτα δεν ήρθε σποράκι.. 

Κι εμείς 3 μήνες προσπαθούμε! Υπομονή που θα πάει θα μας έρθει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

κορίτσια αλήθεια μην ψάχνετε συμπτώματα. Εξαλλου τα συμπτωματα ξεκινανε αρκετες μερες μετα την καθυστέρηση. Τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ειναι πανομοιοτυπα με της περιοδου οπότε δεν υπαρχει καμια διαφορά καθε μηνα. Η θερμοκρασια ειναι ουτως η αλλως ανεβασμενη στο β μισο καθε κυκλου και ξαναπεφτει λιγο πριν ξεκινησει η νεα περιοδος. Ακομα ομως και τη θερμοκρασια πρεπει να την παιρνεις σε ολον τον κυκλο σου (γιατι δεν εχουμε ολοι την ιδια Βασικη θερμοκρασια σωματος) καθε πρωι πριν σηκωθεις απο το κρεβατι μετρώντας από το στομα (ιδανικα απο πρωκτο αλλα αυτο πρακτικά δεν το κανει καμια μας). Ελπιζω ολες γρηγορα με ενα σπορο και τοτε αυτο που θα γραψετε ειναι πως δεν ειχα κανενα ιδιαιτερο συμπτωμα πριν το τεστ.

ευχαριστούμε πολύ!!  Έχεις δίκιο κι εγώ αυτό έχω καταλάβει πως τα περισσότερα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση είναι τυχαία άσχετα που από την ανυπομονησία τα βλέπουμε ως σημάδια εγκυμοσύνης ! Ας ελπίσουμε για όλες μας το καλύτερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

κοριτσια στο γιο μου που δε το εψαξα καθολου ηρθε πιο ευκολα τωρα που ξερω καποια πραγματα αργει μονο αγχος μας δημιουργει το πολυ ψαξιμο

 

χοριακη εκανα εφτα μερες μετα και ημουν ηδη ανεβασμενη οποτε δεν πηγα για επαναλειπτοκη και στο γιατρο αμεσως κοιλιακο υπερηχο και καρδουλα οποτε ηταν πολυ χαλαρα ολα

Τέλεια!  Που θα πάει θα φύγει αυτό το άγχος θα χαλαρώσουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

κοριτσια στο γιο μου που δε το εψαξα καθολου ηρθε πιο ευκολα τωρα που ξερω καποια πραγματα αργει μονο αγχος μας δημιουργει το πολυ ψαξιμο

 

χοριακη εκανα εφτα μερες μετα και ημουν ηδη ανεβασμενη οποτε δεν πηγα για επαναλειπτοκη και στο γιατρο αμεσως κοιλιακο υπερηχο και καρδουλα οποτε ηταν πολυ χαλαρα ολα

Καλησπέρα κορίτσια....Και εγώ στον γιο μου που δεν είχα κανένα άγχος και δεν πίστευα ότι θα μείνω έγκυος από τον πρώτο μήνα ....έμεινα έγκυος με τις 3 πρώτες φορές....βλέπετε έλειπα μόνη μου σε ένα νησί ως αναπληρώτρια και προσπαθούσαμε μόνο Σκ...ο γιατρός μου είπε να μην κάνω τότε χοριακη...εκεί που ήμουν δεν είχαν αιματολογικά κέντρα για να μην ταξιδεύω...και πήγα μια κ καλή όταν μου είπε στο ιατρείο του...αργήσαμε πολύ να αποφασίσουμε για δεύτερο...ο μικρός ήταν η κ είναι δύσκολο παιδί κ η δουλειά μου στην ανασφάλεια ως τον τόπο διαμονής μου...τώρα προσπαθούμε 2 Χρόνια και παραπάνω...είχα κ μια αποβολη τον Μάρτιο....και όλο αυτό το άγχος δεν βοηθάει...αλλά δεν μπορώ να Μην αγχώνομαι κ να μην το σκέφτομαι...και ο άντρας μου λέει ότι αν δεν μείνω σύντομα να μην προσπαθήσουμε άλλο γιατί θα είμαστε μεγάλοι πια...τώρα είμαστε 36...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

