Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προλακτίνη ανεβασμένη


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η karen είπε:

Τίποτε ακόμη πήγα με δανεικά τελευταία φορά Τζιφός και τίποτε κατάψυξη και περνάω αύριο επιτροπή και Σεπτεμβρίο ξανά .πόσο είστε;ούτε μια πατούσα δεν μας έστειλες.

Αχαχα!! Κλεισαμε τον 4ο μηνα!!

Μαζεψε ξανα δυναμεις ρε κοριτσι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Αχαχα!! Κλεισαμε τον 4ο μηνα!!

Μαζεψε ξανα δυναμεις ρε κοριτσι.. 

Μαζεμενες είναι συνηθισμένες καταστάσεις όλα καλά...Πω πω πω πως πέρασαν σα χθες φαίνονται οι συζητήσεις.Υπεροχα μπράβο!,????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Είναι σε τι κόσμο θα πέσεις.Μια σφραγίδα η άλλη χθες και δεν μου την έβαλε κλείσαμε λέει πόσο θα κάνε να με ξανά κατεβάσει Αθήνα να χαλάσω βενζίνη διόδια γιατί η μουρλη δεν μπορούσε μερικές είναι για παίξιμο δεν τους νοιάζει τίποτε.

Ναι ακόμα κ σε ίδια υπηρεσία μπορεί να πέσεις σε ότι να ναι άτομο!!Αυτό το χαρτοβασίλειο μου την δίνει!!Κ γω σκέφτομαι αν δν τα καταφέρουμε μέχρι φθινώπορο να κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική!!Κ με ζορίζει όλη αυτή η χαρτούρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι ακόμα κ σε ίδια υπηρεσία μπορεί να πέσεις σε ότι να ναι άτομο!!Αυτό το χαρτοβασίλειο μου την δίνει!!Κ γω σκέφτομαι αν δν τα καταφέρουμε μέχρι φθινώπορο να κάνουμε προσπάθεια με εξωσωματική!!Κ με ζορίζει όλη αυτή η χαρτούρα!!

Ενας λόγο ς που δεν πέρναγα ήταν αυτός αλλά  και τα 500αρια των φαρμάκων είναι πολλα εγω την πρώτη προσπάθεια δεν ήξερα ούτε επιτροπές τίποτε  αλλά  ούτε και  πόσο κάνουν οι ορμονες 6.000  μαζί με το γιατρό μου πήγαν τέσσερις γκοναλ.Μετα με φυσικούς φθηνές οι cetrotide και πάλι που γράφονται κανένας δεν είπε πάλι πλήρωνα και δύο menopur που χρειάστηκαν πάλι πλήρωσα τώρα δεν μπορώ να πληρώνω τέτοια ποσά δεν υπάρχουν .δεν θέλω ούτε εγώ μια δουλειά δεκαπέντε φορές και σε πενήντα άτομα.Θα τα καταφέρετε όλα θα γίνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...