Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο στήθους κ Αλλά συμπτώματα στην εγκυμοσυνη


banesaki16

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ μια χαρά προς το παρόν η κυρία δεν έχει κάνει την εμφάνιση της και σήμερα είμαι αισίως στην 29η μέρα. Έχω κατεβάσει τρεις εφαρμογες στο κινητό με βαση τους 24+ μηνες που προσπαθούμε και με βγαζει τον τελευταίο χρόνο ότι εχω κύκλο 27 ημερών...Ειδωμεν...

Αχ πες την εφαρμογη! Εχω κι εγω την κλασικη που εχουν ολες για να μετραει μερες περιοδου κτλ. Αυτη που λες ειναι αλλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι το ημερολόγιο , το ημερολόγιο μου και το ladytimer...ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΘΩΣ ΑΥΤΉ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕ 1 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΈΡΗΣΗ ΚΑΙ Η ΆΛΛΗ ΜΕ ΔΥΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

είναι το ημερολόγιο , το ημερολόγιο μου και το ladytimer...ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΥΤΉ ΤΗ ΣΤΙΓΜΉ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕ 1 ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΈΡΗΣΗ ΚΑΙ Η ΆΛΛΗ ΜΕ ΔΥΟ...

Σ' ευχαριστω! Θα τις κοιταξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτός εν τω μεταξύ είναι ο 28ος κύκλος προσπαθειών συμφωνα με τις καταγραφές μου στην εφαρμογή.Βεβαια επειδή την εχω πατήσει πολλές φορές μέσα σε αυτό το διάστημα προσπαθώ να κρατάω το μυαλό μου απασχολημένο με άλλα πράγματα γιατί θα απογοητευτώ πολύ αν κάνει την εμφάνιση της η κυρία με τα κόκκινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσακι μου και να μην ερθει να εχεις ενα εμβρυακι συντομα:) αυτο το μηνα:) 

μεχρι ποτε λες να περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ωραία και εγώ θα την συμβουλευτώ γιατί έχω την κλασσικη εφαρμογή που μ λεει γόνιμες και ημέρες περιόδου..  πότε λες να κάνεις τεστάκι? αντε περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας περάσει και η σημερινή μέρα και βλέπουμε...ο άντρας μου ειδικά μου λέει να περιμένουμε μια καλή καθυστέρηση και ύστερα να κάνω τεστ..Είναι που έχω φάει αρκετά τα μούτρα μου τους προηγούμενους μήνες με τεστ και μετά κλάμα η κυρία..εν τω μεταξύ δεν έχω και κανένα σύμπτωμα τίποτα μόνο χθες το βράδυ είχα 37.3 και σήμερα το μεσημέρι 36.9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την έκανα τελικά την αταξία μου -βλακεία μου πριν καμία ωρα και έκανα ενα clear blue που δειχνει 6 μερες πριν την καθυστέρηση και εφαγα τα μούτρα μου ....τη βλέπω να έρχεται αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε σε παρεξηγούμαι κοριτσάκι όλες τα ίδια κάνουμε δε γίνεται υπάρχει μεγάλη αγωνία.. καλά έκανες αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου .. κάνε πρωί καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2018 at 10:20 ΜΜ, ο/η egw είπε:

Εδω με πιάνεις λίγο αδιαβαστη.εγω θα την υπολόγιζα από χτες

egw τι κάνεις αδιαθέτησες η ακόμη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δε σε παρεξηγούμαι κοριτσάκι όλες τα ίδια κάνουμε δε γίνεται υπάρχει μεγάλη αγωνία.. καλά έκανες αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου .. κάνε πρωί καλύτερα. 

κοριτσι μου δοκιμασε  και το πρωι ποτε δε ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

egw τι κάνεις αδιαθέτησες η ακόμη??

οχι ακομη βεβαια εχουμε μια βδομαδα μπροστα μας συμφωνα με τα τεστ προς το παρον τσακιζω παγωτα απο τη μια ποναει η μεση απο την αλλη 

απο τη μια φουσκωνει το στηθος αλλα δεν πολυποναει

σημερα και εχτες νιωθω οτι θελω να κοιμαμαι θα δειξει κοριτσια

ειναι νωρις για μενα ακομη:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου με το καλό σας εύχομαι..  εγώ περιμένω κανονικά να αδιαθετιαω σε 5 μέρες.. είχα επαφή με τον άντρα μου τις γόνιμες μέρες.. έχω πόνους στην μέση και την κοιλιά ζεατενομαι υπερβολικά το στήθος μου είναι λίγο πρησμένο αλλά όχι τρέλλα πραγματα.. έχω ελπίδες πιστεύετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Annytsip είπε:

Κορίτσια μου με το καλό σας εύχομαι..  εγώ περιμένω κανονικά να αδιαθετιαω σε 5 μέρες.. είχα επαφή με τον άντρα μου τις γόνιμες μέρες.. έχω πόνους στην μέση και την κοιλιά ζεατενομαι υπερβολικά το στήθος μου είναι λίγο πρησμένο αλλά όχι τρέλλα πραγματα.. έχω ελπίδες πιστεύετε???