κορίτσια αλήθεια μην ψάχνετε συμπτώματα. Εξαλλου τα συμπτωματα ξεκινανε αρκετες μερες μετα την καθυστέρηση. Τα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ειναι πανομοιοτυπα με της περιοδου οπότε δεν υπαρχει καμια διαφορά καθε μηνα. Η θερμοκρασια ειναι ουτως η αλλως ανεβασμενη στο β μισο καθε κυκλου και ξαναπεφτει λιγο πριν ξεκινησει η νεα περιοδος. Ακομα ομως και τη θερμοκρασια πρεπει να την παιρνεις σε ολον τον κυκλο σου (γιατι δεν εχουμε ολοι την ιδια Βασικη θερμοκρασια σωματος) καθε πρωι πριν σηκωθεις απο το κρεβατι μετρώντας από το στομα (ιδανικα απο πρωκτο αλλα αυτο πρακτικά δεν το κανει καμια μας). Ελπιζω ολες γρηγορα με ενα σπορο και τοτε αυτο που θα γραψετε ειναι πως δεν ειχα κανενα ιδιαιτερο συμπτωμα πριν το τεστ.

Στο πρώτο μου παιδί το είχα καταλάβει αμέσως ότι Είμαι έγκυος..είχα πρήξιμο παντού...στο στήθος υπεφερα..και είχα πόνους περιόδου...έκανα το τεστ όμως μετά την καθυστέρηση μου.... σε αυτές μου τις υπόλοιπες προσπάθειες πολλές φορές νόμιζα ότι είμαι έγκυος από τα σύμπτωματα αλλά δεν ημουν...θεωρώ πλέον ότι έχεις δίκιο...ότι την πρώτη φορά έτυχε κ ήμουν κ ότι δεν πρέπει να ψάχνουμε τα συμπτώματα αλλά να περιμένουμε την καθυστέρηση...αλλά το να το λες είναι εύκολο....στην πράξη πως θα το κάνω δεν ξερω που το μυαλό μου έχει κολλήσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια....Και εγώ στον γιο μου που δεν είχα κανένα άγχος και δεν πίστευα ότι θα μείνω έγκυος από τον πρώτο μήνα ....έμεινα έγκυος με τις 3 πρώτες φορές....βλέπετε έλειπα μόνη μου σε ένα νησί ως αναπληρώτρια και προσπαθούσαμε μόνο Σκ...ο γιατρός μου είπε να μην κάνω τότε χοριακη...εκεί που ήμουν δεν είχαν αιματολογικά κέντρα για να μην ταξιδεύω...και πήγα μια κ καλή όταν μου είπε στο ιατρείο του...αργήσαμε πολύ να αποφασίσουμε για δεύτερο...ο μικρός ήταν η κ είναι δύσκολο παιδί κ η δουλειά μου στην ανασφάλεια ως τον τόπο διαμονής μου...τώρα προσπαθούμε 2 Χρόνια και παραπάνω...είχα κ μια αποβολη τον Μάρτιο....και όλο αυτό το άγχος δεν βοηθάει...αλλά δεν μπορώ να Μην αγχώνομαι κ να μην το σκέφτομαι...και ο άντρας μου λέει ότι αν δεν μείνω σύντομα να μην προσπαθήσουμε άλλο γιατί θα είμαστε μεγάλοι πια...τώρα είμαστε 36...

