Μετάβαση σε περιεχόμενο
sofiefin1982

Αρνητικό τεστ 2 μέρες πριν την περίοδο

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ από hometest ταινίες κ βγήκε αρνητικό... Έχω καταστεναχωρηθει αφού πίστευα ότι αυτό το μήνα τα είχαμε καταφέρει με τον αντρουλη μου... Έχω εδώ κ μέρες πρησμενο στηθος κ βαρύ κ αυξημένη θερμοκρασία!!! Με πιάνουν τέτοια φουντωματα που ιδρώνω κ νιώθω ότι θα σκάσω!!! Πριν 10 μέρες είχα πόνους Χαμηλά... Δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε να έκανα νωρίς το τεστ? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 10/7/2018 at 2:34 ΜΜ, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!! Σήμερα το πρωί έκανα ένα τεστ από hometest ταινίες κ βγήκε αρνητικό... Έχω καταστεναχωρηθει αφού πίστευα ότι αυτό το μήνα τα είχαμε καταφέρει με τον αντρουλη μου... Έχω εδώ κ μέρες πρησμενο στηθος κ βαρύ κ αυξημένη θερμοκρασία!!! Με πιάνουν τέτοια φουντωματα που ιδρώνω κ νιώθω ότι θα σκάσω!!! Πριν 10 μέρες είχα πόνους Χαμηλά... Δεν ξέρω ρε κορίτσια λέτε να έκανα νωρίς το τεστ? 

Τα ίδια συμπτώματα έχω κι εγώ και περιμένω περίοδο αύριο κανονικά... 1 τεστ early predictor σήμερα αλλά βγήκε αρνητικό :-(

κατα πασα πιθανοτητα τα τεστ ειναι σωστα... τα παιρνω και εγω παιδακι δεν εχω ακόμα ελπιζω και εγω, αλλα σε μενα  μετα την ενεση τα τεστακια εως και 10 μερες μου εδειχναν αχνα θετικα οποτε τις 2 μερες πριν τη περιοδο αν υπηρχε σπορακι θα επρεπε να δειχνει εστω και πολυ λιγο αχνο θετικο.

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μερεβη είπε:

κατα πασα πιθανοτητα τα τεστ ειναι σωστα... τα παιρνω και εγω παιδακι δεν εχω ακόμα ελπιζω και εγω, αλλα σε μενα  μετα την ενεση τα τεστακια εως και 10 μερες μου εδειχναν αχνα θετικα οποτε τις 2 μερες πριν τη περιοδο αν υπηρχε σπορακι θα επρεπε να δειχνει εστω και πολυ λιγο αχνο θετικο.

Καλημέρα Μερεβη! Σήμερα 2 τεστ αχνά ροζ... Πώς μπορώ να τα επισυνάψω να μου πείτε κι εσεις;;;;

στις πριν 2 ώρες, ο/η melanouri είπε:

Καλημέρα Μερεβη! Σήμερα 2 τεστ αχνά ροζ... Πώς μπορώ να τα επισυνάψω να μου πείτε κι εσεις;;;;

Εκεί που γράφεις ακριβός από κάτω έχει ένα που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και διαλέγεις την εικόνα και μετά αποστολή. Συγνωμη που απάντησα εγώ παντός.

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εκεί που γράφεις ακριβός από κάτω έχει ένα που λέει κλικ για να επιλέξετε αρχεία πατάς εκεί και διαλέγεις την εικόνα και μετά αποστολή. Συγνωμη που απάντησα εγώ παντός.

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εξακολουθώ να μην το βρίσκω:-( μπαίνω από κινητό... φταίει αυτο; έχει εισαγωγή αποθηκευμένων και εισαγωγή απo url μόνο. Όχι εισαγωγή από άλμπουμ κινητού π.χ.

στις πριν 4 ώρες, ο/η melanouri είπε:

Όπου έχω τα βελάκια πατάς το 1ο βέλος αλλά δες εκεί πιυβειμαι το 2 αν είναι έτσι η έχει άλλο να έχει αυτό που δείχνει η φωτο 

20180715_153806.png

Και μετά αν σου βγάλει αυτό πατάς εκεί που είναι το βελάκι διαλέγεις πια θες μετά φορτίσει εδώ και μετά το κουμπί αποστολή

20180715_153824.png

Μπορεί επιδη είσαι στα δοκιμαστικά μελι να μην έχεις την δυνατότητα δεν το ξέρω αυτό αλλά αν σου βγάζει αυτό τότε μπορεί πιστεύω να σε βοήθησα 

Δεν μου βγάζει αυτές τις επιλογές... μάλλον λόγω του ότι είμαι ακόμα δοκιμαστικό μελος. Θα τη βάλω φωτο προφίλ μήπως φανεί κάτι.

εισαι δοκιμαστικο μελος, γιαυτο δεν μπορεις να επισυναψεις φωτο! Δηλαδη χτες εκανες τεστ αρνητικο και σημερα ειχες δυο θετικα? φοβερο, συγχαρητηρια!!

στις πριν 5 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

στις πριν 50 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Μπορεί επιδη είσαι στα δοκιμαστικά μελι να μην έχεις την δυνατότητα δεν το ξέρω αυτό αλλά αν σου βγάζει αυτό τότε μπορεί πιστεύω να σε βοήθησα 

χθές έκανα ένα one step και αχνοφσινοταν ροζ γραμμή κι ένα early predictor που δεν έδειξε τίποτα. Σημερα το πρωι ξαναεκανα predictor κι αχνοφαονεται ροζ γραμμή κι ένα one step πάλι με πιο εμφανή την άχνη ροζ γραμμή. Να δούμε αύριο κι ο γιατρός τι θα μου πει!

