Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Φεβρουαριου 2019!!!!❤❤❤❤❤


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλα και εγω εχω αρκετα μεγαλη κοιλιτσα εχω κλεισει και εγω το 6ο καναμε και εμεις την β επιπεδου και ο μπεμπης μας ειναι 600 γραμμαρια...Ειχα λιγο τεξιμο γτ ειχαμε και το γαμο μας τον προηγουμενο μηνα!!!πως περασε ετσι ο καιρος μας εχουν μεινει μονο 3 μηνες!!!!

Να ζήσετε!!!Με το καλό και το μωράκι σας! Σαν χθες μου φαίνεται που έκανα το τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/11/2018 at 7:13 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Να ζήσετε!!!Με το καλό και το μωράκι σας! Σαν χθες μου φαίνεται που έκανα το τεστ!!

Ευχαριστουμε!!!Και εμενα και σε λιγους μηνες θα εχουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

Καλημέρα!

Μόνο σε μένα φαινεται τελικα οτι δεν περνά ο καιρός!!?

Καλημερα!!!!μην ανχονεσαι και προσπαθησε νατο απολαυσεις καιδεν θα καταλαβεις ποτε θα εχεις το μωρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 30/1/2019 at 9:34 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Κοριτσια Πώς είστε??? Γέννησε καμία??? 37 κ 3 εγώ σήμερα! Πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός!!

Καλημερα εγω ειμαι 38 εβδομαδων...θα ηθελα πολυ να ερθει σημερα ο μπεμπακος μαςεχω ταγενεθλια μ και εχουμε κ επετειο 6 χρονων με το μπαμπά τ οποτε καταλαβαίνετε οτι θα ηταν το καλυτερο δωρο.  Αλλα νομιζω πως εχει βολευτεί στην κοιλιτσα μ κ εχουμε ακομη!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!!! Με το καλό το μωρακι σας!!! Και εγώ 38 εβδομάδων σημερα, έχω κάτι συσπασουλες και διαστολή 2... Περιμένουμε! Πιστεύω το επόμενο διήμερο θα έχω γεννήσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Χρόνια πολλά!!! Με το καλό το μωρακι σας!!! Και εγώ 38 εβδομάδων σημερα, έχω κάτι συσπασουλες και διαστολή 2... Περιμένουμε! Πιστεύω το επόμενο διήμερο θα έχω γεννήσει :)

Ευχαριστώ πολυ!!!και εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!εγω σημερα ειχα καποιες συσπασεις αυριο θα παμε στο γιατρο...θελω τοσο πολυ να περασουν οι μερες και να το παρω στην αγκαλια μ....ολο καθομαι και σκεφτομαι πως να ειναιτα ματακια τ??πως να ειναιτα χειλακια τ???χα χα χα κάνετε και εσεις τετοιες σκεψεις???η' εγω εχω τρελαθει πριν ακομη τον δω....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχετε μια υπέροχη εμπειρία στη γέννα καλώς να δεχτείτε τα ζουζούνια σας.σιγουρα θα σας φαίνονται τα πιο όμορφα στο κοσμο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!!και εσυ με το καλο το μωρακι σου!!!εγω σημερα ειχα καποιες συσπασεις αυριο θα παμε στο γιατρο...θελω τοσο πολυ να περασουν οι μερες και να το παρω στην αγκαλια μ....ολο καθομαι και σκεφτομαι πως να ειναιτα ματακια τ??πως να ειναιτα χειλακια τ???χα χα χα κάνετε και εσεις τετοιες σκεψεις???η' εγω εχω τρελαθει πριν ακομη τον δω....???

Χαχα και εγώ το ίδιο σκέφτομαι!! Εγώ έχω και παρά πολλά υγρα, νομίζω είναι η τραχηλικη βλεννη... Αισθάνομαι ότι πλησιάζει η ώρα που θα την έχω αγκαλίτσα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχετε μια υπέροχη εμπειρία στη γέννα καλώς να δεχτείτε τα ζουζούνια σας.σιγουρα θα σας φαίνονται τα πιο όμορφα στο κοσμο :)

Ευχαριστούμε πολύ!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!! Να σου πάνε όλα καλά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Χαχα και εγώ το ίδιο σκέφτομαι!! Εγώ έχω και παρά πολλά υγρα, νομίζω είναι η τραχηλικη βλεννη... Αισθάνομαι ότι πλησιάζει η ώρα που θα την έχω αγκαλίτσα!!! ❤️

Και εγω εχω αρκετη βλεννη...αντε να δουμε και εγω περιμενω να δω τι θα μ πει αυριο ο γιατρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki co είπε:

@Ονομα χρήστη από κιλά που βρίσκεσαι?

