Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Πω χαμός χαχαα.. υπερβιταμίνωση θα πάθουμε. Α μπορώ να πίνω δηλαδή ένα χαπακι τέτοιο συν μισό φολικό την ημερα
    • Ναι ναι. Άμα θέλεις μπορείς να συνδέσεις κ μισό χάπι φολικο το βράδυ.. Γενικά έχει πολλές βιταμίνες αλλά σε μικρές ποσότητες. Δηλ εγώ κάθε μέρα θα πιω ένα φλυτζανι χαμομήλι με φασκόμηλο, θα φτιάξω ένα ποτήρι με πολλά φρούτα κ μερικά αποξηραμενα φρουτα κξυηρουςκαρπους, Κ επειδή έχω έλλειψη παίρνω κ σίδηρο με βιταμίνη c.!!!! 
    • Καλησπέρα είμαι και εγώ εδώ που και που...Γιατί με έχει ζορισει  αρκετά η Δεύτερη αποτυχία....! Σας στέλνω τις ευχές μου για ένα έτος...γεμάτο χαρές! Εάν φτιάξετε νέα ομάδα θα ήθελα να με συμπεριλάβετε...Γιατί χάνω αρκετές αναρτήσεις.....! Το παν είναι να μην το βάζουμε κάτω....(τα λόγια είναι εύκολα....) Και να στηρίζουμε η μια την άλλη.....
    • Τις παρήγγειλα.. μόλις έρθει σταματάω στο φιλικό κ ξεκινάω αυτό ε?? 30ταμπλετες είναι για ένα μήνα..
    • @Rinaki88 καλή επιτυχία! Εύχομαι μία τριψήφια χοριακή! @sansa, @Eleni73 Καλή επιτυχία στην προσπάθεια κορίτσια μου.  @Πλατανακη Δεσποινα μην απογοητεύεσαι. Στην επόμενη προσπάθεια θα πάνε καλύτερα τα πράγματα. Τώρα τουλάχιστον ξέρετε πως ανταποκρίνεσαι και θα δοκιμάσετε κάτι άλλο με επιτυχία.  @Zeta., Ζετάκι περαστικά σου. 
  • Νέες συζητήσεις