Μετάβαση σε περιεχόμενο
Marakinik

Προβλημα με τα λοχεια

Recommended Posts

Γεννησα με καισαρικη.ειχε καμμια πρασινες εκκρισεις με τα λοχεια κ πως το αντιμετωπισε?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakinik είπε:

Γεννησα με καισαρικη.ειχε καμμια πρασινες εκκρισεις με τα λοχεια κ πως το αντιμετωπισε?

Να χαιρεσαι το μωρακι σου!! Μιλα με τον γιατρο γιατι μπορει να ειναι καμια λοιμωξη.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Όχι καλέ. Εγώ φυσικά που δνε ξέρω κ πότε έχω. Έχουμε συχνές επαφές... Είχα δοκιμάσει κ τεστ ωορρηξιας αλλά δνε με βόλεψαν... Κ πήραμε κ πολυβιταμινες.... 
    • Καλημερα κ καλή εβδομάδα !! Ο μόνος λόγος που κάνω τα τεστ ωορηξιας είναι για να ξέρω ακριβώς ποτε είναι η πραγματική καθυστέρηση ! Αν ξέρεις ακριβώς την μέρα σου δεν θα μπαίνεις στην διαδικασία να κανείς άσκοπα τεστ! 
    • Εγώ δεν τον είχα ανακατέψει αλλα να σου πω την αλήθεια τον τελευταίο μήνα του το είπα κ του το έδειξα κ είναι πολύ πιο θετικός στην όλη ιδέα από πριν ..
    • Καλημέρα κοριτσια , καλη εβδομάδα σε όλες! εγώ μόλις 2 μήνες προσπαθειας, αλλα ακομα θεωρω οχι παρα πολυ οργανωμενα γιατι δεν κανουμε στοχευμενες επαφες, θελω να πω εχουμε επαφη οταν ερχεται φυσιολογικα κ στους δυο , δεν θελω να τον πιεζω τυπου "ειμαι στις γονιμες σημερα πρεπει να ερθουμε σε επαφη" , τσεκαρω βεβαια ωορρηξιες κλπ κλπ κ ξερω που βρισκομαι. Δεν τον εχω ανακατεψει ακομα τουλαχιστον με τεστακια ωορρηξιας κλπ κλπ. Εσεις πως το κανετε ?? Λετε πχ ειμαι στις γονιμες πρεπει να εχουμε επαφη ...?? 🙄
    • καλημέρα σε όλες!! @ζουζουνα* αν μπορείς αυτό με τις ΠΗΤ και το φύλο βάλε το στη πρώτη ανάρτηση που έκανες στην ομάδα, επειδή είναι πάνω-πάνω. Οπότε όταν θα ανοίγουμε την ομάδα θα φαίνεται κατευθείαν!  
  • Νέες συζητήσεις