Μετάβαση σε περιεχόμενο
karen

Προλακτίνη ανεβασμένη

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τίποτε ακόμη πήγα με δανεικά τελευταία φορά Τζιφός και τίποτε κατάψυξη και περνάω αύριο επιτροπή και Σεπτεμβρίο ξανά .πόσο είστε;ούτε μια πατούσα δεν μας έστειλες.

Αχαχα!! Κλεισαμε τον 4ο μηνα!!

Μαζεψε ξανα δυναμεις ρε κοριτσι.. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Αχαχα!! Κλεισαμε τον 4ο μηνα!!

Μαζεψε ξανα δυναμεις ρε κοριτσι.. 

Μαζεμενες είναι συνηθισμένες καταστάσεις όλα καλά...Πω πω πω πως πέρασαν σα χθες φαίνονται οι συζητήσεις.Υπεροχα μπράβο!,😍🙃🤗😘

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Είναι σε τι κόσμο θα πέσεις.Μια σφραγίδα η άλλη χθες και δεν μου την έβαλε κλείσαμε λέει πόσο θα κάνε να με ξανά κατεβάσει Αθήνα να χαλάσω βενζίνη διόδια γιατί η μουρλη δεν μπορούσε μερικές είναι για παίξιμο δεν τους νοιάζει τίποτε.

Ναι ακόμα κ σε ίδια υπηρεσία μπορεί να πέσεις σε ότι να ναι άτομο!!Αυτό το χαρτοβασίλειο μου την δίνει!!Κ γω σκέφτομαι αν δν τα καταφέρουμε μέχρι φθινώπορο να κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική!!Κ με ζορίζει όλη αυτή η χαρτούρα!!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι ακόμα κ σε ίδια υπηρεσία μπορεί να πέσεις σε ότι να ναι άτομο!!Αυτό το χαρτοβασίλειο μου την δίνει!!Κ γω σκέφτομαι αν δν τα καταφέρουμε μέχρι φθινώπορο να κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική!!Κ με ζορίζει όλη αυτή η χαρτούρα!!

Ενας λόγο ς που δεν πέρναγα ήταν αυτός αλλά  και τα 500αρια των φαρμάκων είναι πολλα εγω την πρώτη προσπάθεια δεν ήξερα ούτε επιτροπές τίποτε  αλλά  ούτε και  πόσο κάνουν οι ορμονες 6.000  μαζί με το γιατρό μου πήγαν τέσσερις γκοναλ.Μετα με φυσικούς φθηνές οι cetrotide και πάλι που γράφονται κανένας δεν είπε πάλι πλήρωνα και δύο menopur που χρειάστηκαν πάλι πλήρωσα τώρα δεν μπορώ να πληρώνω τέτοια ποσά δεν υπάρχουν .δεν θέλω ούτε εγώ μια δουλειά δεκαπέντε φορές και σε πενήντα άτομα.Θα τα καταφέρετε όλα θα γίνουν 

• Like 1
  • Confused 1

στις πριν 9 ώρες, ο/η karen είπε:

😍😘Υπάρχει καμία που να χει περάσει επιτροπή Μαρούσι;

ναι εγώ πέρασα πριν 3 μηνες

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @Bloublou85 χαίρομαι που σε ακούω ήρεμη πια!!! ¨ήσουν σε πανικό!!! Αντε όλα θετικά τώρα.  
    • Συμφωνώ σε όλα..!!!! Όλες μας θα το ζήσουμε μπορεί να μας παιδεύει αλλά στο τέλος όλες μας θα κρατάμε 1 η 2 η 3 η 4 παιδάκια στην αγγελία μας. Το τέλος του ταξιδιού πως την μητρότητα δεν υπάρχει..!! Είναι ένα ατελείωτο ταξίδι. Εδώ και λίγο καιρό η @babybaby άρχισε το πιο όμορφο ταξίδι της με τον καρπό του έρωτα τους στην αγγελία της όπως το είπες η νεράιδα τους..  Για όλες μας έχει παιδάκι. Δεν πρέπει να τα παρατάμε.. και θα πέσουμε και θα ξανά σικοθουμε..  @babybaby να σας ζήσει και τώρα αρχίζει το πιο όμορφο ταξιδι.. 
    • Καλύτερα βάλε ότι αδιαθετησες σήμερα κ υπολόγισε συν μία ημέρα. Και εμένα αυτή είναι η απορία μου πώς να κινηθούμε. Σήμερα εμένα μου τελείωσε η περίοδος. Την προηγούμενη φορά προσπαθήσαμε κάθε μέρα στις γόνιμες αλλά δεν μας βγήκε δυστυχώς όλες τις ημέρες.  Εν τω μεταξύ μέσα στη βδομάδα θα πάμε κ στον γιατρό για να δούμε τι θα μας πει, μάλλον εξωσωματική.
    • Πώς λέτε να κινηθώ αυτό το μήνα με βάση τα παραπάνω??? Θα κάνω κ τεστακια βέβαια...
  • Νέες συζητήσεις