Μετάβαση σε περιεχόμενο
Marakinik

Προβλημα με τα λοχεια

Recommended Posts

Γεννησα με καισαρικη.ειχε καμμια πρασινες εκκρισεις με τα λοχεια κ πως το αντιμετωπισε?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakinik είπε:

Γεννησα με καισαρικη.ειχε καμμια πρασινες εκκρισεις με τα λοχεια κ πως το αντιμετωπισε?

Να χαιρεσαι το μωρακι σου!! Μιλα με τον γιατρο γιατι μπορει να ειναι καμια λοιμωξη.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ωχχχ θα αρχίσω σαν τις γριές τα βογκητα αυτές τις μέρες!!!
    • @Diwni μου αν δεν κάνω λάθος και εσύ δεν ξεκίνησες για εξ και έπιασες εκείνο το μήνα; Αν κάνω λάθος sorry είναι πολλές οι ιστορίες και μπερδευομαι. 
    • ειχα παει τη Δευτέρα στο νοσοκομειο και με είδε γιατι φοβηθηκε μην εχω διαστολή απο τις πολλες συσπασεις.ηταν ενταξει ο τραχηλος οταν τον ειχαμε δει. ναι φοβαται για προωρο γιατι οι συσπασεις ειναι παρα πολλες για αυτο και με εβαλε κρεβατι και μου εδωσε και φαρμακευτικη αγωγη. πως να ηρεμήσω που τρεμω μην παθει κατι ο μπεμπης. πατησα και διαβασα για τις ενεσεις οτι βοηθανε παρα πολυ τα προωρα μωρακια αλλα ελεγε και για παρενεργειες τις οποιες δεν διαβασα γιατι θα τρελαθω
    • Μπράβο και σε σένα λοιπόν!!! Αχ τι καλά που είμαστε όλες καλά με τα μωράκια μας!! 
    • Κορίτσι μ Εγώ με 4 μέρες εξακριβωμενης καθυστέρησης μιας κ είχα κάνει τεστ ωορηξιας οπότε ήξερα ποτέ ειναι να μ ρθει περίοδος είχα χοριακη μόλις 78 μοναδες. Παράλληλα είχα κ λίγο αίμα κ καφέ οπότε θεώρησα ότι πάει για βιοχημική. Ωστόσο αυτή τη στιγμή π σ γράφω μόλις κοιμησα την 15 μηνων κόρη μου. Όλα καλά εύχομαι να πανε κ Ναι έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη. Επίσης είχα συμπτώματα μήδεν σχεδόν αε όλη την εγκυμοσύνη. Ακόμη κ τ στήθος μ άρχισε να πρηζεται πολύ αργότερα.
  • Νέες συζητήσεις