Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τιμές χοριακης


Katerina1993

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katerina1993 είπε:

Ξεκίνησα να κάνω τεστ από την Πέμπτη μέρα που θεωρούσα ότι έχω καθυστέρηση..... Βέβαια έτσι όπως τα υπολογίζω εγώ τώρα θα έπρεπε να είμαι 5 εβδομάδων... Πράγμα που ο γιατρός μου το αποκλείει ακόμη και για εξωμήτριο.... Οπότε κάτι δεν έκανα σωστά.... Μου είπε να κάνω χοριακη την Δευτέρα και την Τετάρτη και την Παρασκευή έχουμε ραντεβού.... Μακάρι να παν όλα καλά.... 

Μακάρι κορίτσι μου εύχομαι να είναι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valia... είπε:

Πήγα το πρωί στο πρώτο κέντρο κ περιμένω τα αποτελέσματα. Ήταν μακράν η μεγαλύτερη ανοησία που έκανα. Βασανίζω τον εαυτό μου διπλά... 

Κορίτσι μου εύχομαι να έχει διπλασιαστεί... τουλάχιστον μήνα είναι όλα τέλεια με ένα υγιές μωράκι στηνναγκαλια σου....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2018 at 11:40 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

Καλημερα. Οταν λες πανω απο 30 ημερες εννοεις 30 ημερες καθυστερηση; Πότε αδιαθετησες τελευταια φορα; 

Τον Μάιο αδιάθετησα τελευταία φορά... Αρχές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melina_P είπε:

@Katerina1993 ξανά έκανες χοριακη; 

Οχι την Δευτέρα  μου είπε να πάω.... Τώρα προσπαθώ να χαλαρώσω ότι και αν είναι δεν μπορώ να κάνω κάτι απλά περιμένω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2018 at 5:16 ΜΜ, ο/η Valia... είπε:

Κορίτσια έκανα  χθές την πρώτη μου χοριακή στα euromedica μετά από εβρυμεταφορά βλαστοκυστών στις 09/07 κ βγήκε 60. Η γυναικολόγος μου ειπε να πάω αύριο πάλι στο ίδιο, αλλά από ανηπομονησια πήγα στην βιοϊατρική σήμερα κ βγήκε 35. Δεν το είπα σε κανέναν, γιατί βιάστηκα αλλά δείχνει οτι το χάνω το εμβρυάκι μου... έχει καμοία ανάλογη εμπειρία;;;

Καλησπέρα... Ξανά έκανες χοριακη? Τι έγινε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valia... είπε:

Βιοχημική κύηση δυστυχώς...

Καλημερα... Λυπάμαι πολύ... Μην απογοήτευεσε... Η επόμενη προσπάθεια μ ένα γερό και δυνατό μωράκι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valia... είπε:

Βιοχημική κύηση δυστυχώς...

Κορίτσι μου είναι δύσκολο πολύ εχωβπερασει κάτι παρόμοιο κ φοβάμαι κ εγώ πολύ... Την επόμενη όμως με δει δυνατό μωράκι... υπομονή...Όλα θα γίνουν.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...