Σορυ αλλα τωρα ειδα τα μηνυματα !! Συγχαρητηρια κανε μια β χοριακη για καλο κ για κακο ετσι για να το επιβεβαιωσεις !!! Αντε Και στο κεφαλακι μας !!! 

στις πριν 5 ώρες, ο/η erika01 είπε:

@melanouri τελικά μίλησες με το γιατρό??

146 η χοριακή σήμερα και θα ξανακάνω την Τετάρτη πάλι για να με δει την Τρίτη (αν όλα συνεχίσουν καλά!)...

• Like 1

στις πριν 10 ώρες, ο/η melanouri είπε:

146 η χοριακή σήμερα και θα ξανακάνω την Τετάρτη πάλι για να με δει την Τρίτη (αν όλα συνεχίσουν καλά!)...

συγχαρητήρια!!!! Ευχομαι να αυξάνεται όπως ακριβώς πρέπει, και συντομα να δεις εμβρυάκι!

@melanouri τέλεια!! όλα καλά θα πάνε τώρα κοίτα να το απολαύσεις..! εγώ σαν εσένα έκανα ένα early predictor τώρα το Σάββατο και μάλιστα βράδυ ενώ περίμενα περίοδο Κυριακή και βγήκε αρνητικό.. Ακόμα περιμένω να αδιαθετησω βέβαια και τιποτα.. 😣

Πάρε από το mothertobe.gr τις άλλες ταινίες τεστ εγκυμοσύνης που λέγονται one step. Αυτές τις έκανα μέρες πριν αδιαθςτησω κι έβγαιναν πολύ αχνές ροζ. Έχουν μεγάλη ευαισθησία κι εύχομαι να είσαι, μέσα από την καρδιά μου!!!!!

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

συγχαρητήρια!!!! Ευχομαι να αυξάνεται όπως ακριβώς πρέπει, και συντομα να δεις εμβρυάκι!

🤡

Καλησπέρα, κορίτσια! Συγγνώμη που έχω μέρες να μπω, αλλά με ταλαιπωρούν ναυτίες και ζαλάδες :-(

στις On 31/7/2018 at 3:28 ΜΜ, ο/η melanouri είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Συγγνώμη που έχω μέρες να μπω, αλλά με ταλαιπωρούν ναυτίες και ζαλάδες :-(

συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!με το καλό εύχομαι!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κοριτσια με τ καλό τ μωράκια σας. Δεν κάνουν όλοι οι γιατροί χωριά ραντεβού για ντομπλερ γτ τ κάνουν οι ίδιοι σε κάθε εξέταση. Κ γω δ είχα χωριά ραντεβού για ντομπλερ άλλα κάθε φορά στο φύλλο με τις μετρήσεις π μ έδινε έγραψε κ τις μετρήσεις ντομπλερ. Οπότε ρωτήστε τ γιατρό σας αλλά μην σας πιάνει τρελό αγχος γι αυτό τ λογο.
    • Καλησπερα! Εγω σημερα ειμαι στην 25η μερα με κυκλο 29 ημερων και κρατιεμαι με νυχια και με δοντια να μην κανω τεστ. Πρωτη φορα σαυτην την προσπαθεια χρησιμοποιησα τεστ ωορρηξιας.. με εχει φαει η αγωνια οι εγκυες του νοεμβρη ποιες ειναι;;;;;
    • Στο Google πάτα. Απλά για να δεις τα παραδείγματα που έχει. Γενικά ξεκινάς 1η ημέρα περιόδου, πρωινή από το στόμα μέτρηση, Κ μετράς κάθε μέρα. Έως όταν κάνεις ωορρηξια που θα είναι η μικρότερη θερμοκρασία. Κ μετά από 2-3 μερούλες θα δεις να ανεβαίνει κ έτσι το θερμοδιάγραμμα θα χει 2 φάσεις φάση με λιγότερες θερμοκρασίες που θα είναι αυξημένες. Κ η 2η φάση, δηλ μετά την ωορρηξια που θα είναι υψηλές. Εμένα πχ 35,8 είχα ωορρηξια. Μετά ανέβηκε 36,5. Κάπως έτσι. Και βλέπεις οι αυξημένες τιμές να είναι μέχρι 12.ν είναι παραπάνω είσαι έγκυος,κ είναι συνεχώς αυξανόμενες.. Αν είναι κάτω από 10 ορμονική διαταραχή. 
    • Θα το νιώσεις ειδικά ανάσκελα απλά πολύ απαλά! Εγώ άρχισα δειλά δειλά κάτι να νιώθω 16η σα φτερούγισμα κ σιγά σιγά το σιγουρεψα επειδή το ένιωθα κάθε μέρα κ τώρα στη 19η το νιώθω πιο έντονα, σα πολύ απαλές κλωτσιές! Αλλά το ένιωσα αρκετά νωρίς. Συνήθως γύρω στην 20-21 λένε! Μην ανησυχείς! Με το καλό!!!
    • Ρε ό,τι επρεπε θα στο εκανε λεμε Λοιπον, για να ανασκουμπωνομαστε παντως. Εσυ μεθαυριο εκλεισες ραντεβου; Πιστευω θα ηρεμησεις πολυ. Δεν ειμαι φαν των ατελειωτων εξετασεων, αλλα πιστευω οτι στις αγχωμενες κανει καλο στο τελος, να χουν τσεκάρει 5 βασικα σημεια που θεωρουν ότι οντως μπορει να επηρεασουν καπου, και να ξερουν που πατανε και που βρισκονται. Θα νιωσεις ανακουφιση.
  • Νέες συζητήσεις