Το άγχος θεωρώ πως παίζει πολύ μεγάλο ρόλο, με τον αδερφό μου έχω 7 χρόνια διαφορά. Προσπαθούσαν πολύ για μένα οι γονείς μου αλλά τίποτα δεν ερχόμουν, η μητέρα μου έμεινε έγκυος μόλις πήραν απόφαση πως δεν θα κάνουν δεύτερο παιδί και σταμάτησαν να προσπαθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ανυπόμονη είπε:

Στο πρώτο μου παιδί το είχα καταλάβει αμέσως ότι Είμαι έγκυος..είχα πρήξιμο παντού...στο στήθος υπεφερα..και είχα πόνους περιόδου...έκανα το τεστ όμως μετά την καθυστέρηση μου.... σε αυτές μου τις υπόλοιπες προσπάθειες πολλές φορές νόμιζα ότι είμαι έγκυος από τα σύμπτωματα αλλά δεν ημουν...θεωρώ πλέον ότι έχεις δίκιο...ότι την πρώτη φορά έτυχε κ ήμουν κ ότι δεν πρέπει να ψάχνουμε τα συμπτώματα αλλά να περιμένουμε την καθυστέρηση...αλλά το να το λες είναι εύκολο....στην πράξη πως θα το κάνω δεν ξερω που το μυαλό μου έχει κολλήσει...

αν παρατηρήσεις καθε μηνα εχουμε διαφορα συμπτωματα. Αλλες φορες αναγουλες, αλλαες ανακατωσουρες, αλλες πρηξιματα και ωστόσο δεν ειμαστε εγκυες. Ε, μια φορά από αυτες θα ειμαστε αλλα τα συμπτώματα εκεινα δεν εχουν να λενε κατι γιατι και σε αλλους κυκλους τα ειχαμε. Εγώ όταν εμεινα εγκυος (ασχετως αν δεν κατεληξε καλα), ειχα πρηξιμο στο στηθος και ποναλακια περιοδου που ομως και σε αλλους κυκλους τα ειχα. Το δικο μου το μυαλο ειναι εξισου κολλημενο και θελω παρα πολυ μια νεα εγκυμοσυνη με καλη εκβαση, αλλα αληθεια, καθε μηνα οσα περισσοτερα και να νιωθω τοσο περισσοτερο τα εκλογικευω και λεω οχι δεν ειναι συμπτωμα. Παω κοντρα στην κοντρα το μυαλο μου. αυτο το κανω γιατι με "επιασα" να κανω τεστάκια εγκυμοσυνης πριν την καθυστερηση (πραγμα που δεν εκανα ποτε στο παρελθον) και ειπα οτι δε γινεται να τρελαθω ετσι. Δεν εχω παψει να το σκεφτομαι, αλλα τουλαχιστον δε δινω σημασια σε συμπτωματα και ορκιστηκα να μην ξανακανω τεστ πριν τη μερα που θα περιμενω περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marakineos είπε:

ευχαριστούμε πολύ!!  Έχεις δίκιο κι εγώ αυτό έχω καταλάβει πως τα περισσότερα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση είναι τυχαία άσχετα που από την ανυπομονησία τα βλέπουμε ως σημάδια εγκυμοσύνης ! Ας ελπίσουμε για όλες μας το καλύτερο! 

Ειναι τυχαια τα περισσοτερα. Δε λεω οτι ισως δεν τα νιωθουμε, αλλα σε καθε κυκλο εχουμε διαφορα αν παρατηρησεις. Απλα παλια δε διναμε σημασια αν ειχαμε πχ αναγουλες ενα πρωι επειδη απλα ξυπνησαμε με λιγο χαλασμενο στομαχι. Ή αν ειχαμε υπνηλια πχ λογω κουρασης. Τωρα ολα τα συνδεουμε με εγκυμοσυνη. Ε, καποια στιγμη θα τυχουν με εγκυμοσυνη αλλα δε θα ειναι συμπτωματα αυτης, αφου και τα ουσιαστικα της συμπτωματα ξεκινουν γυρω στην 5η με 6η εβδομαδα αρα αρκετες μερες μετα την καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2018 at 3:52 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

Χαχαχαχα Ναι όντως χωρίς εμετούς..   να σαι καλά κορίτσι μου θα ηρεμήσω λίγο... Καλό υπόλοιπο σε όλες μας....??

