Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημέρα beboula μου!!!! Πως νιώθεις;;;;
    • Κυρίως πότε θα Μ ερθει ακριβώς περίοδο να υπολογίσω.. βρήκα θετικό τεστ υπολογισα με βάση τα τσιμπηματακια μια μέρα μετά ότι εγίνε ωορηξια κ μετά μέτρησα 14 μέρες κ Μ βγαίνει αύριο ότι θα αδιάθετησω..κ όπως φαίνεται έτσι ακριβώς θα πάει .. μη νομίζεις ο δεύτερος μήνας είναι που τα ψάχνω τόσο κ μαθαίνω.. τους υπόλοιπους 4 απλά κάναμε ελεύθερα δεν έβλεπα μέρες κτλ.. για αυτό τώρα Μ κακοφανηκε λίγο γιατί πρώτη φορά έκανα επαφές σωστές μέρες κ δεν....
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Βρε κ αν είσαι εγκυούλα;;;; Που είναι η Μπλουμπλού που ξέρουμε;;;;
    • Εμένα πάντως lactaki μου είπε ο γιατρός από την στιγμή που είδαμε το ωάριο 3 μερες συνεχόμενες!!! 😀😬😃
    • Καλημέρα ... Μακάρι να μην είναι ορμονική.. έχεις σταθερό κύκλο γενικότερα??εγώ πάλι συνεχίσω με καφέ κ θα μου έρθει αύριο 14 μέρες ακριβώς μετά την ωορρηξία.. όπως υπολογισα μια μέρα μετά το θετικό τέστ..για να δούμε.το καλό είναι πως ο άντρας μου με ενθάρρυνει είναι αισιόδοξος..σκέφτηκα αυτό το μήνα ολη τη γόνιμη βδομάδα να κάνουμε μέρα παραπέρα κ πιο εντατικά όταν δω θετικό.. 
  • Νέες συζητήσεις