Μετάβαση σε περιεχόμενο
karen

Προλακτίνη ανεβασμένη

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τίποτε ακόμη πήγα με δανεικά τελευταία φορά Τζιφός και τίποτε κατάψυξη και περνάω αύριο επιτροπή και Σεπτεμβρίο ξανά .πόσο είστε;ούτε μια πατούσα δεν μας έστειλες.

Αχαχα!! Κλεισαμε τον 4ο μηνα!!

Μαζεψε ξανα δυναμεις ρε κοριτσι.. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Αχαχα!! Κλεισαμε τον 4ο μηνα!!

Μαζεψε ξανα δυναμεις ρε κοριτσι.. 

Μαζεμενες είναι συνηθισμένες καταστάσεις όλα καλά...Πω πω πω πως πέρασαν σα χθες φαίνονται οι συζητήσεις.Υπεροχα μπράβο!,😍🙃🤗😘

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Είναι σε τι κόσμο θα πέσεις.Μια σφραγίδα η άλλη χθες και δεν μου την έβαλε κλείσαμε λέει πόσο θα κάνε να με ξανά κατεβάσει Αθήνα να χαλάσω βενζίνη διόδια γιατί η μουρλη δεν μπορούσε μερικές είναι για παίξιμο δεν τους νοιάζει τίποτε.

Ναι ακόμα κ σε ίδια υπηρεσία μπορεί να πέσεις σε ότι να ναι άτομο!!Αυτό το χαρτοβασίλειο μου την δίνει!!Κ γω σκέφτομαι αν δν τα καταφέρουμε μέχρι φθινώπορο να κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική!!Κ με ζορίζει όλη αυτή η χαρτούρα!!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι ακόμα κ σε ίδια υπηρεσία μπορεί να πέσεις σε ότι να ναι άτομο!!Αυτό το χαρτοβασίλειο μου την δίνει!!Κ γω σκέφτομαι αν δν τα καταφέρουμε μέχρι φθινώπορο να κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική!!Κ με ζορίζει όλη αυτή η χαρτούρα!!

Ενας λόγο ς που δεν πέρναγα ήταν αυτός αλλά  και τα 500αρια των φαρμάκων είναι πολλα εγω την πρώτη προσπάθεια δεν ήξερα ούτε επιτροπές τίποτε  αλλά  ούτε και  πόσο κάνουν οι ορμονες 6.000  μαζί με το γιατρό μου πήγαν τέσσερις γκοναλ.Μετα με φυσικούς φθηνές οι cetrotide και πάλι που γράφονται κανένας δεν είπε πάλι πλήρωνα και δύο menopur που χρειάστηκαν πάλι πλήρωσα τώρα δεν μπορώ να πληρώνω τέτοια ποσά δεν υπάρχουν .δεν θέλω ούτε εγώ μια δουλειά δεκαπέντε φορές και σε πενήντα άτομα.Θα τα καταφέρετε όλα θα γίνουν 

• Like 1
  • Confused 1

στις πριν 9 ώρες, ο/η karen είπε:

😍😘Υπάρχει καμία που να χει περάσει επιτροπή Μαρούσι;

ναι εγώ πέρασα πριν 3 μηνες

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα! Και εμένα ο σύζυγος εχει ολιγοασθενοσπερμια με 1.900.000 σπερματοζωάρια ανά ml. Είχαμε βρει και κιρσοκήλη. Μετα από 3 μήνη θεραπεία με profertil χωρίς αποτέλεσμα και ένα σωρό εξετάσεις μας είπαν ότι η εξωσωματική είναι μονόδρομος για εμάς. Κλείνουμε λοιπόν ραντεβού με την επιτροπή για να πάρουμε τα φάρμακα της εξωσωματικής και να ξεκινήσουμε τη διαδικασία και περίοδος πουθενά. Κάνω τεστ και θετικό!!! Τώρα είμαι στον 7ο μήνα και περιμένω την μπουμπού μου! Θέλω να σου πω να έχετε τουλάχιστον ένα χρόνο ελεύθερες επαφές πριν κάνετε το οτιδήποτε και να σκέφτεσαι θετικά! Εμείς ζοριστηκαμε πολύ και όταν ειπαμε ότι το ξεχναμε, κάνουμε την εξωσωματική και ότι γίνει ήρθε το θαύμα μας!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!
    • Νομίζω δεν μετράμε έτσι σωστ τη θερμοκρασία λόγω της λοίμωξης. Οπότε οι θερμοκρασίες δεν είναι σωστές κ δνε μπορείς να καταλάβεις αν έγινε ωορρηξια. Κ αν ήταν καλή. 
    • Ε ναι μάλλον...... Όταν μετά την ωορρηξια δνε υπάρχει υπερθερμικηφαση πέρα των 12 ημερών δεν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης απ όσο διαβάζω... 
    • Καλησπερα κορίτσι, μην αγχώνεσαι δυστυχως δεν ξεχναει μα έρθει. Εγώ είχα καθυστέρηση 1 εβδομάδα. Κα η περίοδος που μου ήρθε δεν ήταν φυσιολογική. Κράτησε άλλη μθα εβδομαδα ολο καφέ. Ο γιατρός μου είπε πως ειναι απο τα φάρμακα
    • Κ επίσης όταν έχουμε πυρετό από κάποια ίωση ας πούμε είναι χαμένος μήνας, λειτουργεί σαν αντισύλληψη ; Πχ μπορεί τις γόνιμες μέρες κ την ημέρα ωορηξιας να έχεις 38 πυρετό κ μετά νς περάσει η ωορηξια κ να πέσει κ ο πυρετός 
  • Νέες συζητήσεις