γεια σας κορίτσια εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε!!!! Μας σας ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει κάτι η σας έχει συμβεί σε κάποια από σας...Εγώ τελευταία περίοδο είχα 30 Ιουλίου και περιμένω τώρα 26 Αυγούστου..από το Σάββατο που πέρασε έχω πόνο στο στηθος μια κούραση έτσι νιώθω και μια θερμοκρασία που κυρίως τα βράδια νιώθω θα αρπάξω καίγομαι...Σήμερα λοιπόν έκανε το μεσημεράκι το clear blue και μου έδειξε μαλλον αρνητικό...είχε τη γραμμή του παραθύρου οριζόντια (Μεγάλο παράθυρο λέω μην μπερδευτητε) και πολύ άχνη να φαίνεται μόνο με δυνατό φως.αρα δεν είμαι έτσι δεν είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisoula@ είπε:

γεια σας κορίτσια εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε!!!! Μας σας ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει κάτι η σας έχει συμβεί σε κάποια από σας...Εγώ τελευταία περίοδο είχα 30 Ιουλίου και περιμένω τώρα 26 Αυγούστου..από το Σάββατο που πέρασε έχω πόνο στο στηθος μια κούραση έτσι νιώθω και μια θερμοκρασία που κυρίως τα βράδια νιώθω θα αρπάξω καίγομαι...Σήμερα λοιπόν έκανε το μεσημεράκι το clear blue και μου έδειξε μαλλον αρνητικό...είχε τη γραμμή του παραθύρου οριζόντια (Μεγάλο παράθυρο λέω μην μπερδευτητε) και πολύ άχνη να φαίνεται μόνο με δυνατό φως.αρα δεν είμαι έτσι δεν είναι...

Κορίτσι μου ητανβαχνη ή οριζόντια ή κάθετη ήταν έντονη? Εγωωνομιζω ότι έστω κ άχνη να είναι η οριζόντια είναι θετικο.αλλα καλύτερα να περιμένεις καθυστε ρηση για να είσαι σίγουρη.. Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου θετικοτατο τεστ κ υψηλή χοριακη κ γρήγορα με μωράκι.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisoula@ είπε:

γεια σας κορίτσια εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε!!!! Μας σας ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει κάτι η σας έχει συμβεί σε κάποια από σας...Εγώ τελευταία περίοδο είχα 30 Ιουλίου και περιμένω τώρα 26 Αυγούστου..από το Σάββατο που πέρασε έχω πόνο στο στηθος μια κούραση έτσι νιώθω και μια θερμοκρασία που κυρίως τα βράδια νιώθω θα αρπάξω καίγομαι...Σήμερα λοιπόν έκανε το μεσημεράκι το clear blue και μου έδειξε μαλλον αρνητικό...είχε τη γραμμή του παραθύρου οριζόντια (Μεγάλο παράθυρο λέω μην μπερδευτητε) και πολύ άχνη να φαίνεται μόνο με δυνατό φως.αρα δεν είμαι έτσι δεν είναι...

κοριτσι μου απορια ο κυκλλος σου ειναι σταθερος και εισαι σιγουρη οτι θα ερθει στις 26;

νομιζω και για τα συπτωματα ειναι νωρις ακομη αλλα και για το τεστ , περιμενε λιγες μερουλες ακομη και αν  δεν ερθει ξανα κανε ενα τεστακι

ευχομαι συντομα με ενα μωρακι στη κοιλιτσα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Xrisoula@ είπε:

γεια σας κορίτσια εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε!!!! Μας σας ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει κάτι η σας έχει συμβεί σε κάποια από σας...Εγώ τελευταία περίοδο είχα 30 Ιουλίου και περιμένω τώρα 26 Αυγούστου..από το Σάββατο που πέρασε έχω πόνο στο στηθος μια κούραση έτσι νιώθω και μια θερμοκρασία που κυρίως τα βράδια νιώθω θα αρπάξω καίγομαι...Σήμερα λοιπόν έκανε το μεσημεράκι το clear blue και μου έδειξε μαλλον αρνητικό...είχε τη γραμμή του παραθύρου οριζόντια (Μεγάλο παράθυρο λέω μην μπερδευτητε) και πολύ άχνη να φαίνεται μόνο με δυνατό φως.αρα δεν είμαι έτσι δεν είναι.