εύχομαι να δεις ενα θετικο τεστάκι σύντομα// εγώ πραγματικά δε ξανα βλέπω συμπτώματα μόνο καθυστέρηση... νιώθεις το ένα νιώθεις το άλλο λες είμαι... κ τελικα τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

εύχομαι να δεις ενα θετικο τεστάκι σύντομα// εγώ πραγματικά δε ξανα βλέπω συμπτώματα μόνο καθυστέρηση... νιώθεις το ένα νιώθεις το άλλο λες είμαι... κ τελικα τπτ..

Αυτό φοβάμαι και εγώ ότι θα δω αρνητικό αποτέλεσμα και θα απογοητευτω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Annytsip είπε:

Αυτό φοβάμαι και εγώ ότι θα δω αρνητικό αποτέλεσμα και θα απογοητευτω

 

κοιτα, από εμπειρίες κοριτσιών που διαβάζω τα συμπτώματα είναι τα ίδια..έχω διαβάσει κάποιες κοπέλες που λένε πως πονούσαν κ ένιωθαν πως είναι έτοιμες να αδιαθετήσουν και τελικά ήταν έγγυος.. τόσο πολύ μοιάζουν// γι αυτό κ εγώ λέω από δω κ πέρα καθυστέρηση και τέστ ή χωριακή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κοιτα, από εμπειρίες κοριτσιών που διαβάζω τα συμπτώματα είναι τα ίδια..έχω διαβάσει κάποιες κοπέλες που λένε πως πονούσαν κ ένιωθαν πως είναι έτοιμες να αδιαθετήσουν και τελικά ήταν έγγυος.. τόσο πολύ μοιάζουν// γι αυτό κ εγώ λέω από δω κ πέρα καθυστέρηση και τέστ ή χωριακή.. 

Η χωριακη δείχνει μόνο όταν έχει; Καθυστέρηση?? Συγγνώμη που σε πρειζω αλλά δεν ξέρω από αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει πολύ υπομονή έως την καθυστέρηση!  Περιμένω σε 5 μέρες και ο χρόνος δεν περνά!!  Άρχισαν οι πόνοι περιόδου όπως παντα! Από χθες κοιμάμαι πολύ,  πονουν οι γάμπες μου κ μπήκα στο τριπακι να μετρώ θερμοκρασία.  Χθες 36.8 σήμερα 37.3 ! Λάθος μου γιατί τωρα το σκέφτομαι ακόμη πιο πολυ! Μακάρι να μην μου ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μην νομίζεις ότι τα ξέρω κ εγώ από εδώ τα μαθαινω.. είμαι πρωτάρα χαχα.. με βοηθανε τα κορίτσια εδω.. εγώ που λες πρώτη φορά πήρα τα τεστακια από το hometest μαζί με ωορηξιας. Τα περιμένω να έρθουν να τα δοκιμάσω. Απ ότι έχω διαβάσει είναι πολύ ευαίσθητα τα τεστακια εγκυμοσύνης κ καλύτερα απο τις γνωστές μάρκες που κυκλοφορούν σε διπλάσια κ τριπλάσια τιμή γτι πραγματικά πρόκειται για πολύ φθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟια είναι η ενδεικτική θερμοκρασία στην αρχή μιας εγκυμοσύνης?? Ούτε αυτό το ξέρω..δε το έχω μετρήσει. Εσύ χρησιμοποιείς τεστακια ωορηξιας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμη όχι δεν έχω χρησιμοποιησει, δεν προσπαθούμε πολύ καιρό!  Είναι εύκολα στη χρήση?  Σχετικά με τη θερμοκρασία κ εγώ δεν είμαι σίγουρη. Τα δέκατα είναι καλό σημάδι βέβαια διάβασα ότι και πριν την περίοδο έχουμε δέκατα που πέφτουν μια μέρα πριν αδιαθετησουμε οπότε...  Όπως είπες κι εσύ μόνο καθυστέρηση κ μετά τεστ κλπ!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιδεά δεν έχω κ εγώ πρώτη φορά θα τα χρησιμοποιήσψ κ αυτό για να δω πως λειτουργούνε πιο πολύ.. κ εμεις πριν 3 μηνες ξεκινήσαμε ελεύθερα αλλά χωρίς να ψάχνουμε γόνιμες... όλες τις μέρες κάναμε γόνιμες και μη.. παρόλα αυτα δεν ήρθε σποράκι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...