Αστα εχω ξεφυγει....εχω παρει σιγουρα 17 με 18 δεν ξερω με ποσα ξεκινησα εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Και εγω εχω αρκετη βλεννη...αντε να δουμε και εγω περιμενω να δω τι θα μ πει αυριο ο γιατρος!!!

Περιμένω νέα σου απ' το γιατρό!!! Εγώ πήρα 9! Προσεχα πολύ η αλήθεια είναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Περιμένω νέα σου απ' το γιατρό!!! Εγώ πήρα 9! Προσεχα πολύ η αλήθεια είναι :)

Μπραβο!!!θα βγεις απο τκ μαιευτηριο και δενθα εχεις τπτ .. εγω δεν προσεχα καθολου ???....αλλα θα τα χασω σιγουρα δεν μπορω με τισα κιλα...εχανα παρα πολυ ευκοκα ελπιζω να μν εχει αλλαξει ο μεταβολισμός μ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Μπραβο!!!θα βγεις απο τκ μαιευτηριο και δενθα εχεις τπτ .. εγω δεν προσεχα καθολου ???....αλλα θα τα χασω σιγουρα δεν μπορω με τισα κιλα...εχανα παρα πολυ ευκοκα ελπιζω να μν εχει αλλαξει ο μεταβολισμός μ!!!

Θα χαθούν μετά τα κιλα! Βοηθάει και ο θηλασμός πάρα πολύ!! Με το καλό να πάτε στο γιατρό!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα περιμενουμε ακομη ειχε κατεβει λιγο αλλαδεν εχει παρει θεση ακομη...εγω εχω καποια πονακια και ηρθαμε Αθηνα για να ειμαστε πιο κοντα στο μαιευτηριο γτ θελαμε 2 ωρες για να φτασουμε...εσυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

@Ονομα χρήστη συγγνώμη τώρα είδα το μήνυμα σου!!! Γέννησα στις 7.2.2019 την μπέμπα μου με φυσιολογικό τοκετό! Όλα καλά! Θηλάζουμε αποκλειστικά από την αρχή και προσπαθούμε να μπούμε σε ένα Ρυθμό! Εσύ γεννήσεις? Πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Niki co είπε:

@Ονομα χρήστη συγγνώμη τώρα είδα το μήνυμα σου!!! Γέννησα στις 7.2.2019 την μπέμπα μου με φυσιολογικό τοκετό! Όλα καλά! Θηλάζουμε αποκλειστικά από την αρχή και προσπαθούμε να μπούμε σε ένα Ρυθμό! Εσύ γεννήσεις? Πώς είσαι?

Να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!!???Ναι γεννησα και εγω 8.2 φυσιολογικα και εγω...μας εχει τρελανει ο μπεμπακος μας...και εγω θηλαζω αλλα οχι αποκλειστικα δινω και συμπληρωμα γτ καναμε ικτερο λογω αντισυμβατοτητας στην ομαδα αιματος και χρειάστηκε συμπληρωμα...τωρα εχω αρχισει να τ το ελατωνω μεχρι να το κοψουμε τελείως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!!???Ναι γεννησα και εγω 8.2 φυσιολογικα και εγω...μας εχει τρελανει ο μπεμπακος μας...και εγω θηλαζω αλλα οχι αποκλειστικα δινω και συμπληρωμα γτ καναμε ικτερο λογω αντισυμβατοτητας στην ομαδα αιματος και χρειάστηκε συμπληρωμα...τωρα εχω αρχισει να τ το ελατωνω μεχρι να το κοψουμε τελείως...

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Γερό και καλότυχο να είναι!!!  Καλή δύναμη με το θηλασμο!! ? ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!

Εχω γραψει και σε αλλο θεμα αλλα γραφω και εδω μιας και φανταζομαι οτι ειστε μανουλες ηδη!

32 εβδομαδα εκανα ντοπλερ και μου βρηκαν προωρα γερασμενο πλακουντα grade 2-3 λογω του οτι εχω αυξημενες αντιστασεις στις μητριαιες αρτηριες..

Κανω αντιπηκτικη αγωγη απο την αυχενικη και μετα...

Ειχε καμια παρομοια περιπτωση;

Και αν ναι πως εξελιχθηκαν τα πραγματα;

Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2019 at 1:20 ΜΜ, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

@Niki co τι κανετε κοπελα μου???πως πατε με τη μπεμπουλα σας???

Μεγαλώνουμε μέρα με τη μέρα!! Είναι ήσυχο μωράκι κοιμάται πολύ! Εσύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...