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

κοριτσι μου απορια ο κυκλλος σου ειναι σταθερος και εισαι σιγουρη οτι θα ερθει στις 26;

νομιζω και για τα συπτωματα ειναι νωρις ακομη αλλα και για το τεστ , περιμενε λιγες μερουλες ακομη και αν  δεν ερθει ξανα κανε ενα τεστακι

ευχομαι συντομα με ενα μωρακι στη κοιλιτσα σου :)

Περιμένουμε κ δικα  σου νέα ευχάριστα λοιπόν.. αν πράγματι είδες αχνό λογικά κάτι πάει να γίνει .. αλλά μήπως είναι η γραμμή που χρωματίζεται όταν είναι θετικό? Γτι κ χωρίς να το κάνεις το τεστ φαίνονται άμα βγάλεις τα μάτια σου βεβαια οι γραμμουλες.. κ ανάλογα με το αποτέλεσμα χρωματίζονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Xrisoula@ είπε:

γεια σας κορίτσια εύχομαι σε όλες να αποκτήσετε αυτό που επιθυμείτε!!!! Μας σας ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει κάτι η σας έχει συμβεί σε κάποια από σας...Εγώ τελευταία περίοδο είχα 30 Ιουλίου και περιμένω τώρα 26 Αυγούστου..από το Σάββατο που πέρασε έχω πόνο στο στηθος μια κούραση έτσι νιώθω και μια θερμοκρασία που κυρίως τα βράδια νιώθω θα αρπάξω καίγομαι...Σήμερα λοιπόν έκανε το μεσημεράκι το clear blue και μου έδειξε μαλλον αρνητικό...είχε τη γραμμή του παραθύρου οριζόντια (Μεγάλο παράθυρο λέω μην μπερδευτητε) και πολύ άχνη να φαίνεται μόνο με δυνατό φως.αρα δεν είμαι έτσι δεν είναι...

Ευχόμαστε να μας πεις ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μην ερθει κοπελα μου νιωθεις συπτωματα;

ποτε περιμενεις ;

 

εγω 28-29 και το μονο που εχω ειναι οτι ειναι υγρη η περιοχη και ειναι σπαστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

μακαρι να μην ερθει κοπελα μου νιωθεις συπτωματα;

ποτε περιμενεις ;

 

εγω 28-29 και το μονο που εχω ειναι οτι ειναι υγρη η περιοχη και ειναι σπαστικο

Συμπτώματα όπως κάθε μήνα , πονάκια περιόδου, ημικρανία , δέκατα μόνο το απόγευμα! Το μόνο διαφορετικό είναι πως πονάει λίγο το στήθος και κοιμάμαι πολύ! Βέβαια ίσως αυτά να τα είχα και πριν αλλά δεν τα παρατηρούσα επειδή δεν μ ένοιαζε! Παίρνω θάρρος από κοπέλες που διαβάζω πως ήταν έγκυος ενώ είχαν συμπτώματα περιόδου! Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δούμε σε 3 μερούλες!  Γενικά είμαι χαλαρή αλλά μόλις τελειώνουν οι γονιμες μέρες κ κυρίως μόλις κοντεύει η περίοδος με πιάνει άγχος και πιο πολύ ανυπομονησία να δω αν πετύχαμε κάτι!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

Θα δούμε σε 3 μερούλες!  Γενικά είμαι χαλαρή αλλά μόλις τελειώνουν οι γονιμες μέρες κ κυρίως μόλις κοντεύει η περίοδος με πιάνει άγχος και πιο πολύ ανυπομονησία να δω αν πετύχαμε κάτι!  

Ακριβώς το ίδιο νιώθουμε όλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...