Μετάβαση σε περιεχόμενο
Marakinik

Προβλημα με τα λοχεια

Recommended Posts

Γεννησα με καισαρικη.ειχε καμμια πρασινες εκκρισεις με τα λοχεια κ πως το αντιμετωπισε?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakinik είπε:

Γεννησα με καισαρικη.ειχε καμμια πρασινες εκκρισεις με τα λοχεια κ πως το αντιμετωπισε?

Να χαιρεσαι το μωρακι σου!! Μιλα με τον γιατρο γιατι μπορει να ειναι καμια λοιμωξη.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Στην ωορρηξία κι εγώ  έχει τύχει να πάρω παυσίπονο γιατί πονούσα  χαμηλά,  στην μέση δεν μου έχει τύχει μόνο πριν τη περίοδο  ...  πριν από λίγο είδα 2 μικρούλες σταγονιτσες αίμα στο εσώρουχο τίποτα όμως στο σκούπισμα ... είμαι 26η μέρα με κύκλο 30-31 ημερών μάξιμουμ . Ίσως είναι προεόρτια περιόδου αν κ δεν το έχω ξαναπαθει 
    • που πας μαρη? πουθενα δεν πας ουτε εσυ ουτε καμια. μην με συγχυζετε γιατι εχω στουμπωσει παλι και τραβαω ζορια 😂😂 ολες τη γνωμη μας λεμε καλε
    • Συγχαρητήρια και να πάνε όλα καλα ως το τέλος. Τα συμπτώματα ναι όσες έχουμε ξαναπεράσει κυηση (με ομαλη ή μη εξελιξη) ξέραμε ότι δεν υπαρχουν διαφορετικα. Η χοριακη σου ειναι τελεια. Ημουν σιγουρη οτι εισαι, γιατι με τεστ ωορρηξιας υπολογίζεις επακριβώς την περίοδό σου και γνωριζεις πραγματικα αν εχεις καθυστέρηση Μια συμβουλή για τα τεστακια. Ξεκινηστε μια μαρκα τεστ και μην αλλάζετε. Θα μπερδευτείτε πολύ. Βρειτε καποια να σας βολεψουν και μεινετε εκει σταθερες, και ακολουθειτε τις οδηγιες χρησης.
    • Εγώ μόνο από τα υγρά νομίζω.  Αν όντως κάνω και ωορρηξία την ημέρα που νομίζω! 
  • Νέες συζητήσεις